246
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi199
  • Ocen na +135
246 ppt ?

REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE. (200)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.

Napisał(a): RF1 -

~Juchas
KarolP12
BezNicka
KarolP12
RF1
~Juchas Przecież to było 100 lat temu ........... Człowieku opamiętaj się . ?
Aha, jasne,sto lat temu- czyli co, przedawniło się? Może pozostać bezkarne? No to może niech nam zafundują "powtórkę z historii", skoro poprzedni raz ma im ujść płazem. Co ty na to? Chciałbyś być pensjonariuszem jakiegoś ciekawego obozu zagłady tylko dlatego, że "sto lat temu" zbrodniarze nie ponieśli pełnej odpowiedzialności, wiec ktoś uznał, że skoro udało się raz, to może warto spróbować znowu? Hmm? Co ty na to? Takie Auschwitz, na przykład, albo Dachau- tym, którzy je przeżyli, zapadły w pamięć na zawsze, miałbyś co opowiadać wnukom- oczywiście pod warunkiem, że wyszedłbyś z tego cało. Miliony nie wyszły... I nie miały okazji, żeby "się opanować"- to pewnie przez ten gaz, "Cyklon B", który nie pozwalał na "opanowanie się", kiedy wypełniał płuca. Ale co ja tam wiem, przecież to było "100 lat temu"...
To nie kwestia przedawnienia. To kwestia KTO się czegoś domaga. Np. pewna rasa domaga się od Hiszpanii czegoś co Hiszpania im wyrządziła ponad 500 LAT TEMU.https://maruc(...)-zydom/

Tak więc Juchasie sefardyjczycy są oburzeni twoim nieczułym i amoralnym spojrzeniem na ich wielką krzywdę.
....
Toooo paaazerne beznapletkowce ... Tfu , a tfu !!!
Czekać Ruskich i zTurków jak do nas przyjdą 😂😂😂😂😂😂😂
Tylko czekać niedobitków z lechickiego imperium żądnych reparacji od lenników Watykanu :D
Od Niemców chcecie kasy . Żydzi już tacy są podszywają się pod Polaków i chcą kasy od Niemców nie dla Polaków ale dla siebie żeby mogli ja roztrwonić ..........
No i zostaliśmy żydami... Kim to już nie byliśmy? Moherami byliśmy, "naziolami" byliśmy, "ruskimi trollami", zdaje się, też byliśmy (mnie ktoś kiedyś nazwał nawet "Putinjugend", czym bardzo mnie rozczulił, muszę przyznać, bo już dawno nikt mnie nie "wyzwał" od młodzieży, a tu proszę, nawet po niemiecku... :-) ) No i wreszcie przyszła kolej na żydów. Wiecie co? Jak się dobrze zakręcimy, to sobie dzięki temu załatwimy hiszpańskie obywatelstwo... I E VIVA ESPANIA, OLE !!!
INTERIA.PL

Re: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.

Napisał(a): BezNicka -

Jak ja nie cierpię gadać z dupami , nazbiega się tu ciur wszelkiej maści . Zamiadt durnych sług posyłać , mógłby główny Bez sam przyjść . Inna gadka z głową , inna z dupą .
Tylko .
Jakby z Beza ciurę zrobili , sługi do oczu skoczą.
Ot, ,,bohaterstwo,, , nożem , w plecy, zzza węgła .
CyyyyyywilYzacja Zachodu .

Napisał(a): BezNicka -

RF1
~Juchas
KarolP12
BezNicka
KarolP12
RF1
Aha, jasne,sto lat temu- czyli co, przedawniło się? Może pozostać bezkarne? No to może niech nam zafundują "powtórkę z historii", skoro poprzedni raz ma im ujść płazem. Co ty na to? Chciałbyś być pensjonariuszem jakiegoś ciekawego obozu zagłady tylko dlatego, że "sto lat temu" zbrodniarze nie ponieśli pełnej odpowiedzialności, wiec ktoś uznał, że skoro udało się raz, to może warto spróbować znowu? Hmm? Co ty na to? Takie Auschwitz, na przykład, albo Dachau- tym, którzy je przeżyli, zapadły w pamięć na zawsze, miałbyś co opowiadać wnukom- oczywiście pod warunkiem, że wyszedłbyś z tego cało. Miliony nie wyszły... I nie miały okazji, żeby "się opanować"- to pewnie przez ten gaz, "Cyklon B", który nie pozwalał na "opanowanie się", kiedy wypełniał płuca. Ale co ja tam wiem, przecież to było "100 lat temu"...
To nie kwestia przedawnienia. To kwestia KTO się czegoś domaga. Np. pewna rasa domaga się od Hiszpanii czegoś co Hiszpania im wyrządziła ponad 500 LAT TEMU.https://maruc(...)-zydom/

