257
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +5
257 ppt ?

psychoterapia w Krakowie (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: psychoterapia w Krakowie

Napisał(a): ~hlena -

~Wojtas Jest wiele ośrodków pomocy i psychoterapeutów. Ja chodziłem na terapię do Wiosennej. Bardzo dobra klinika. Co prawda jako współuzależniony od alkoholu, ale opiekę dostałem dobrą. Wsparcie i terapie mają naprawdę na poziomie. Jestem zadowolony, że to ich wybrałem. www.centrumterapiiwiosenna.pl
Jak sie do tematu podejdzie poważnie, to można mieć pewność, że wyjdzie się stamtąd lepszym. Ja widzę zmiany w swoim życiu, zmiany na lepsze - polecam centrumterapiiwiosenna.pl

Napisał(a): ~pawelss -

Bardzo fajną i co najważniejsze skuteczną pracę terapeutyczną z moim dzieckiem wykonują w gabinecie Sensorium (ich strona – tomatis.warszawa.pl). Syn ma duże problemy już od urodzenia praktycznie, właściwie wszystko przychodziło mu z większym trudem niż u rówieśników, później nauczył się mówić, później chodzić i teraz dzięki metodzie Tomatisa, którą tutaj stosują próbujemy to nadrobić.

Napisał(a): ~tamarka456 -

My z córką mamy dobre doświadczenia jeśli chodzi o gabinet Sensorium i metodę Tomatisa. Szybkie efekty, komfortowy przebieg i też pełna opieka ze strony terapeutów. Ja się zgłosiłam tutaj w momencie jak zauważyłam, że córa ma duże problemy z przyswajaniem języka obcego. W zasadzie cała klasa robiła postępy, a ona zostawała w tyle, a na własne oczy widziałam jak dużo w domu ćwiczy i się uczy. Kontakt do gabinetu można na ich stronie znaleźć – tomatis.warszawa.pl.

Napisał(a): klientka -

Niestety nie zawsze certyfikat psychoterapeuty gwarantuje dobra jakosc uslug :( Ja z kolei wiec NIE POLECAM pani Katarzyny Gwozdz z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, pani dała się poznać jako terapeutka traktująca pacjenta przedmiotowo, a Sąd Koleżeński PTP którego pani ma certyfikat wydał decyzję o tym żę doszło do naruszenia KOdeksu etyczno zawodowego psychologa.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry psychoterapeuta krakw
  • psychoterapia krakw opinie
  • psychoterapeuta krakw opinie
  • dobry psychoterapeuta krakow
  • psychoterapia krakw forum
  • dobry psycholog krakw
  • dobry terapeuta krakw
  • psychoterapia forum
  • psychoterapeuta kraków opinie
  • dobry psycholog kraków