17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +22
17 ppt ?

Radni wyładowywuja swoje emocje na rodzinie. (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Radni wyładowywuja swoje emocje na rodzinie.

Napisał(a): rafal333 -

Żona radnego PIS z Bydgoszczy złożyła zawiadomienie, że jej mąż znęca się nad nią psychicznie i fizycznie. Opublikowała także w internecie nagrania i zdecydowała się wystąpić przed kamerą, pokazać twarz. W ten sposób nagłaśnia problem przemocy domowej, której doświadcza wiele polskich kobiet. Materiał magazynu "Polska i Świat". (http://www.tvn24.pl/) Widzimy,że radni nie mogąc gdzie indziej wyładowac emocji znęcają się nad bliskimi. Czy tak ma wyglądać państwo przyjazne rodzinie ? Czy radni zamiast swiecić prtzykładem świecą agresją i przemocą . Mamy piękny przykład państwa, które troszczy się o dzieci i rodziny,.
INTERIA.PL

Re: Radni wyładowywuja swoje emocje na rodzinie.

Napisał(a): WOMAR1910 -

Gdy takie przypadki trafią się innym jest głośno, ale radny i jeszcze z PISu to cisza dobrze,że zona tego radnego nagłosniła ta sprawe - moze efekty nalezyte będą !

Re: Radni wyładowywuja swoje emocje na rodzinie.

Napisał(a): rafal333 -

Przemoc powinna być bardzo surowo karana wówczas nie byłoby tego co się teraz dzieje.A tego mojego imiennika, który wcześniej oburzał się widocznie dotyczy to i dlatego tak podnieca się tematem.Po prostu nie chce czytać o sobie.

Re: Radni wyładowywuja swoje emocje na rodzinie.

Napisał(a): ~gosc -

~rafał232 Temat po raz 10 na forum. Zgłaszam do usunięcia!
no proszę jaki to solidarny a co sobie myślisz ze przemoc dotyczy tylko plebsu dotyczy wiele rodzin na stanowiskach jak' dziad' zawsze będzie lał żonę a i rękę podnosi na dzieci to powinno byc nagłaśniane aby takie łachudry poszły za to do więznienia a nie że 'szycha' to dalej siedzi na stołku i nikt mu nic nie zrobi uderz się w czółko czego chcesz popierasz w ten sposób każdego 'damskiego boksera' i nie ważne ze czego tak dziad na nic innego nie zasługuje pytaj jego żonę jak ona się czuje w tym.................wybrany wierz co znaczy jak on tak tłucze swą ofiarę a dzieci to samo znasz to chyba nie nawet o tym nie słyszałeś te kobiety po latach boja się własnego cienia tak są przez tych bydlaków zastraszone a dzieci jak to widzi to takie dzikie rośnie i to samo widzi coś i ucieka nawet jak ma już więcej lat tak działa im psychika nigdy nie potrafi postawic się żadnemu katowi nawet jak powieli życie swej matki dlatego ciebie za to usuwanie tematu powinno się pocwiatrowac na otrzęsiny a może sam jesteś taki bokser co i lubisz to.................wybrany

Re: Radni wyładowywuja swoje emocje na rodzinie.

Napisał(a): pintapalec -

A co w tym dziwnego mały wielki prezes ,naczelnik pis nierządu trzyma ich krótko przy pysku i muszą robić i mówić to co im podyktuje.To nie dziwota że w domu na swoich żonach się wyżywają i odreagowują. A toruński ojdyr i tak im da rozgrzeszenie,za odpowiedni datek..I Alleluja i do przodu..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Radni wyładowywuja swoje emocje na rodzinie.