21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń93
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +2
21 ppt ?

Rainbow - Przyjacielski Rabat na wczasy - szukam osoby (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rainbow - Przyjacielski Rabat na wczasy - szukam osoby

Napisał(a): ~Karina -

Jesteśmy rodzinką, która chce wybrać się na wczasy do Turcji w kwietniu tego roku i oferta Rainbow bardzo nas zainteresowała, a zwłaszcza promocje, które trwają do 21 lutego. Jest tego trochę, tańsze gwarancje, dodatkowe kilogramy w bagażu itp. Do tego dochodzi przyjacielski rabat i tu przechodzimy do meritum. Być może ktoś z Was tu obecnych rozważa zakup wczasów w najbliższym czasie. Jeśli tak to chętnie "polecimy" mu promocję, za co otrzyma rabat 200 zł. Jeśli skorzysta z niego do 21 lutego, my również otrzymamy taki rabat. Może się wydawać że to nie są jakieś wielkie pieniądze, ale pyszny obiad na bogato dla całej rodziny na wczasach, zrealizowany za te pieniądze już można sobie wyobrazić :) Zapraszam!
INTERIA.PL

Re: Rainbow - Przyjacielski Rabat na wczasy - szukam osoby

Napisał(a): ~Rudy -

My się zastanawiamy jeszcze, dopinamy urlopy. Mam nadzieję że uda nam się do 21 lutego ogarnąć sprawę. W grę wchodzi Creta Palm Hotel w opcji 2+2. Jak już będziemy wiedzieć na czym stoimy to odezwę się w tym wątku.

Re: Rainbow - Przyjacielski Rabat na wczasy - szukam osoby

Napisał(a): ~Baś z Poznania -

gość Jest ktoś jeszcze zainteresowany, jutro ostatni dzień...

Jutro już ostatni? Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że do końca lutego :( Kurcze, nie wiem czy się wyrobimy jutro z rezerwacją, ale jeśli tak, to czy ktoś jest chętny na taki szybki wymienny zakup?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rainbow - Przyjacielski Rabat na wczasy - szukam osoby