Komentarze (589)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): PATRIOTA -

Za PO paliwo PO 6zł / za PiS po 5zł. Za PO płaca minimalna 1126zł / za PiS 2300zł. Za PO bezrobocie 13,9% / za PiS 5,5%. Coś jeszcze macie do dodania lemingi?!
Odpowiedzi (36)

Napisał(a): Wyborca -

A gdzie obiecana podwyzka kwoty wolnej od podatku? Wyzsza minimalna, wyzsze podatki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Dobre wieści -

Prowadzę własną, jednoosobową działalność. Nie narzekam zbyt mocno, sam sobie jestem panem i okrętem, ale są miesiące, gdy jest naprawdę ciężko. Uważam, że ludzie powinni zarabiać wystarczająco dużo, aby było ich stać na godne życie. Jestem za podnoszeniem płacy minimalnej. Lecz tutaj nie chodzi o to, aby komuś podnieść płacę z 14 do 15zł/h, lecz o zasilenie budżetu państwa o kolejne miliardy na realizację projektów uwno+. Chcecie podnieść płacę minimalną, ok. Ale nie dobijajcie nas, tych małych, którzy ledwo wiążą koniec z końcem.
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): lemur -

Rząd juz niech nic nie promuje , ceny w sklepach usługach itp. same z tej euforii rządu rosną,
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Wiesia -

Prl wroc niech w koncu bedzie normalnie gdzie beda zaklady pracy i odpowiednie pensje a nie jak teraz odgornie ustalana jalmuzna.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gość -

Dobrze że mamy taka sytuację pensje będa zadowalajaco wysokie , prywaciarze będa musieli pozamykać firmy , a my pójdziemy pracować do Niemca .
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): IZI -

BEZ OBNIŻENIA KOSZTÓW PRACY I PODATKÓW BEZPOŚREDNICH I POŚREDNICH PODNOSZENIE MINIMALNEJ NIC NIE DA JEST TO DZIAŁANIE CZYSTO POPULISTYCZNE
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Emigrant z UK -

W 2020 4 funty na godzinę a teraz w 2018 mam 9futow na godzinę żal co Polsce daje ta Unia oprócz tego że można uciec z kraju
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz