153
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +92
153 ppt ?

Pytanie do wszystkich popierająch zachowanie p. Owsiaka. (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pytanie do wszystkich popierająch zachowanie p. Owsiaka.

Napisał(a): GorolspozaTatyr -

madox66
Owszem Owsiak zachował się brzydko ale przeprosił p.Pawłowicz.Ale podobnie zachował sie Prezes i ta pani a nikogo nie przeprosili.Ha,ha sady są w rękach PIS to zapewne Owsiaka spala na stosie.
Możesz przestać być pleciugą
i podobną wypowiedź
- z ordynarnym sex podtekstem -
naczelnego PiSiora tu zacytować?

Wtedy dokonamy porównania ze słowami Owsiaka,
które skierował do pani Pawłowicz:

"Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać "

Z szacunkiem.

Napisał(a): taie -

madox66 Owszem Owsiak zachował się brzydko ale przeprosił p.Pawłowicz.Ale podobnie zachował sie Prezes i ta pani a nikogo nie przeprosili.Ha,ha sady są w rękach PIS to zapewne Owsiaka spala na stosie.
Jeszcze nie całkiem ale już niedługo będą !!!
Starzy sędziowie "oleją" a młodzi nie będą mieli wyjścia.
Ale gorsze będzie jak przejmą SN i z automatu PKW.

Napisał(a): madox66 -

A czy Faraon jak go niektórzy nazywają przeprosił za " mordy"? Poza tym p.Pawlowicz tak samo nazwała opozycję na spotkaniu komisji sprawiedliwości.Nie mówię że Owsiak zacnie sie zachował bo to bylo2 chamskie ale przeprosił...

Napisał(a): TR300 -

taie
madox66 Owszem Owsiak zachował się brzydko ale przeprosił p.Pawłowicz.Ale podobnie zachował sie Prezes i ta pani a nikogo nie przeprosili.Ha,ha sady są w rękach PIS to zapewne Owsiaka spala na stosie.
Jeszcze nie całkiem ale już niedługo będą !!!
Starzy sędziowie "oleją" a młodzi nie będą mieli wyjścia.
Ale gorsze będzie jak przejmą SN i z automatu PKW.
myślisz że pis postąpi tak bezczelnie jak PO w czasie wyborów samorządowych w 2014 roku?????
raczej wątpię - PiS nie może liczyć na poparcie CDU i SPD w przykryciu takiego wałku, oraz milczenie ( wtedy Hollande'a ) dziś Macrona.....

Napisał(a): Soraya -

Madox...wydaje się, że mądry chłop, a pleciesz dyrdymały. Jakie powiedzenie..takie przeprosiny Owsiaka! Wybacz, po raz kolejny nie będę cytowac treścijego przeprosin i dalszego cyrku.

Napisał(a): inka111 -

TR300
slow
Soraya
"Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe, nieeleganckie i nie przystoi. Nie rób nam tego! Mamy po uszy publicznych, chamskich zachowań facetów, którzy myślą, że żarcikiem o seksie pokażą jacy są cool i na luzie" Podpisuję się pod słowami Agaty Młynarskiej.
Zgoda. Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe, nieeleganckie i nie przystoi.
Teraz, żeby jednak słowo stało się ciałem, znajdź mi proszę choć ślad kobiecości w tej infantylnej powłoce cielesnej. Znajdź mi proszę choć jeden z elementów, którymi określa się kobiecość. Takt, delikatność, klasę lub kulturę. O urodzie nie wspomnę, bo to małostkowe.
kiepski z Jurka terapeuta skoro kobiecie w wieku emerytalnym seks proponuje - ja bym raczej zaproponował opiekę nad wnukami....
ale z drugiej strony oni są w podobnym wieku wiec mógł to zrobić w bardziej delikatny sposób i nie przy blasku fleszy a przy blasku świec....
tylko co by na to powiedziała żona?????
może by nie daj Boże odeszła wraz ze złotym melonem i milionami ze złotego melona?????
Czytaj ze zrozumieniem i myśl czytając. Owsiak nie zaproponował jej seksu ze sobą a jedynie seksu zamiast tego jadu który wiecznie wstrętne babsko wylewa.
Ciekawe czy jest chociaż jeden taki potłuczony który by ją chciał?
To tak samo jak ja życzę tobie zrobić użytek z młotka, ale bez mojego udziału. Zadanie polega na tym że SAM masz sobie nim walnąć.
Co kultury wypowiedzi.....wystarczy spojrzeć na twoje wpisy- kultura kryśki z pisu.