Tak więc Juchasie sefardyjczycy są oburzeni twoim nieczułym i amoralnym spojrzeniem na ich wielką krzywdę.
....
Tylko czekać niedobitków z lechickiego imperium żądnych reparacji od lenników Watykanu :D
Od Niemców chcecie kasy . Żydzi już tacy są podszywają się pod Polaków i chcą kasy od Niemców nie dla Polaków ale dla siebie żeby mogli ja roztrwonić ..........
No i zostaliśmy żydami... Kim to już nie byliśmy? Moherami byliśmy, "naziolami" byliśmy, "ruskimi trollami", zdaje się, też byliśmy (mnie ktoś kiedyś nazwał nawet "Putinjugend", czym bardzo mnie rozczulił, muszę przyznać, bo już dawno nikt mnie nie "wyzwał" od młodzieży, a tu proszę, nawet po niemiecku... :-) ) No i wreszcie przyszła kolej na żydów. Wiecie co? Jak się dobrze zakręcimy, to sobie dzięki temu załatwimy hiszpańskie obywatelstwo... I E VIVA ESPANIA, OLE !!!
...
Pora na coś czego sami nie obejmą
Niekoszerni nacjonalistyczno-szowinistyczni Żydzi ... pomóz, obelg mi zabrakło

KarolP12
RF1
KarolP12
RF1

Można? Można. Jak przejdzie ten numer, to tylko patrzeć, jak wystąpią do Rzymu o odszkodowanie za zburzenie Drugiej Świątyni. A czemu nie? Bo minęło dwa tysiące lat? Aj waj, a kto by tam liczył...
Dobrze, że Pan Bóg nie pamięta grzechów, bo by się o owoc z raju upomniał :)
A jeszcze jakby "dosunął" karne odsetki za zwłokę, to do skończenia świata byśmy zasuwali za "Bóg zapłać" w Winnicy Pańskiej :-))) (Oj, mam nadzieję, że się Pan Bóg na mnie nie obrazi za ten żart, bo inaczej pójdę diabłu na rogi, a tam mnie już odpowiednio "ciepło" przywitają :-)- ale nie, w końcu to On stworzył poczucie humoru, więc chyba mi odpuści...)

Napisał(a): banjaluka -

RF1
piotruchg Dziękuję RFie!
Nie ma za co. Witaj, Piotruchu. Niby "wszyscy wszystko wiedzą", ale niektóre rzeczy trzeba powtarzać tak długo, aż zapadną w pamięć.
Chapeau bas dobrze napisane , sama prawda , ale tej prawdy oni nie zrozumieją , dopóki coś podobnego ich nie spotka.
Pol Pot podobno studiował na Sorbonie , wykształciuch jeden --- takie luźne skojarzenie.

Napisał(a): banjaluka -

RF1
~Juchas
KarolP12
BezNicka
KarolP12
RF1

....
Wiesz co RF1 , na żydów to my się jednak nie nadajemy , jesteśmy zbyt prostolinijni i za mało sprytni , nie wykombinowaliśmy jak zarabiać na swoich ofiarach , jak oni , całe to -- przedsiębiorstwo holokaust , w czym celują ich przedstawiciele w USA.

niepewnaa Jako komentarz załączę dzisiaj wykonane zdjęcia:
Zdjęcie

a tutaj miejsce, gdzie w szpitalu polowym Niemcy spalili żywcem rannych żołnierzy przy ulicy Aspekt w Warszawie.

