60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń347
  • Odpowiedzi57
  • Ocen na +-1
60 ppt ?

rehabilitacja gdzie pojsc? (58)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: rehabilitacja gdzie pojsc?

Napisał(a): ~perejra -

Idź do gabinetu rehabilitacyjnego w swoim mieście. Faktycznie na NFZ bardzo ciężko jest się dostać ale w ostatnim czasie powstało bardzo wiele fajnych prywatnych gabinetów opieki zdrowia gdzie możesz sobie wykupić zabiegi.

Sama miałam ostatnio problem z kontuzją nogi. Stare dzieje ale się odnowiła tak wiec konieczne okazały się ćwiczenia.Chodziłam tutaj:
http://lifeme(...)itacja/

Jest to centrum medyczne LIfemedica w Gdańsku. Bardzo dobra placówka z niewysokimi cenami ( może ktoś jest z Trójmiasta to akurat mu się to przyda).

Napisał(a): ~Adam -

A ja zamiast rehabilitanta mogę wam polecić łóźko HotStone, które przy dłuższym używaniu wyjdzie jeszcze taniej niż wizyty u specjalistów. zainwestowałem jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony, gdyż sposób działania i samo to że łóźko jest pod ręką daje wiele. plecki już tak nie bolą

Napisał(a): carmena7 -

Jeżeli chodziłoby o rehabilitację w Krakowie, to warto pójść do centrum rehabilitacji na Winnickiej. Bardzo dobry zespół fizjoterapeutów ściśle współpracujących z lekarzami specjalizującymi się w ortopedii, neurologii, chirurgii urazowej oraz rehabilitacji medycznej. Pomogli mojemu mężowi w jego kłopotach z kręgosłupem na odcinku lędźwiowym.
Załączniki:

Napisał(a): koli -

Jeżeli jesteście z okolic Jeleniej Góry, warto wziąć pod uwagę Viva Medica http://vivame(...)ica.eu/. To centrum nowoczesnej rehabilitacji i nieinwazyjnej estetyki. Mogą pomóc, gdy macie dolegliwości typu bóle kręgosłupa, bóle karku, bóle barku, zwyrodnienia stawów, obrzęki, halluksy, zanik mięśni, porażenie nerwów itp. Z tego, co wiem leczą także stany po udarach.

Napisał(a): ~boguska -

nissiax profemed ma dobrych specjalistów no i fajnym sprzętem dysponują, jesli idzie o rehabilitację. jeździłam na zabiegi do warszawy, ale teraz już i w krakowie działają, wiec będzie mi trochę łatwiej
Ja czuje sie mega zrezygnowana, tylko biegalam po 'specjalistach', najpierw na nfz (nigdy wiecej), potem troche tez prywatnie ale tez za wiele nie zdzialali, jakos sceptycznie do tego podchodze

Napisał(a): nissiax -

~boguska
nissiax profemed ma dobrych specjalistów no i fajnym sprzętem dysponują, jesli idzie o rehabilitację. jeździłam na zabiegi do warszawy, ale teraz już i w krakowie działają, wiec będzie mi trochę łatwiej
Ja czuje sie mega zrezygnowana, tylko biegalam po 'specjalistach', najpierw na nfz (nigdy wiecej), potem troche tez prywatnie ale tez za wiele nie zdzialali, jakos sceptycznie do tego podchodze
nie poddawaj się, w końcu o swoje walczysz :) spróbuj może z profemedem, przecież gorzej być nie może, a w mojej opinii dużo potrafią pomóc

Napisał(a): ~boguska -

nissiax
~boguska
nie poddawaj się, w końcu o swoje walczysz :) spróbuj może z profemedem, przecież gorzej być nie może, a w mojej opinii dużo potrafią pomóc
niby tak, ale kolejne rozczarowanie mnie dobije... W sumie tak jak mówisz, nic nie mam do stracenia. Jak z kolejkami?

Napisał(a): nissiax -

~boguska
nissiax
~boguska
niby tak, ale kolejne rozczarowanie mnie dobije... W sumie tak jak mówisz, nic nie mam do stracenia. Jak z kolejkami?
nie zakładaj z góry rozczarowania, przecież do specjalisty trzeba iść pełnym zapału :) kolejkami? o czym mowa :D ja tam nie uświadczyłam kolejek, praktycznie od ręki się zapisuję na wizyty
« Wróć do tematów
Do góry strony: rehabilitacja gdzie pojsc?