86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń361
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +70
86 ppt ?

Razem wąchaliśmy klej... (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Razem wąchaliśmy klej...

Napisał(a): zbigniew1933 -

Zdradziła Kora mroczne kulisy jednego z naszych władców, - pełniącego niezwykle ważną i zaszczytną funkcję w naszym rządzie.

Mowa jest o barwnej postaci o p. Terleckim znanym dawniej hippisie oraz wielokrotnie notowanym przez milicję narkomanie.

"Tak bardzo się wtedy zakochałam, że straciłam swoją osobowość, zatraciłam siebie"- czytamy w jej autobiografii. Ich związek był szalony, a miłość intensywna. Razem poznawali tajniki rozpusty; wąchali razem klej, uprawiali dziki seks".

Innym interesującym faktem jest to że tatuś p. Terleckiego był znanym agentem SB i UB z czego syn do dzisiaj jest dumny.

Patrząc na chorobliwie zniszczoną twarz p. Terleckiego moglibyśmy dojść do wniosku że butaprenu nadal nie odstawił, jest to względnie tani narkotyk i nieważne że dokładnie niszczy mózg, jako że ten organ jest zbędny w ekipie I sekretarza.

Jak widać Jarozbaw powierza ważne funkcje w państwie ludziom dokładnie rozpoznanym i sprawdzonym pod kątem przeszłości.

http://www.wi(...)26.html
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Razem wąchaliśmy klej...

Napisał(a): XXXXXXXXXXXXXXX -

Kleju niech się nawącha ile tylko zechce i korę niech posuwa dokąd mu sił starczy. Jak dla mnie mógłby być nawet pedałem i ciągle uprawiać seks zbiorowy z udziałem wyznawców szatana i zwierząt hodowlanych byleby był przy tym uczciwym człowiekiem. MROCZNĄ przeszłością nazwać mogę jedynie działanie na szkodę polaków jeśli sie jej dopuszczał aprzeszłością PODEJRZANĄ działalność tatusia i wynikającą z niej dumę synka.

Napisał(a): Air842 -

XXXXXXXXXXXXXXX Kleju niech się nawącha ile tylko zechce i korę niech posuwa dokąd mu sił starczy. Jak dla mnie mógłby być nawet pedałem i ciągle uprawiać seks zbiorowy z udziałem wyznawców szatana i zwierząt hodowlanych byleby był przy tym uczciwym człowiekiem. MROCZNĄ przeszłością nazwać mogę jedynie działanie na szkodę polaków jeśli sie jej dopuszczał aprzeszłością PODEJRZANĄ działalność tatusia i wynikającą z niej dumę synka.
Nie zartuj ! z takim posuwaniem uczciwym czlowiekiem ? niemozliwe

Gdzie Ty takie artykuly znajdujesz ? na Pudelku ?Rozumiem ,ze p.Terlecki pochodzi z rodziny i nazywa sie dzieckiem resortu! rozumiem ,ze p.Terlecki nadaje sie na uprawianie "dzikiego sexu ,ale nie rozumiem dlaczego nie nadaje sie do uczciwej pracy , moze znajdziesz cos ?

Air842 Gdzie Ty takie artykuly znajdujesz ? na Pudelku ?Rozumiem ,ze p.Terlecki pochodzi z rodziny i nazywa sie dzieckiem resortu! rozumiem ,ze p.Terlecki nadaje sie na uprawianie "dzikiego sexu ,ale nie rozumiem dlaczego nie nadaje sie do uczciwej pracy , moze znajdziesz cos ?
korekta --- nie nadaje sie ,,ale nadawal sie do "dzikiego sexu ,,bo teraz zmienil zainteresowania na dzika polityke

Air842 Nie zartuj ! z takim posuwaniem uczciwym czlowiekiem ? niemozliwe
Wyobraź sobie że wcale nie żartuję. Uważam że ciągłe gadanie o tym kto z kim spał kto co wąchał albo pił to kompletny nonsens. Nawet księża mogliby się bzykać z ze swoimi owieczkami bez względu na płeć i ilość jednorazowo chętnych i wciąż bym o nich złego słowa nie powiedział gdyby nie byli chciwymi świniami okradającymi każdego durnia którego tylko da się wystrzyc i cały kraj w którym na przykład na leczenie chorych nie ma. Gdyby chlając i waląc się z kim popadnie byli uczciwi to ja bym ich po prostu szanował bo nic mnie nie obchodzi ich życie prywatne.