Od początku zaczęli "z przytupem". Witaj, Niepewnaa. "Wyższa kultura", ich mać, "spadkobiercy" Schumanna i Bacha, a z zachowania wcale nie lepsi od mongołów Czyngis-hana.

niepewnaa To zaś są zdjęcia wykonane na Roztoczu. Wieś, którą Niemcy spacyfikowali. Zniknęła z powierzchni ziemi, ale po wojnie Polacy ją odbudowali.
Zdjęcie
Zdjęcie
Ile jest w Polsce takich wsi? Dziesiątki? Setki? I czy ktoś, oprócz okolicznych mieszkańców, o nich pamięta? Nie. I nie dlatego, że nie chce, ale dlatego, że nie sposób zapamiętać tych wszystkich nazw i stojących za nimi historii, bo było ich tak wiele. Tymczasem we Francji dokonano jednej, porównywalnej, masakry, a cały świat słyszał o niej jako o przykładzie niemieckiego barbarzyństwa. A Sochy? A kto by tam pamiętał o jakichś tam Sochach, w jakiejś tam Polsce... Gdyby to chociaż było w jakiejś Holandii, albo przynajmniej w Belgii, to co innego, a tak? Ech, do licha...

niepewnaa Jeden z wielu cmentarzy warszawskich:
Zdjęcie
I zdjęcia, które napawają mnie smutkiem. Na kartkach napisane jest, że te groby zagrożone są likwidacją:
Zdjęcie
Zdjęcie

Odznaczeni Virtuti Militari.
Tymczasem bolszewicy leżą, jak gdyby nigdy nic, na Powązkach, i nikt im żadnych karteczek na grobach nie przyczepia... A w Gdańsku nawet tramwaj zadedykowali pomocnikowi dr. Mengele- pewnie w ramach "Polsko- Niemieckiego pojednania". Jak już Adolfowi przywrócą honorowe obywatelstwo, to Adamowicz, jak nic, zostanie, po Tusku, prezydentem Europy. Potem już tylko zapłacimy Niemcom odszkodowanie za zajęcie Pomorza, i w końcu zaczną nas nazywać "prawie europejczykami". "Prawie", żeby nam się od nadmiaru zaszczytów w głowach nie poprzewracało- "pełnymi" europejczykami zostaniemy, jak zapłacimy za Śląsk, nie wcześniej... Aha, no i jeszcze jak przeprosimy, oczywiście- ale to już załatwi Adamowicz, w końcu będzie miał najbliżej z nas wszystkich do kajzerowskiego ucha...

Napisał(a): buc1 -

A ty jesteś, jakim szamanem. Słyszałem, że ma się pojawić prorok w narodzie PiS. Papieża Rydzyka już macie i prezesa smoleńskiego.
Człowieku! Niemcy to potężne mocartwo, więc od nich zależy, czy
wypłacą odszkodowanie, no chyba, że tacy jak ty wypowiedzą im wojnę.
To wtedy nastąpi wielki gniew niemiecki i powtórzy się powstanie warszawskie. Nikt nie kazał nam sprzedawać majątku narodowego, tylko
trzea się było wziąć do pracy, a nie mówić, że się nie opłaca. Polacy potrafią pracować na zachodzie, ale u siebie nie, dlaczego??
Pewnie potrzebują bata, bo nie potrafią rządzić. To odbierz teraz siłą
i znacjonalizujcie gospodarkę, przecież władza PiS już jest, o krok do
komunizmu, prawda? Dlaczego, akurat teraz PiS myśli, o reparacjach?
A no dlatego, że PiS usiłuje wprowadzić teokrację i dyktaturę, a Unia i Niemcy, w tym procesie przeszkadzają, zatem jest to swoisty szantaż.
Bądźcie spokojni, bo wystąpimy, o reperacje, takie oto jest przesłanie.
Oto pisowska moralność i hipokryzja, ale przez takie rządy szaleńców
, stracą nie rząd szaleńców z PiS- lecz my Polacy.
Nie zapominaj człowieku, że Polska nie jest potęgą, w żadnej dziedzinie
lecz biednym krajem, który powstał z kolan dzięki Unii i zachodowi, ale PiS robi wszystko, żeby Polska nie wstała, lecz upadła. I nie pomoże tu
propaganda TVP info, ani twoje puste elaboraty. A wolny rynek jest na całym świecie i różne obce firmy są właścicielami gospodarki, w różnych
krajach, na tym polega wspólnota europejska.

Z szacunkiem dla oponentów.
« Wróć do tematów
Do góry strony: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.