1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń100 tys.
  • Odpowiedzi595
  • Ocen na +509
1 tys. ppt ?

Przyszła kryska na mateyska (596)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przyszła kryska na mateyska

Napisał(a): ~wewo -

Co Tusk robi w Brukseli i jakie rozpowiada tam rzeczy, dowiedzieliśmy się ostatnio. Tusk sam stwierdził, że:
Sąd wzywa mnie na świadka w sprawie, więc tak jak każdy obywatel i ja mam ten obowiązek. Żadnej sensacji
i
To, że dzisiaj o PiS, nie tylko w Polsce, ale i w Europie sądzi się, że to jest partia dość mściwa - niektóre zdarzenia z ostatnich tygodni to potwierdzają - to jest inna sprawa. Jeśli chodzi o mnie, generalnie jestem optymistą. I wciąż jestem dość waleczny

Sprawę postanowiła skomentował była premier, Beata Szydło:

Donald Tusk, tak jak każdy inny obywatel Polski, ma swoje obowiązki, ma swoje prawa, jest równy wobec prawa, a więc jeżeli się skarży, to nie wiem, z jakiego powodu. Natomiast ja też słyszałam, że podobno sam mocno rozpowiada różne rzeczy w Brukseli

Powiedziała również:

Ja chcę zwrócić uwagę na to, że w czasach rządu Platformy i PSL-u bardzo często mieliśmy do czynienia, i dzisiaj również można w wielu miejscach - a ja dużo jeżdżę po Polsce i słyszę, co ludzie mówią, jak lokalne sitwy i różne inne układy bezkarnie sobie poczynały i nikt się tym nie interesował. Wymiar sprawiedliwości jest po to, żeby właśnie tę sprawiedliwość stanowić. I każdy, kto jest uczciwy, nie może się tego wymiaru sprawiedliwości obawiać. My budujemy Polskę sprawiedliwą, tyle i tylko tyle

Tak naprawdę to myślę, że Szydło jest Warta Tuska.. Czuję mocną rozgrywkę.. Po czyjej stronie stoicie?

INTERIA.PL

Re: Przyszła kryska na mateyska

Napisał(a): ~gość -

~gość
~JOKER
~gość Co to za pytanie? Tusk to wyjątkowo sprawny polityk mający na swoim koncie same sukcesy a ta pani tylko porażkę 27:1.BUUAHAHA! DOBRE.
TEN SPRZEDAJNY CZŁOWIEK PODSTĘPU, FAŁSZU,DONOSICIELSTWA, OSZCZERSTWA I HAŃBY- MA BYĆ WYJATKOWYM I PELNOSPRAWNYM POLITYKIEM. BUUAHAHA!
:)) To pokaż mi innego polskiego polityka, który ma na swoim koncie większe sukcesy:) Co prawda boli? bo nie po linii politycznej:))))
Wymień te sukcesy tylko nie pisz, że sukces jak został królem Europy z niemieckiego nadania.

Napisał(a): ~gość -

~gość
~JOKER
~gość Co to za pytanie? Tusk to wyjątkowo sprawny polityk mający na swoim koncie same sukcesy a ta pani tylko porażkę 27:1.BUUAHAHA! DOBRE.
TEN SPRZEDAJNY CZŁOWIEK PODSTĘPU, FAŁSZU,DONOSICIELSTWA, OSZCZERSTWA I HAŃBY- MA BYĆ WYJATKOWYM I PELNOSPRAWNYM POLITYKIEM. BUUAHAHA!
:)) To pokaż mi innego polskiego polityka, który ma na swoim koncie większe sukcesy:) Co prawda boli? bo nie po linii politycznej:))))
Lech Kaczyński, pogonił Tuska w wyborach prezydenckich i pokazał gdzie jego miejsce.

Napisał(a): ~robert -

"a ja dużo jeżdżę po Polsce i słyszę, co ludzie mówią, jak lokalne sitwy i różne inne układy bezkarnie sobie poczynały i nikt się tym nie interesował" Ponad dwa lata u władzy a jakaś lokalna sitwa rozbita ? Jakoś nic na ten temat nie słyszałem

Napisał(a): samel -

W polityce nikomu nie mozna wierzyc, a szczegolnie w polskiej. Po ktorej stronie stanac....? A jest jakis normalny wybor? Przeciez ci "na gorze", obojetne: rzadzacy czy opozycja, to jest jedna, wielka ba....a. Nic sie w tym kraju nie zmieni, poki do wladzy wybierani beda na przemian, raz jedni i raz drudzy...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyszła kryska na mateyska