22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń894
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Pulsujący ból głowy (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pulsujący ból głowy

Napisał(a): piasek -

Po każdej kłótni z chłopakiem dopada mnie pulsujący ból głowy. Najczęściej zaczyna się z tyłu głowy ale czasem z boku i w ciągu kilkunastu minut obejmuje całą głowę. Ostatnio mamy trudny okres w związku, więc te kłótnie zdarzają się dość często, nawet przez smsy albo Facebook. Leki przeciwbólowe działają z różną skutecznością, nie wiem już co mam robić? Wiem, że najlepszym rozwiązaniem byłby brak kłótni z chłopakiem, ale to nie takie proste. Ja od tych bólów głowy chyba oszaleję…
INTERIA.PL

Re: Pulsujący ból głowy

Napisał(a): ~lekarz -

masz problemy z ciśnieniem. skoki ciśnienia pod wpływem emocji.
wkrótce walentynki, poproś chłopaka o ciśnieniomierz zamiast kwiatka i pudełka czekoladek. zacznij regularnie mierzyć ciśnienie, także wtedy gdy boli cię głowa. i umów się do kardiologa.

Napisał(a): ~lekarz -

martawolanska To ewidentnie ze stresu.Najlepiej rozładować wtedy napięcie w jakiś sposób. Np idź pobiegać, poćwiczyć. Albo zrób coś co lubisz...Musisz się zastanowić co Cię najbardziej odpręża...co powoduje rozładowanie napięcia u Ciebie.
chcesz ją wykończyć?

Napisał(a): martawolanska -

~lekarz masz problemy z ciśnieniem. skoki ciśnienia pod wpływem emocji.
wkrótce walentynki, poproś chłopaka o ciśnieniomierz zamiast kwiatka i pudełka czekoladek. zacznij regularnie mierzyć ciśnienie, także wtedy gdy boli cię głowa. i umów się do kardiologa.
słaba diagnoza panie doktorze. ciśnieniomierz - hahahaha dobre.

Napisał(a): izabela333 -

Wiem co to znaczy, bo końcówka związku z moim ex wyglądała podobnie, bolała mnie głowa i nie mogłam spać bo ciągłe kłótnie, stresy... Faktycznie rozładowanie złych emocji jakąś inną aktywnością może pomóc albo relaksacja, np. kąpiel i świece zapachowe albo kubek ciepłej czekolady lub herbaty i dobra książka. Rób to, co daje Ci przyjemność, zjedz coś smacznego, posłuchaj ulubionej muzyki. Spotkanie z zaufanymi znajomymi może też korzystnie działać na psychikę :)

Napisał(a): ~Gosia -

Mnie często bolała głowa od stresu w pracy, ale zaczęłam chodzić na terapię mięśniowopowięziową do gabinetu rehabilitacji na Słomczyńskiego w Krakowie i teraz jest niebo a ziemia. Mogę normalnie pracować, a jak czuję, że za mocno się spinam to umawiam się na zabiegi i to na mnie działa. Pójdź i sama sprawdź. http://www.re(...)je.org/ możesz zapisać się przez stronę.

Napisał(a): ~olamolla -

nie bagatelizowałabym tego typu objawów szczególnie jeśli problem sie powtarza lub co gorsza nasila. Proponuję wybrać się do dobrego neurlogo by sprawdził co jest przyczyną takiego bólu. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Bydgoszczy lub okolic to polecam wybrać się do dr Magdaleny Nowaczewskiej do AthleticoMed. Świetny i doświadczony specjalista z wieloletnim doświadczeniem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pulsujący ból głowy