Puchar Świata w Polsce. (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Puchar Świata w Polsce.

Napisał(a): Lilith1 -

rafal333 No i wystawił i nie tylko on, ponieważ cała czwórka polskich skoczków została drużynowym mistrzem świata w tych mistrzostwach, a Żyła brązowym medalistą czyli trzecim skoczkiem na mistrzostwach.
Brawa dla chłopaków i sztabu wspierającego (z wyjątkiem Tajnera!). Konkursów zostało niewiele, przewaga Stocha zmalała do 40-stu punktów. Będzie dla niego Kryształowa Kula?
INTERIA.PL

Napisał(a): Marduk1986 -

Lilith1
Będzie kryształowa kula dla Kamila Stocha :) Przypominam o mojej listopadowej przepowiedni :)

Lilith1
Chętnych na kryształoweą kule jest więcej a różnice punktowe niewielkie więc wszystko może wydarzyć się potrzebne będzie i szczęście.

Lilith1
Marduk1986
Lilith1
Ja się nie mylę :) Tak,do rana było daleko,ale to jednak było ostatnie pożegnanie,poszedłem już spać :)

Marduk1986
Lilith1
Marduk1986
Lilith1
Poszedłeś? I tyle czasu zmarnowałeś na bezproduktywne spanie :D

"Piszę zamówienia"... zaraz się wyloguję, bo nic nie zrobię :(
Zamiast pisać, głupotami na forum się zajmuję, wstyd!

Narka :), spokojnego dnia.

Lilith1

Dla mnie ono nie było bezproduktywne,wyspałem się,byłem tak zmęczony że nawet snu nie pamiętam,miłego dnia :)

rafal333 Pozycje Polaków są bardzo wysokie i czy Kamil Stoch zdobędzie Puchar Świata zadecydują ostatnie skoki w najgorszym wypadku powinien być drugi, A i pozycje reszty zawodników są bardzo wysokie.To jeden z najlepszych sezonów biało - czerwonych.
Będzie Stoch na najwyższym stopniu podium w generalce

Napisał(a): WOMAR1910 -

Marduk1986
W najbiższych dniach przekonamy się bo kandydatów jest kilku,

Marduk1986
Niepoprawny optymisto :), a niechby się spełniło. Wierzysz w cuda?
No to, niech będzie cud!

rafal333 Cóż po dzisiejszym konkursie wiadomo,że Stoch nie zdobędzie Kryształowej Kuli ale będzie na drugiej pozycji , austriak jest jednak w wyjątkowej formie.
A NIE MÓWIŁAM??? Marduk nabrał teraz wody w usta i milczy dyplomatycznie :P
a ja znowu miałam rację... co tam, drugie miejsce to tys piknie. Tak dobrze w skokach nigdy nie było, co będzie dalej? Chyba posucha będzie przy tej strategii jaką obrał Apollo (też by się mógł już wytracić, bo szkodnik nad szkodniki. Promuje jedną dyscyplinę, a reszta...po macoszemu!), nie widać następców aktualnej ekipy skoczków.
Jutro drużynówka, trzymajcie kciuki, trzecie miejsce będzie sukcesem.

Napisał(a): rafal333 -