268
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +5
268 ppt ?

psychoterapia w Krakowie (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

psychoterapia w Krakowie

Napisał(a): zanzibara -

Z tego co zdążyłem się zorientować, psychoterapia w Krakowie jest bardzo dostępna. Psychoterapia w Krakowie jest na tyle popularna, że wpisując tę frazę w wyszukiwarkę, od razu mamy do wyboru wielu specjalistów. Można zdecydować się nawet na jeden z nurtów/metod, jak na przykład Gestalt. Macie jakieś doświadczenia?
Jak z dostępnością do psychoterapii, jest w Małopolsce, poza Krakowem, jest z tym problem? Czy mieszkańcy małych miejscowości chcąc skorzystać z pomocy psychoterapeuty muszą udać się do Krakowa?
INTERIA.PL

Re: psychoterapia w Krakowie

Napisał(a): Gość -

Ja z czystym sumieniem mogę polecić prywatny gabinet Pani Anny Pawełczak - Bałata, mój brat podczas miał spore problemy ze sobą, mimo, że wraz z całą rodzina próbowaliśmy mu pomóc pogrążał się w depresji. Dopiero wizyty u psychoterapeuty zaczęły dawać efekt, zaczął psychoterapię i jest coraz lepiej. Trafił do gabinetu przez stronę: www.psychoterapiakrakow.pl

Napisał(a): maciek1 -

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy psychoterapeuty to mogę polecić Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Krakowie. Ośrodek prowadzą energiczne i doświadczone osoby, pracują Psychodynamicznie (z tego co się orientuję ta koncepcja pomocy pacjentom daje dobre rezultaty). Za jakością ich pracy przemawiają też regularne superwizje, którym się regularnie poddają u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Wiecej informacji znajdziecie na ich strone internetowej:

http://psycho(...)woj.com

Napisał(a): gość -

co do cen psychoterapii to od 70 do 150 pln. są też pewnie tacy którzy cenią się wyżej.

przykładowe ceny Psychoterapii indywidualnej oraz Psychoterapii Par poniżej, są też ceny konsultacji psychoterapeutycznych.

Psycholog Kraków, Psychoterapia Kraków, Ceny Psychoterapii w Krakowie, Psycholog w Krakowie

Psychoterapia w Krakowie rzeczywiscie jest bardzo dostępna natomiast problem jest w jakosci udzielanej pomocy a co za tym idzie z ludzmi którzy działają w tej branży.Psychoterapeutami zostają panienki z bogatych domów,zagłaskane przez rodziców,żyjące w oderwaniu od rzeczywistosci.Tatuś kupi mieszkanko,samochód,zapłaci za studia.Największe życiowe zmartwienie takiej paniusi to choroba pieska albo kotka.Miałem styczność z jedną z takich psychoterapeutek i byłem w ciężkim szoku kiedy ją lepiej poznałem.Wiedze i doświadczenie życiowe miała na poziomie 14-latka.W trakcie sesji potrafiła jedynie przytakiwać głową,wypowiedzenie jakiegokolwiek zdania sprawiała jej ogromną trudność.Pamiętam że kiedy przyszedłem na jedną z wizyt zamiast psychoterapeutki w gabinecie zastałem jej koleżanke:)Potrafiła wyjsc z gabinetu w środku sesji z powodu jakiegoś telefonu od koleżanki:)Po mniej wiecej dziesieciu sesjach jakie odbyliśmy tak zupełnie bez skrępowania była łaskawa do mnie powiedziec"nic o panu jeszcze niewiem".To ja wydaje ciezko zarobione pieniadze zeby jakos polepszyc swoje życie a wielka pani magister nawet nie raczy mnie słuchać.Jeszcze większym szokiem dla mnie było to kiedy sie dowiedziałem ze ta pani jest zapraszana do mediów jako autorytet:)oczywiscie tylko i wyłącznie dzięki znajomosciom,co zresztą sprawdziłem swoimi sposobami:)

no cenią się psychoterapeuci w Krakowie, nie ma co, pan wielki psychoterapeuta zażądał za wizyty 100 zł, na miesiąc by mi z mej pensji 400zł wziął, zakazał czytania ksiąg z psychologii (matołów lepiej jest leczyć, bo Ci na ręce nie patrzą), za płytkę z głupią relaksacją chciał zedrzeć 150 zł!!!!, a podstawowe terminy z psychologii sie biedaczkowi pomyliły!!!!! etyki ich zawodowej nie uczą, tylko zdzierstwa czy jak?

Napisał(a): meteor -

Ja przeszedłem terapię u Pani Anny Pawełczak - Bałata, ponad 2 lata to trwało! Warto było, zupełnie inaczej postrzegam teraz motywy, którymi się kierowałem, a które doprowadziły mnie do gabinetu. Nie miotam się, z żona jest super. Polecam bardzo kompetentna i bardzo uczciwa psychoterapeutka. Zanim zaczałem terapię u Pani Anny poradziłem się u znajomego lekarza, z czystym sercem polecił, gruntownie wykształcona terapeutka, tu informacje i namiary: http://psycho(...)kow.pl/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry psychoterapeuta krakw
  • psychoterapia krakw opinie
  • psychoterapeuta krakw opinie
  • dobry psychoterapeuta krakow
  • psychoterapia krakw forum
  • dobry psycholog krakw
  • dobry terapeuta krakw
  • psychoterapia forum
  • psychoterapeuta kraków opinie
  • dobry psycholog kraków