34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +1
34 ppt ?

Ratunku! Dlazego jestem oschła? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ratunku! Dlazego jestem oschła?

Napisał(a): Ewa -

Mam takiego super mężczyznę przy sobie a ja nie potrafię go odpowiednio docenić. Cały czas tylko krytykuje i szukam dziury w całym. Moje koleżanki zazdroszcza mi przystojnego i dobrEz zarabiającego narzeczonego. Chyba moja depresja nie pozwala mi w pełni cieszyć się życiem i docenić jego uwagi i troski o mnie. Chciałabym być bardziej wylewny w uczuciach a ja nie umiem pokazać mu w pełni jak ważna jest dla mnie osoba. Jestem dzieckiem DDA i nie umiem dzielić się swoimi emocjami i miloscia. Czy myślicie że potrzebujemy pomocy terapeutycznej psychologa ?

Re: Ratunku! Dlazego jestem oschła?

Napisał(a): ~nieska -

Wydaje mi się z mojego turbo laickiego punktu widzenia, że jeżeli sama czujesz, że coś jest nie tak, a wszystko powinno być w porządku, to lepiej udać sie jednak na terapię lub do psychologa. Ewentualnością może być brak miłości w związku, ale to sama musisz przed sobą wyjaśnić, choć jeżeli nie potrafisz sama tego rozstrzygnąć, to może po sesjach z psychologiem wszystko się wyjaśni. Spróbuj, szukaj- najważniejsze to zauważyć że coś jest kiepskie i próbować, a nie uciekać od problemu...

Napisał(a): ~kittypurr -

Może jednak nie jest miłością Twojego życia, jest pomiędzy Wami chemia? Czy wyobrażasz sobie spędzić z nim resztę Twojego życia? Może to nie on, ale moze Ci się tak wydaje, bo masz problemy DDA itd to nie przelewki, mysle że powinnas iśc na terapię, bo będziesz sabotować siebie.

Napisał(a): Fatum -

Tak, koniecznie potrzebujesz być kolejną ofiarą losu, na której zarabiają psychoanalitycy. Dobrze by było, żebyś znalazła w sobie jeszcze choć kilka zaburzeń, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że jedynym sposobem na życie są częste konsultacje z psychologiem i uzależnienie od wizyt w gabinecie.

Na tego typu problemy najbardziej skutecznym lekiem jest ten, którego reklama otrzymała nagrodę Gali Twórców w 2015 roku autorstwa Magdy Mikołajczyk;))

Napisał(a): iskierka -

Fatum Tak, koniecznie potrzebujesz być kolejną ofiarą losu, na której zarabiają psychoanalitycy. Dobrze by było, żebyś znalazła w sobie jeszcze choć kilka zaburzeń, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że jedynym sposobem na życie są częste konsultacje z psychologiem i uzależnienie od wizyt w gabinecie.

Na tego typu problemy najbardziej skutecznym lekiem jest ten, którego reklama otrzymała nagrodę Gali Twórców w 2015 roku autorstwa Magdy Mikołajczyk;))
Tu, wielu userów potrzebuje kuracji w/w lekiem ;)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ratunku! Dlazego jestem oschła?