Napisał(a): inka111 -

Soraya
madox66 No faktycznie szkoda pisać z osobą która tylko
obrażać innych potrafi.
a Inki obelg w moim kierunku to nie widzisz?
Cóż....każdy kto obraża człowieka, pomagającemu ratować życie dzieci, leczyć je i który organizuje w szpitalach też oddziały dla starszych ludzi....nie zasługuje na szacunek.
Ty i tobie podobni możecie Owsiakowi nadmuchać. Nikt mu nie udowodnił że działa niezgodnie z prawem, że kradnie pieniądze ze zbiórki więc o co chodzi? Skąd te pomówienia?
To że ma dom, choćby. I 5 samochodów.....ma swoją firmę, a jako zarząd fundacji otrzymuje wypłatę. Wy....krytykujący go chcielibyście żeby robił to za darmo i tak byście po ńim jeżdzili....bo to takie polskie.
To że rzucił w żartach zdanie do tej starej torby to okazuje się że strasznie cię poruszyło.
Conajmniej jakby powiedział że jest ona "szmatą" !
Nie powiedział tak. Natomiast ona tak nazwała kobiety idące w marszu kobiet i manifestujące prawo do własnego wyboru.
Nie mam za co cię przepraszać. To raczej ty zastanów się nad sobą.

Napisał(a): reneo -

inka111
Soraya
madox66 No faktycznie szkoda pisać z osobą która tylko
obrażać innych potrafi.
a Inki obelg w moim kierunku to nie widzisz?
Cóż....każdy kto obraża człowieka, pomagającemu ratować życie dzieci, leczyć je i który organizuje w szpitalach też oddziały dla starszych ludzi....nie zasługuje na szacunek.
Ty i tobie podobni możecie Owsiakowi nadmuchać. Nikt mu nie udowodnił że działa niezgodnie z prawem, że kradnie pieniądze ze zbiórki więc o co chodzi? Skąd te pomówienia?
To że ma dom, choćby. I 5 samochodów.....ma swoją firmę, a jako zarząd fundacji otrzymuje wypłatę. Wy....krytykujący go chcielibyście żeby robił to za darmo i tak byście po ńim jeżdzili....bo to takie polskie.
To że rzucił w żartach zdanie do tej starej torby to okazuje się że strasznie cię poruszyło.
Nie powiedział tak. Natomiast ona tak nazwała kobiety idące w marszu kobiet i manifestujące prawo do własnego wyboru.
Stara torbo,

czy ty zasługujesz na szacunek?

inka111

Czytaj ze zrozumieniem i myśl czytając.
Co kultury wypowiedzi.....wystarczy spojrzeć na twoje wpisy- kultura kryśki z pisu.
Czyżby? Dalej będziesz udawać, że są to niesłuszne twoje pomówienia?
Soraya
inka111

Nie, ty nie analizujemy jego wypowiedzi. Ty analizujesz jego działania.
Komu zaszkodził ? Jak śmiesz napisać że więcej zaszkodził niż pomógł?

Zanim zaczniesz tu z karabinu maszynowego strzelać...to czytaj ze zrozumieniem, bardzo cię o to proszę
Soraya
taie
A Kaszpirowskiego nie pamiętasz ?
z tego, co czytałam..to więcej ludziom zaszkodził niż pomógł.
Co do kultury mojej wypowiedzi to taką mam samoocenę; bywam upierdliwa, czasami chamska, ale można też i znaleźć ciepłe słowa do ludzi skierowane. W twoich zaś postach...ciągle obelgi, ciągły atak...ciągły stan walki. Komu tu dołozyć.

inka111 [
Wątek ten nie dotyczy zasobów materialnych p. Owsiaka...tylko poddałam pod analizę etyke jego wypowiedzi. To po pierwsze/. To twoje "Nikt mu nie udowodnił że działa niezgodnie z prawem, że kradnie pieniądze ze zbiórki więc o co chodzi? Skąd te pomówienia?"
ano droga Inko UDOWODNIŁ ..tylko ty mało wiesz.
tutaj masz pełny wyrok.
http://kontro(...)e_5_tys
i tu

http://kontro(...)faktury. Masz tam treść wyroków.
Bardzo się tą sprawą interesowałam, ogladałam cały przebieg rozpraw.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pytanie do wszystkich popierająch zachowanie p. Owsiaka.