XXXXXXXXXXXXXXX
Wyobraź sobie że wcale nie żartuję. Uważam że ciągłe gadanie o tym kto z kim spał kto co wąchał albo pił to kompletny nonsens. Nawet księża mogliby się bzykać z ze swoimi owieczkami bez względu na płeć i ilość jednorazowo chętnych i wciąż bym o nich złego słowa nie powiedział gdyby nie byli chciwymi świniami okradającymi każdego durnia którego tylko da się wystrzyc i cały kraj w którym na przykład na leczenie chorych nie ma. Gdyby chlając i waląc się z kim popadnie byli uczciwi to ja bym ich po prostu szanował bo nic mnie nie obchodzi ich życie prywatne.
Wyobraz sobie ,ze ja mysle inaczej .,zeby poznac srodowisko ksiezy nalezy byc z nimi . Ksiadz musi byc uczciwy nie moze (nie powinien) bzykac bo jest ten nieszczesny celibat . i on musi(powinien ) byc" zauwazony ..Nie mozna chlac i walic sie i byc uczciwym .! No coz zycie osobiste jest bardzo wazne nacpany klejem nie ma "jasnego umyslu " co mozna zauwazyc na YT filmy o cpunach

Air842 Ksiadz musi byc uczciwy nie moze (nie powinien) bzykac bo jest ten nieszczesny celibat...
Nie mozna chlac i walic sie i byc uczciwym ...
A co mnie może obchodzić jego celibat i dlaczego ja miałbym go od kogokolwiek wymagać??? Nie wymagam i nie mam bladego pojęcia skąd ci się ubzdurało że ty masz prawo wymagać!!!
Co ma wspólnego picie i seks z uczciwością???!!!
Do szewskiej pasji doprowadzają mnie rozmowy ze ścianą!

XXXXXXXXXXXXXXX
Air842 Ksiadz musi byc uczciwy nie moze (nie powinien) bzykac bo jest ten nieszczesny celibat...
Nie mozna chlac i walic sie i byc uczciwym ...
A co mnie może obchodzić jego celibat i dlaczego ja miałbym go od kogokolwiek wymagać??? Nie wymagam i nie mam bladego pojęcia skąd ci się ubzdurało że ty masz prawo wymagać!!!
Co ma wspólnego picie i seks z uczciwością???!!!
Do szewskiej pasji doprowadzają mnie rozmowy ze ścianą!
Spokojnie niedaleko jak wczoraj napisales " ze po wypiciu i odpowiedzi Twoje sa nie skladne ) z pamieci cytat ... Musze wiedziec ,,kto jest obarczony przysiega np.celibatu ..po co mam oczy wypatrywac na Ciebie np. jak nie mozesz toz to szkoda czasu .....

Napisał(a): ~gość -

XXXXXXXXXXXXXXX
Po prostu chcesz powiedzieć, ze uczciwośc dotyczy tylko kwestii pieniędzy.

Air842 Spokojnie niedaleko jak wczoraj napisales " ze po wypiciu i odpowiedzi Twoje sa nie skladne ) z pamieci cytat ... Musze wiedziec ,,kto jest obarczony przysiega np.celibatu ..po co mam oczy wypatrywac na Ciebie np. jak nie mozesz toz to szkoda czasu .....
I co? Faktycznie były nieskładne? Pewnie też o mojej nieuczciwości świadczyły?
Zaraz ci dosadnie powiem kim jesteś.

Tobie przysięgali celibat?!
Gdyby nawet przysięgali tobie to miałabyś prawo oczekiwać że przysięgi dochowają?!
Myśl trochę!!!

XXXXXXXXXXXXXXX
Air842 Spokojnie niedaleko jak wczoraj napisales " ze po wypiciu i odpowiedzi Twoje sa nie skladne ) z pamieci cytat ... Musze wiedziec ,,kto jest obarczony przysiega np.celibatu ..po co mam oczy wypatrywac na Ciebie np. jak nie mozesz toz to szkoda czasu .....
I co? Faktycznie były nieskładne? Pewnie też o mojej nieuczciwości świadczyły?
Zaraz ci dosadnie powiem kim jesteś.

Tobie przysięgali celibat?!
Gdyby nawet przysięgali tobie to miałabyś prawo oczekiwać że przysięgi dochowają?!
Myśl trochę!!!
Wroce do rozmowy jak sie wyciszysz ........bo za glosno krzyczysz ,

XXXXXXXXXXXXXXX
~gość Po prostu chcesz powiedzieć, ze uczciwośc dotyczy tylko kwestii pieniędzy.
A ty mi zapewne walniesz zaraz elaborat o tym że dotyczy wszystkiego tylko nie kasy.
Jak znajdziesz gdzieś w moich wypowiedziach coś co potwierdzi twój wniosek że TYLKO to skorzystaj z okazji i mnie ośmiesz.
Ale masz o mnie zle zdanie Ja mam kogos osmieszac ? jak sam jestem smieszna ....(czasami )
« Wróć do tematów
Do góry strony: Razem wąchaliśmy klej...