Reklama

34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń309
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
34 ppt ?

Pytanie logiczno – teologiczne.:) (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pytanie logiczno – teologiczne.:)

Napisał(a): Redemptor -

Nie ma żadnego - nawet teologicznego znaczenia – „czy Jezus siedzący na ośle, jest częścią osła, czy też osioł częścią Jezusa zwanego Chrystusem?” A takie naukowe dysputy zaprzątały świętobliwe głowy ponoć gawiedzi na zbawienny pożytek. Problem ten rozważał w roku 1731 między innymi autor traktatu filozoficznego, jezuita, profesor uniwersytetu krakowskiego.

Napisał(a): jachwe -

stilo Jeżeli człowiek składa się w 70 procentach z wody (Jezus zapewne również) i chodził po wodzie, to czy ja chodząc po ludziach będę w 70 procentach Jezusem?
I ewentualnie w ilu procentach będę Trójcą?

Nie byłbyś

Ludzie mają rusztowania w środku w postaci żeber, ichciała nie są jednorodne, mężczyźni mają tych żeber o jedno mniej niż kobiety.
Poza tym nie umiesz robić wina z wody, tylko bimber i podam cię za to na milicję

Napisał(a): bochnia -

Redemptor Nie ma żadnego - nawet teologicznego znaczenia – „czy Jezus siedzący na ośle, jest częścią osła, czy też osioł częścią Jezusa zwanego Chrystusem?” A takie naukowe dysputy zaprzątały świętobliwe głowy ponoć gawiedzi na zbawienny pożytek. Problem ten rozważał w roku 1731 między innymi autor traktatu filozoficznego, jezuita, profesor uniwersytetu krakowskiego.
Jak dla mnie,to jezós na ośle,jest w całości osłem. Przepraszam wszystkie osły,które poczuły się dotknięte.

Napisał(a): Redemptor -

stilo
Jeżeli człowiek składa się w 70 procentach z wody (Jezus zapewne również) i chodził po wodzie, to czy ja chodząc po ludziach będę w 70 procentach Jezusem?

Bedziesz nawet w 100 procentach - ale jak bedziesz chodzil po Jezusie.
A w 30 % z wody zrobi szaman na ołtarzu wino.

Napisał(a): stilo -

jachwe
stilo Jeżeli człowiek składa się w 70 procentach z wody (Jezus zapewne również) i chodził po wodzie, to czy ja chodząc po ludziach będę w 70 procentach Jezusem?

Nie byłbyś

Ludzie mają rusztowania w środku w postaci żeber, ichciała nie są jednorodne, mężczyźni mają tych żeber o jedno mniej niż kobiety.
Poza tym nie umiesz robić wina z wody, tylko bimber i podam cię za to na milicję
Ale potrafię zrobić wodę z wina, może nie całkiem czystą ale jednak. Ale byle czego nie piję.

Napisał(a): stilo -

prawdziwaPaniDab Ty, stilo, masz niby 43 lata?
Ględzisz, jak jeden stary idiota z Alzheimerem, co go pochowali w zeszłym tygodniu.

Twoje pytanie nie widziało się ani z logika, ani z teologią.
To dlaczego się nie pomodliłaś do Jezusa coby go wyleczył z tego Alzheimera? Pytanie zadałem w chwili natchnienia od Boga, bo niby dlaczego nie mogłem być natchniony? Skoro Biblia jest to ja też mogę. Wierzysz we wszystko co jest napisane? Na parkanie było napisane dupa, chciałem sobie pogłaskać i wbiłem drzazgę, uwierzysz w to ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pytanie logiczno – teologiczne.:)