654
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi190
  • Ocen na +97
654 ppt ?

Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku? (191)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): chrzanzbych -

~098oiu w sumie to jest mi obojętne kiedy będą nowe wybory. jedno wiem na pewno: i jedni i drudzy są siebie warci. problemem natomiast jest to że nie ma na kogo głosować. na pewno na żadną z wiodących partii, lewicy też dziękuję....
----------Nie jestes osamotniona w tym temacie , 50% Polakow mysli tak jak ty i dlatego nie chodzi na wybory ,kolejne rzady to zbiorowisko usłuznych klakierow zachodniej politycznej mafii .Stojac na trybunie i przemawiajac ,sa hipokrytami ,gdy zejda z trybuny sa naszymi wrogami .

Napisał(a): gość -

Pamiętam czasy komuny, martwi mnie ze PiS wprowadza wszystko jak było za czasów komuny. Wszystko siesypie. Polacy muszą mieć otwarte uszy i oczy zrezygnować z tv.a mieć swoje logiczne myślenie.a nieoskarzac opozycji bo każda władza dłużej przy korytku bardziej ciągnie do kasy.

Napisał(a): ~wech -

To przecież były minister obrony w rządzie PIS a jego kulturę najbardziej obrazuje wpis o koleżance wredny babsztyl he he taki wersal he he a jeszcze najbardziej z niego smieją sie ruskie kiedyś wychwalał modżachedinów za odwagę i niezłomnośc a teraz to jego wrogi

Napisał(a): ~gość -

~Nobody Jak można słuchac sikorskiego, jak ktokolwiek może go traktować poważnie po jego wyskoku z propozycją rozbioru ukrainy, i głupich tłumaczeniach że mu sie pomyliło? Jesli ktos pamieta żeczy których nie było, to się nazywa schizofrenia, a chorzy na nią powinni się leczyć a nie udzielac w polityce.
Skoro nie masz na kogo głosowąć wystaw jako kandydata siebie i na siebie zagłosuj. Będziesz zadowolony.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?