615
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +92
615 ppt ?

Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku? (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): ~milord -

Oglądałem wczoraj Fakty po Faktach, w których gościem był Radosław Sikorski, który dość niespodziewanie rzucił sensacyjnym newsem. Podczas rozmowy o rekonstrukcji rządku były szef ministerstwa spraw zagranicznych powiedział, że przyspieszone wybory są możliwe jeszcze w tym roku! Daje też do zrozumienia, że obecne sondaże mogą mylić się nawet o 10-15%. Wyglądałoby na to, że PO miałoby szanse na przejęcie władzy. Tak już kiedyś było w wyborach parlamentarnych w 2007 roku. Strach przed PiS-em zrobił swoje, a dziś podobno jest jeszcze większy. Ciekawe co na to sami wyborcy? I czy Sikorski takim gadaniem coś chce ugrać? Czy może faktycznie tak "ćwierka się na mieście"? Sami zobaczcie:

"Pytanie czy to odpuszczanie będzie przez dwa lata czy też – jak ćwierkają wróble na mieście – jest możliwa koncepcja przyspieszonych wyborów jeszcze w tym roku” – powiedział Sikorski

„Gdy przystępowałem do Platformy na wiosnę 2007 roku, tuż przed kampanią wyborczą, PiS też prowadził, a potem PO miażdżąco wygrała bo też był strach przed PiS-em. Uważam że teraz jest większy. Te sondaże mogą być zafałszowane o 10-15%”– dodał.

A Wy co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji!
INTERIA.PL

Re: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?

Napisał(a): ~kika -

Jak się tak sromotnie przegrywa to tonący brzytwy się chwyta. Nie sądzę, żeby miało dojść do wyborów parlamentarnych w tym roku. Wystarczy poobserwować nastroje.. Mimo wielu protestów PiS ma nadal mocny elektorat

Napisał(a): ~pela -

Jak to niemożliwe?! A ja uważam, że wcześniejsze wybory są bardzo możliwe! Ta cała rekonstrukcja rządu to wynik tego jak PiS pomału spada z piedestału. Wiadomo, że zagarnęli telewizję publiczną, która gra na ich korzyść, więc sondaże mogą być przekłamane. A jeśli nawet nie dojdzie do przedwczesnych wyborów to PiS i tak może się bardzo zdziwić w swoim czasie. Już nie mogę się doczekać

Napisał(a): ~Polska -

Polacy poznali się na tych oszustach z PO i jestem przekonany na 100 procent że to matolstwo już nigdy nie będzie rządzić naszym krajem.
Ich miejscem jest polityczny śmietnik i więzienie.
Ostatnio wychodzą dowody że PO było sponsorowane z niemieckich pieniędzy , to oznacza że to ugrupowanie powinno być zdelegalizowane a Donald Tusk wsadzony do paki za oszustwo i malwersacje...Jak będzie - zobaczymy...

Napisał(a): ~Czytelnik -

Sikorski zieje nienawiścią, sam szkodził Polsce, karierowicz, który o Polsce wyrażał się niepochlebnie. Stara władza niech się nie szykuje do koryta, bo wszyscy pamiętają w jakiej niesławie odeszli. Niech się cieszą, że jeszcze nie otrzymali zarzutów za rządy, które doprowadziły do rozkradzenia majątku narodowego.

Napisał(a): ~Nobody -

Jak można słuchac sikorskiego, jak ktokolwiek może go traktować poważnie po jego wyskoku z propozycją rozbioru ukrainy, i głupich tłumaczeniach że mu sie pomyliło? Jesli ktos pamieta żeczy których nie było, to się nazywa schizofrenia, a chorzy na nią powinni się leczyć a nie udzielac w polityce.

Napisał(a): ~098oiu -

w sumie to jest mi obojętne kiedy będą nowe wybory. jedno wiem na pewno: i jedni i drudzy są siebie warci. problemem natomiast jest to że nie ma na kogo głosować. na pewno na żadną z wiodących partii, lewicy też dziękuję....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyspieszone wybory jeszcze w tym roku?