4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Rehabilitacja - pomorze gdzie ? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rehabilitacja - pomorze gdzie ?

Napisał(a): ~Accv -

Witam. Mam problem z bólem kręgosłupa i założę się że nie ja pierwsza i nie ja ostatnia, ale ostatnio bóle zaczęły być tak mocne że poszłam z tym do swojego lekarza...Niestety trochę mnie zbył, przepisał jakieś przeciwbólowe i tyle. Fajnie, póki biorę lek jest okej, ale jak tylko przestaję ból w lędźwiach dalej wraca. I co teraz? Szukać jakiegoś fizjo? Prosić o skierowanie do ortopedy? Jakie macie pomysły, doświadczenia itp.?
INTERIA.PL

Re: Rehabilitacja - pomorze gdzie ?

Napisał(a): ~adanm -

Jeszcze jak ból kręgosłupa nie promieniuje i pojawia się tylko momentami to można jakoś funkcjonować i u mnie tka było , że bolało np. po kilku godzinach siedzenia przy biurku itp. I to było okej, ale jak zaczęło mi promieniować i zawroty głowy zaczęłąm mieć to przestało być tak okej :P Szukałam od razu kogoś prywatnie, bo każdy wie jak wygląda NFZ i dostęp do rehabilitacji a jak ktoś nie wie to – niech lepiej się na własnym doświadczeniu nie dowiaduje bo tylko czas i zdrowie straci. Trafiłam prywatnie na Rosadzińskiego w Borkowie i polecam, kulturalny sympatyczny i przede wszystkim fachowy lekarz, wiedział jakie badania zrobić i diagnozę postawił dość szybko – jak się okazuje po efektach, była trafiona :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rehabilitacja - pomorze gdzie ?