246
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi199
  • Ocen na +135
246 ppt ?

REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE. (200)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.

Napisał(a): BezNicka -

RF1
BezNicka
RF1 I tak już tysiąc lat. Witaj, BezNicka. To chyba jakiś kompleks jest, nie sądzisz? Bo jak przez tysiąc lat nie udaje się, nawet przy współudziale dwóch innych mocarstw, zetrzeć z powierzchni ziemi jednego państwa z rozhukanym, mało zdyscyplinowanym Narodem, to się można w końcu nabawić niezłych kompleksów.
...
A każda małpa chce być człowiekiem . Stąd mają podejście - ukraść i krzyczeć łapaj złodzieja !
Na środku nasrać i na psa zwalić . Nie dziw się , zachodnia kultura .
I dopiero teraz robi się u nich "ciekawie", bo właśnie stanęli na rozdrożu, gdzie muszą podjąć decyzję, czy być nadal małpami, zabawiającymi się radośnie własnymi przyrodzeniami, czy zawrócić z powrotem do człowieczeństwa, składając, na przykład, ręce do modlitwy. Od tego, jaką teraz podejmą decyzję, zależy ich przyszłość- jeśli wybiorą źle, to nad Wisłą może pozostać ostatni bastion europejskości. Daje do myślenia...
...
Już tam myślenia nie szukaj 😂😂😂😂 ichni MEN podał - arabski obowiązkowy w szkołach bo ..... to język światowy
INTERIA.PL

Re: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.

Napisał(a): RF1 -

~Juchas Przecież to było 100 lat temu ........... Człowieku opamiętaj się . ?
Aha, jasne,sto lat temu- czyli co, przedawniło się? Może pozostać bezkarne? No to może niech nam zafundują "powtórkę z historii", skoro poprzedni raz ma im ujść płazem. Co ty na to? Chciałbyś być pensjonariuszem jakiegoś ciekawego obozu zagłady tylko dlatego, że "sto lat temu" zbrodniarze nie ponieśli pełnej odpowiedzialności, wiec ktoś uznał, że skoro udało się raz, to może warto spróbować znowu? Hmm? Co ty na to? Takie Auschwitz, na przykład, albo Dachau- tym, którzy je przeżyli, zapadły w pamięć na zawsze, miałbyś co opowiadać wnukom- oczywiście pod warunkiem, że wyszedłbyś z tego cało. Miliony nie wyszły... I nie miały okazji, żeby "się opanować"- to pewnie przez ten gaz, "Cyklon B", który nie pozwalał na "opanowanie się", kiedy wypełniał płuca. Ale co ja tam wiem, przecież to było "100 lat temu"...

Napisał(a): KarolP12 -

RF1
Aha, jasne,sto lat temu- czyli co, przedawniło się? Może pozostać bezkarne? No to może niech nam zafundują "powtórkę z historii", skoro poprzedni raz ma im ujść płazem. Co ty na to? Chciałbyś być pensjonariuszem jakiegoś ciekawego obozu zagłady tylko dlatego, że "sto lat temu" zbrodniarze nie ponieśli pełnej odpowiedzialności, wiec ktoś uznał, że skoro udało się raz, to może warto spróbować znowu? Hmm? Co ty na to? Takie Auschwitz, na przykład, albo Dachau- tym, którzy je przeżyli, zapadły w pamięć na zawsze, miałbyś co opowiadać wnukom- oczywiście pod warunkiem, że wyszedłbyś z tego cało. Miliony nie wyszły... I nie miały okazji, żeby "się opanować"- to pewnie przez ten gaz, "Cyklon B", który nie pozwalał na "opanowanie się", kiedy wypełniał płuca. Ale co ja tam wiem, przecież to było "100 lat temu"...
To nie kwestia przedawnienia. To kwestia KTO się czegoś domaga. Np. pewna rasa domaga się od Hiszpanii czegoś co Hiszpania im wyrządziła ponad 500 LAT TEMU.https://maruc(...)-zydom/

Tak więc Juchasie sefardyjczycy są oburzeni twoim nieczułym i amoralnym spojrzeniem na ich wielką krzywdę.

Lee1 Smutne to... ale prawdziwe. Co tu można dodać? Witaj, RF-ie.
Smutne. Witaj, Lee. Dlatego trzeba zrobić wszystko, co się da, by następnym razem, jak komuś przyjdzie do głowy nas napadać, to ten ktoś był smutny, a nie my.

Napisał(a): Valdemar -

Moim zdanie te wszystkie pretensje dotyczą naszych przodków, dla który zabijanie i rabunki były czymś normalny. Potrzebna była IIWS z całym tym zezwierzęceniem by ludzie się opamiętali.

Obecne pokolenia potrafiły wyciągnąć wnioski z tamtych wydarzeń. Powstał Projekt UE świata bez granic sprawiając że nasze relacje sąsiedzkie są wzorowe.

