153
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +92
153 ppt ?

Pytanie do wszystkich popierająch zachowanie p. Owsiaka. (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pytanie do wszystkich popierająch zachowanie p. Owsiaka.

Napisał(a): buc1 -

Sorayo, Czy ty uważasz, że seks jest czymś złym? Gdyby​ wspomnianym
osobom Owsiak zaproponował seks z kim kolwiek personalnie, to uznałbym, te słowa, za niezbyt miłe. A użycie słowa ,, seks" bezosobowo
nie byłoby formą obrazy i uznałbym, to za žart. Ponieważ seks nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Ale gdyby Owsiak życzył mi śmierci, choroby, wypadku, lub czegoś złego uznałbym taką formę wypowiedzi
, za chamstwo. Seks jest wyrazem miłości, więc jest pięknym aktem.

Z szacunkiem dla sorayi.

Napisał(a): Blandare51 -

"Jak byś zareagował, gdyby ktoś udzielił takiej rady PUBLICZNIE twojej żonie" - postarałbym się sie stanac na wysokosci zadania.....

Napisał(a): Soraya -

buc1 Sorayo, Czy ty uważasz, że seks jest czymś złym? Gdyby​ wspomnianym
osobom Owsiak zaproponował seks z kim kolwiek personalnie, to uznałbym, te słowa, za niezbyt miłe. A użycie słowa ,, seks" bezosobowo
nie byłoby formą obrazy i uznałbym, to za žart. Ponieważ seks nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Ale gdyby Owsiak życzył mi śmierci, choroby, wypadku, lub czegoś złego uznałbym taką formę wypowiedzi

Z szacunkiem dla sorayi.

Czyzby bezosobowo? Padło konkretne nazwisko: Pawłowicz.
Seks tej pani to nie jego sprawa.
Jeżeli uważasz, że to poprawne zachowanie, to powinien zonie takimi oto np słowami swój powrót do domu zapowiedzieć; "czekaj na mnie w domu, jestem seksu spragniony, rozluźnią się nogi", plecy, poczujesz "wiatr we włosach", a przez to "w głowie może też się poukładać".

lub móglby rzec do córki " uzywaj seksu kochanie...itd

Blandare51 "Jak byś zareagował, gdyby ktoś udzielił takiej rady PUBLICZNIE twojej żonie" - postarałbym się sie stanac na wysokosci zadania.....
np gdyby w pociągu ktos tak powiedział, to stanałbys na wysokości zadania i seks z zona uprawiał:-)
Przeprosiny Owsiaka zaczynają się od slów ""Pani Krystyno, przepraszam, że w ten sposób wystartowałem do pani. Jestem pierwszy, który może panią Krystynę przytulić" - powiedział w poniedziałek Jerzy Owsiak."
Niech on lepiej do zony startuje, bo ta krowa co duzo ryczy, mało mleka daje. A po drugie...zarozumiały ten pan Owsiak. WYSTARTOWAŁEM ..on mysli, że jak cokolwiek ma w spodniach, to każda na niego poleci? Na 63 letniego dziadka?

buc1 Sorayo, Czy ty uważasz, że seks jest czymś złym? Gdyby​ wspomnianym

Z szacunkiem dla sorayi.

"Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe, nieeleganckie i nie przystoi. Nie rób nam tego! Mamy po uszy publicznych, chamskich zachowań facetów, którzy myślą, że żarcikiem o seksie pokażą jacy są cool i na luzie" Podpisuję się pod słowami Agaty Młynarskiej.

Soraya
Blandare51 "Jak byś zareagował, gdyby ktoś udzielił takiej rady PUBLICZNIE twojej żonie" - postarałbym się sie stanac na wysokosci zadania.....
np gdyby w pociągu ktos tak powiedział, to stanałbys na wysokości zadania i seks z zona uprawiał:-)
Przeprosiny Owsiaka zaczynają się od slów ""Pani Krystyno, przepraszam, że w ten sposób wystartowałem do pani. Jestem pierwszy, który może panią Krystynę przytulić" - powiedział w poniedziałek Jerzy Owsiak."
Niech on lepiej do zony startuje, bo ta krowa co duzo ryczy, mało mleka daje. A po drugie...zarozumiały ten pan Owsiak. WYSTARTOWAŁEM ..on mysli, że jak cokolwiek ma w spodniach, to każda na niego poleci? Na 63 letniego dziadka?

Zarlacz sejmowy, miala tyle juz koltunskich i chamskich wypowiedzi, ze przy nich Owsiak to dzentelmen calą gębą

Blandare51

Zarlacz sejmowy, miala tyle juz koltunskich i chamskich wypowiedzi, ze przy nich Owsiak to dzentelmen calą gębą
Czyli chamstwo jako lekarstwo na... chamstwo. Naprawdę myślisz, że taki rodzaj medycyny doprowadzi kiedykolwiek do poprawy obyczajowości w Polsce, kraju, który słynie za granicą właśnie z chamstwa i prostactwa?

Soraya
Blandare51

Czyli chamstwo jako lekarstwo na... chamstwo. Naprawdę myślisz, że taki rodzaj medycyny doprowadzi kiedykolwiek do poprawy obyczajowości w Polsce, kraju, który słynie za granicą właśnie z chamstwa i prostactwa?
Jak widac PiS wprowadzajac chamstwo do jezyka polityki jest skuteczny.... Chamow przybylo nagle i ich stado sie powieksza... Zadaniem kazdego zdrowego obywatela jest odsunac PiS od wladzy (dla dobra Polski!)... Moze trzeba uzyc tej samej broni?

Napisał(a): inka111 -

Jeżeli ktoś ma taką żonę czy siostrę jak ta o której tu mowa...to przede wszystkim należy mu współczuć, że ma kogoś takiego w rodzinie.
Żonatemu należy poradzić rozwód i zapomnienie że mógł kiedyś zrobić błąd i wziąć tę babę z magla za żonę.
Wiesz Sorayo nie wiem czym jesteś taka oburzona ? To co powiedział do ww Owsiak to tylko porada, daremna co prawda. Natomiast chamstwo i wulgarne wypowiedzi tej z magla ciebie nie wzruszają. Czyżbys podzielała jej sposób wysławiania się jako polityka???
Na miejscu Owsiaka poleciłabym jej użycie młotka i to do innych celów niż wspomniał (Haha).

Blandare51
Jak widac PiS wprowadzajac chamstwo do jezyka polityki jest skuteczny.... Chamow przybylo nagle i ich stado sie powieksza... Zadaniem kazdego zdrowego obywatela jest odsunac PiS od wladzy (dla dobra Polski!)... Moze trzeba uzyc tej samej broni?
PiS wprowadziłchamstwo do polityki? Aż tak wczesniej jak obecna opozycja przeszkadzł?
PO nikt nie pobił i nie pobije.

Załączniki:

Napisał(a): inka111 -

Soraya

"Wystartowałem" znaczy że do niej zaapelował, a nie że ją podrywa !!!
Haha No proszę cię jak ktokolwiek może w ogóle "wystartować" tak jak myślisz do tej torby.

Soraya
Blandare51

Zarlacz sejmowy,
Panie z Nowoczesnej jedzą jak Pawłowicz. Co spożywały w Sejmie?
Tak, jedzą, a nie żrą....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pytanie do wszystkich popierająch zachowanie p. Owsiaka.