38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń165
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +0
38 ppt ?

Putin reaktywuje stare schrony przeciwatomowe (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Putin reaktywuje stare schrony przeciwatomowe

Napisał(a): zbigniew1933 -

Oraz w niezwykle szybkim tempie buduje nowe,chcąc się przygotować do wojny nuklearnej z USA, której jak sam twierdzi -nikt w Rosji ani w USA nie przeżyje.

W miarę wzrostu międzynarodowego napięcia, szczutych przez amerykanów Polaków roztropnie jest przygotować się na każdy scenariusz wojny -mówi Putin.

Zresztą, kto na tym łez padole za Polską będzie płakał?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Putin reaktywuje stare schrony przeciwatomowe

Napisał(a): Air842 -

Rozbawiles mnie ................pan Putin nie potrzebuje schronow ..... /na kazdy scenariusz wojny ? co to za nie madre slowa ....... po co ? Polaka juz jest podzielona miedzy mocarstwa .......... to i to ""rzad amerykanski dokonal nie chwalac sie ......

Sikorsky W USA Zbigniewie jest moda na prepersów. Rośnie również sprzedaż schronów przydomowych. Kupują najbogatsi. Coś się szykuje.
Otwarty konflikt wisi w powietrzu na kształt bożej siekiery.

Trump koniecznie chce rozpętać wojnę a najbardziej z Chinami w myśl zasady... jeśli jesteś pożyczkobiorcą, najlepiej zabić udzielającego pożyczki.

USA zadłużone jest w Chinach na bajońskie kwoty.

Air842 Rozbawiles mnie ................pan Putin nie potrzebuje schronow ..... /na kazdy scenariusz wojny ? co to za nie madre slowa ....... po co ? Polaka juz jest podzielona miedzy mocarstwa .......... to i to ""rzad amerykanski dokonal nie chwalac sie ......
Masz powód do radości niebogo...Putin nie potrzebuje schronów dla siebie, lecz dla swojej rodziny.

Co ma podział Polski do scenariusza wojny pomiędzy mocarstwami?

Mogłabyś mi wyjaśnić w rozbawieniu?

iiiiiii Zbysiu, a co z tymi kwietniowymi taczkami 2016, co miałeś PIS wywozić? Ty jak ten Świadek Jehowy, co czeka na Armagedon. I NIC.
Czy Ty naprawdę bez trollowania tematów nie potrafisz egzystować niebogo?

Masz jakieś natręctwa umysłowe z powodu płaskości czy obfitości?

Napisał(a): iiiiiii -

zbigniew1933
iiiiiii Zbysiu, a co z tymi kwietniowymi taczkami 2016, co miałeś PIS wywozić? Ty jak ten Świadek Jehowy, co czeka na Armagedon. I NIC.

Zbysiu, jak mnie troszkę po adorujesz, to przestane hasać po Twoich tematach.
Nie ma nic gorszego, jak ignorowanie Kamci:)

zbigniew1933
Air842 Rozbawiles mnie ................pan Putin nie potrzebuje schronow ..... /na kazdy scenariusz wojny ? co to za nie madre slowa ....... po co ? Polaka juz jest podzielona miedzy mocarstwa .......... to i to ""rzad amerykanski dokonal nie chwalac sie ......
Masz powód do radości niebogo...Putin nie potrzebuje schronów dla siebie, lecz dla swojej rodziny.

Co ma podział Polski do scenariusza wojny pomiędzy mocarstwami?

Mogłabyś mi wyjaśnić w rozbawieniu?
Dla rodziny ? a gdzie ona mieszka ?
Nie bedzie potrzebna wojna .... Ci panowie sie kochaja ,,,,,i podziela sprawiedliwie to co maja

Rozbawilo mnie ........... bo nie czytasz ,ze Rosja pomogla Trumpowi stanac na wysokosci prezydenta ? i we wspolnym porozumieniu podziela nas !!!! to co rzad PiSu mowi i czyni to komedia ...........ale drogo kosztuje podatnika .

Napisał(a): Blandare51 -

Soraya
Blandare51 Budowac schron? Co o tym myslisz Druhu?
W Szwecji spokojniej. Tam schron nie będzie potrzebny:-)))))))
To nie o spokoj chodzi, a o promieniowanie...... jakbys nie wiedziala.....

zbigniew1933

No! no zaraziles ja ...........swoimi natrectwami o moim BOGU ,,Ty tez masz umyslowe uzaleznienie

Napisał(a): iiiiiii -

Air842]
zbigniew1933 [cytat kogo=iiiiiii Zbysiu, a co z tymi kwietniowymi taczkami 2016, co miałeś PIS wywozić? Ty jak ten Świadek Jehowy, co czeka na Armagedon. I NIC.

No! no zaraziles ja ...........swoimi natrectwami o moim BOGU ,,Ty tez masz umyslowe uzaleznienie [/cytat

Air, nieborak Zbigniew jest mój
« Wróć do tematów
Do góry strony: Putin reaktywuje stare schrony przeciwatomowe