Szkoda że po jednej i drugiej stronie są ludzie którzy nie potrafią patrzeć w przyszłość a ciągle oglądają się do tyłu. Ludzie dla których najważniejsza jest walka i podsycanie nienawiści miedzy narodami.

Napisał(a): ~FonJungingen -

To dzisiaj temat wiodący PIS-owskiej szczuj-ni . ! Chcecie kasy , zaróbcie sobie .......A jak nie chcecie sobie zarobić , to zróbcie tak jak to zrobili Niemcy , zatrudnijcie imigrantów żeby na was robili . ! A nie tylko darmocha za dawne krzywdy . Może zapłaćcie za te dwa nagie miecze jakie dostaliście przed bitwą pod grunwaldem . !

Valdemar Moim zdanie te wszystkie pretensje dotyczą naszych przodków, dla który zabijanie i rabunki były czymś normalny. Potrzebna była IIWS z całym tym zezwierzęceniem by ludzie się opamiętali.

Obecne pokolenia potrafiły wyciągnąć wnioski z tamtych wydarzeń. Powstał Projekt UE świata bez granic sprawiając że nasze relacje sąsiedzkie są wzorowe.

Szkoda że po jednej i drugiej stronie są ludzie którzy nie potrafią patrzeć w przyszłość a ciągle oglądają się do tyłu. Ludzie dla których najważniejsza jest walka i podsycanie nienawiści miedzy narodami.
....
To od początku bo coś ci umknie
Faszyzm powstał we Włoszech , nie w Niemczech .
WAŻNE - komunista ! Zgadnij co by z nim zrobił Adolf ? Komunista siedzi w więzieniu na Ventotene i napisał manifest komunistyczny ( znajdziesz sam ? ) Europa Zachodnia urodziła Wspólnotę Węgla i Stali . Potem coś energią jądrową - GOSPODARKA !!!!! żedne bez granic sranic . EWG , tu w 2004 roku wchodzi Polska . UE powstaje w 2009 r po podpisaniu traktatów lizbońskich . Wrzuć monetę bo mnie paxura boli

~FonJungingen To dzisiaj temat wiodący PIS-owskiej szczuj-ni . ! Chcecie kasy , zaróbcie sobie .......A jak nie chcecie sobie zarobić , to zróbcie tak jak to zrobili Niemcy , zatrudnijcie imigrantów żeby na was robili . ! A nie tylko darmocha za dawne krzywdy . Może zapłaćcie za te dwa nagie miecze jakie dostaliście przed bitwą pod grunwaldem . !
...
Ok . My jesteśmy szczujnia . A wy ....obszczy jnia czy unia ??? To samo do dupy .

KarolP12
RF1
To nie kwestia przedawnienia. To kwestia KTO się czegoś domaga. Np. pewna rasa domaga się od Hiszpanii czegoś co Hiszpania im wyrządziła ponad 500 LAT TEMU.https://maruc(...)-zydom/

Tak więc Juchasie sefardyjczycy są oburzeni twoim nieczułym i amoralnym spojrzeniem na ich wielką krzywdę.
....
Toooo paaazerne beznapletkowce ... Tfu , a tfu !!!
Czekać Ruskich i zTurków jak do nas przyjdą 😂😂😂😂😂😂😂

Napisał(a): KarolP12 -

BezNicka
KarolP12
RF1

....
Toooo paaazerne beznapletkowce ... Tfu , a tfu !!!
Czekać Ruskich i zTurków jak do nas przyjdą 😂😂😂😂😂😂😂
Tylko czekać niedobitków z lechickiego imperium żądnych reparacji od lenników Watykanu :D

BezNicka Z niemieckiej szafy co raz jakiś trup wypadnie . Naaaaawet Rzymu nie spalili !!!
Teraz widziałem dokument Asterix i Obelix , Galowie zrujnowali Coloseum
Ci przeklęci Galowie :-) Swoją drogą mam nadzieję, że Angela nie czytała Kajka i Kokosza, bo posiłkując się postaciami pranych równo Zbójcerzy, którzy wyglądają mi raczej na Niemców, nie Słowian, mogłaby powiedzieć, że jeśli chodzi o odszkodowania, to jesteśmy kwita.

RF1
BezNicka Z niemieckiej szafy co raz jakiś trup wypadnie . Naaaaawet Rzymu nie spalili !!!
Teraz widziałem dokument Asterix i Obelix , Galowie zrujnowali Coloseum
Ci przeklęci Galowie :-) Swoją drogą mam nadzieję, że Angela nie czytała Kajka i Kokosza, bo posiłkując się postaciami pranych równo Zbójcerzy, którzy wyglądają mi raczej na Niemców, nie Słowian, mogłaby powiedzieć, że jeśli chodzi o odszkodowania, to jesteśmy kwita.
....
Kapral był austryjackiej urody . Hegemon ! Wypisz wymaluj Angela
« Wróć do tematów
Do góry strony: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.