Pseudokorupcja w ZUS to ostrzeżenie dla instytucji publicznych (77)

Pseudokorupcja w ZUS to ostrzeżenie dla instytucji publicznych

Temat dotyczy artykułu: Pseudokorupcja w ZUS to ostrzeżenie dla instytucji publicznych

W ostatnich dniach dużym echem w mediach odbiła się sprawa zatrzymania przez policję Marcina Wojewódki, wiceprezesa ZUS, w związku z rzekomym złożeniem przez niego dyrektorowi jednego z oddziałów zakładu propozycji o charakterze korupcyjnym. Pierwotne doniesienia medialne wskazywały na to, jakoby Krzysztof Bułkowski, dyrektor regionalny ZUS w Bydgoszczy, otrzymał propozycję, wedle której miał pozostać pracownikiem ZUS z wyższą pensją i nawet bez konieczności chodzenia do pracy, ale pod warunkiem, że zrezygnuje z aktualnego stanowiska. Dyrektor miał nie przyjąć propozycji, ale przebieg rozmowy nagrał i przekazał organom ścigania.

Komentarze (77)

Dodaj komentarz

Napisał(a): rr -

Nie ma rozwoju w atmosferze podejrzeń i szukania kozłów ofiarnych
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dare -

NAJWIĘKSZY ZUS NA Świecie skandal skandal jak jeszcze długo ???? NIC tu nie bedzie w tym kraju jak nie zlikwidują zus
Odpowiedź (0)

Napisał(a): wsciekly -

ZZZUUUUSSSS 1200 zl na miesiąc który z mlodych i nie młodych tu wytrzyma zakładając działalnosc gospodarczą KATASTROFA KATASTROFA
Odpowiedź (0)

Napisał(a): KITOK -

ten sejm to jedna wieka dojna mafia okradają polaków tu niby się kłócą kto jest gorszy a popołudniu zyski dzielą i wódę żłopią !!!!!!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): miet -

W trakcie rozmaitych tzw.kontroli izolują pracowników, którzy mogliby coś niepochlebnego powiedzieć, a nawet z odchodzącymi pracownikami są tzw.rozmowy i prośby, aby nic nie mówili i nie pisali, a przecież uczciwi się nie boja.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): amfiteatr -

Tą zmurszałą strukturę należy zwijać, a zacząć od tych lewackich czap i to z góry na dół, sprawdzać kompetencje, zakres wykonywanej pracy i odpowiedzialność, przesunąć do pracy w innych jednostkach osoby z rodziny kierownictw, bo to jest totalny nepotyzm.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): klarysa -

Chyba żadna firma nie jest tak skorumpowana jak zus. Znam osobiście całe rodziny, które np. otrzymują renty (?) i nikt nie ma pojęcia z jakiego powodu. Np. młoda kobieta , ok. 33 lat, pytam : ,, a ty ,,xxxx,, pracujesz ? ,, Ona mi odpowiada : ,,ależ skąd , jestem prawie półtora roku na zwolnieniu lekarskim,, . Słuchajcie , ona nigdy i nigdzie nie pracowała, dziewczyna jak dąb. No ale rodzice z ,,układami,, , także ,,renciści,, , no to dlaczego córcia ma być ,,zdrowa,, . Woj, pomorskie. Takich przykładów ,,rodzinnych rencistów,, ma kilkoro. Lublin : facet zdrowiutki byczek , unikający płacenia alimentów, rencista. Na gospodarstwie rodziców (niedaleko Hajnówki) żniwa to norma, drwa rąbie jak w lesie drwal ! Rencista z układami w Lublinie. Działaność gospodarczą prowadzi jako jego pełnomocnik , matka mająca chyba ok. 85 lat !!!!! Nóż się w kieszeni otwiera !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): rezerwa 77r. -

wszelkie zarządy , rady nadzorcze oraz reszta niewymieniona z nazwy , obciąć płace o 50% zabrać wszelkie premie oraz 13 , rozliczyć majątek poprzez urzędników skarbowych.r
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): kier -

ZLODZIEJE ODDAJCIE NASZE SKLADKI -ROZWIAZAC -ZUS -I ODDAC KASE SAMI SIE UTRZYMAMY BEZ ZLODZIEJSKIEJ SZAJKI WLADZY
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jurol -

tak dziala dobra zmiana , daja rade okradac caly narod
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz