246
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi199
  • Ocen na +135
246 ppt ?

REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE. (200)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.

Napisał(a): Valdemar -

niepokorny1970
To nie jest początek to jest koniec.

Przed IIWS życie ludzkie nie miało większego znaczenia niezależnie od narodu. Tak zwani wysoko urodzeni nawet własnych rodaków traktowali jak zwierzęta robocze. Obecnie w różnych częściach świata jest podobnie.

Albo znikną podziały na narody państwa albo będziemy się wiecznie wyżynać by udowodnić który naród jest „lepszy” itp.
Komunizm napawa mnie takim samym wstrętem jak wszelkiej maści twory nacjonalistyczne jedni i drudzy są siebie warci jedni i drudzy namawiają do kultu jednostki, jedni i drudzy nie tolerują innych. Dla jednych i drugich zwykły człowiek nic nie znaczy i to jest dla mnie nie do zaakceptowania. Przypominam że mamy XXI w.
Tak więc cały ten twój wywód niewiele ma wspólnego ze mną z prawdą, przyzwoitością i bardziej dotyczy ciebie i twoich kolegów.

wyżąć II — wyżynać «żnąc, usunąć trawę, zboże itp. z jakiegoś miejsca» to słowo i jego skutki lepiej obrazują skalę bestialstwa jaka przetacza się po ziemi kiedy do władzy dochodzą szaleńcy.
INTERIA.PL

Re: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.

Napisał(a): BezNicka -

buc1]
BezNicka [cytat kogo=RF1
A teraz pisiory serwują Polakom dyktaturę Kaczyńskiego. Tną drzewo w puszczy białowieskiej, niszcząc dziedzictwo narodowe. Rozwalają limuzyny narażają ojczyznę na straty. Macierewicz zamiast helikopterów
kupuje zabawki na szynach( pociąg dowodzenia) i wyrzutnie ulotek. Ludzie, co się dzieje, czyżby zaślepienie narodowe, same skandale i utrata dobrego wizerunku na świecie. Marzy ci się dyktaturą pisiorze??
Przewodnia rola partii i zamknięte granice, bieda i nędza
Ale ciebie to nie dotyczy, ty będziesz przy władzy, by przeciaż przewodnia partia PiS i rząd się wyżywi, a o resztę, co tam, prawda? Sądy partyjne, wojsko będzie strzelać ulotkami, a Ziobro będzie trzymać opozycję w więzieniach. Zapomnij o tym pisiorze, nie doczekaliśmy wasze. Teraz nagle reperacje, a gdzie PiS był, w poprzedniej kadencji? Ale teraz reparacjach jest potrzebna do szantażu Niemiec. A działanie jest proste, jeśli Unia i Niemcy nie pozwolą wprowadzić dyktatury, to my wystąpimy, o reperacje. Polska była prawie 30- lat wolnym krajem, przykładem demokracji, ale PiS zrobił z Polski drugą Wenezuelę.
Precz z PiS-em.
...
Chcesz kawy , piwo , może papierosa .
Muszę, przebłagać Boga modlitwą , że kpiłem z ludzi chorych . Piszcie ile wlezie , przypominajcie i pokazujcie że jesteście . HIV to marginalne zjawisko .

Napisał(a): niepokorny1970 -

Słodkie! Aż się wzruszyłem.

Nie udało się jeszcze tak bardzo skondensować bałwaństwa...
Ładnieś to ujął :) Mnie to przeraża, że ten człowiek naprawdę tak myśli! Masakra!

Pani Rybińska omawia zachodnią prasę , program nie nowy bo ma trzy tygodnie . Chodzi o stanowiskA ( liczba mnoga ) sekretarzy unijnych . Za co odpowiadają czyli nieodpowiadają, nie ma znaczenia .
Wyłapano już w Polsce liczby , konkretnie miliardy Złoty , które przestały wypływać z Polski i ? .... Widać na obrazkach z lat poprzednich , nie wpłynęły do Niemiec . Banjaluka zwrócił uwagę że nie mamy wykształconego w sobie tego czegoś . Jaaaakże wręcz po snajpersku trafił komara w jaja ! Nie moje , nie nasze, nie interesuj się, nie twój interes, a co ja mogę .... Nie znacie ?
Wracając do komisarzy , są groźni bo głupi . Od podstaw ! Zabrać Polsce dotacje , już , teraz !!! Mówi sekretarz do spraw min. sprawiedliwości . Chyba wiedzą więcej , wiedzą że nic nie zrobiá , na przyszłość planują zmniejszenie dotacji dla Polski .
😁 a Polska ? nieeeee , my nie chcemy wychodzić z Unii , kooochamy Unię .... Tutaj kłania się Banjaluka - nie mamy tego czegoś ...... Sznoldyn przekonywał mnie że są cwaniaki , ja że to mit .
Jeżeli są, trzeba zrobić jak z hakerem - kryminał , czy praca na rzecz Polski ?https://m.you(...)5POZLrk

Napisał(a): KarolP12 -

niepokorny1970

Nie udało się jeszcze tak bardzo skondensować bałwaństwa...
Ładnieś to ujął :) Mnie to przeraża, że ten człowiek naprawdę tak myśli! Masakra!
Oto jest siła oddziaływania piekielnej triady.
Cyba wcale nie był chory, nie trafił do psychiatryka, tylko do pierdla na okrągłą ćwiartkę.
Takich są tysiące.

Valdemar
niepokorny1970

Przed IIWS życie ludzkie nie miało większego znaczenia niezależnie od narodu. Tak zwani wysoko urodzeni nawet własnych rodaków traktowali jak zwierzęta robocze. Obecnie w różnych częściach świata jest podobnie.

Albo znikną podziały na narody państwa albo będziemy się wiecznie wyżynać by udowodnić który naród jest „lepszy” itp.
Komunizm napawa mnie takim samym wstrętem jak wszelkiej maści twory nacjonalistyczne jedni i drudzy są siebie warci jedni i drudzy namawiają do kultu jednostki, jedni i drudzy nie tolerują innych. Dla jednych i drugich zwykły człowiek nic nie znaczy i to jest dla mnie nie do zaakceptowania. Przypominam że mamy XXI w.
Tak więc cały ten twój wywód niewiele ma wspólnego ze mną z prawdą, przyzwoitością i bardziej dotyczy ciebie i twoich kolegów.

wyżąć II — wyżynać «żnąc, usunąć trawę, zboże itp. z jakiegoś miejsca» to słowo i jego skutki lepiej obrazują skalę bestialstwa jaka przetacza się po ziemi kiedy do władzy dochodzą szaleńcy.
Ze słowem "wyżynać" ładnie uciekłeś (obaj wiemy, że przypadku w jakim go użyłeś świadczy o tym, że powinno być wyrzynać). Z resztą już dużo gorzej. Niestety bowiem te idee, o które postulujesz są propagowane przez najnowszą wersję komunizmu, nazywaną liberalną demokracją, generalnie lewactwem, którego doktrynę tworzyli ludzie typu Altiero Spinelli czy Antonio Gramsci. Więc jakimż to sposobem komunizm napawa cię odrazą, skoro propagujesz idee bezpośrednio z nim związane?
We mnie widzisz nacjonalistę, a u siebie komunizmu nie dostrzegasz? Albo jesteś lub starasz się być cwany, albo zwyczajnie rozumu ci nie staje. To co tutaj głoszę jest patriotyzmem w czystej postaci. Nie zrobisz ze mnie nacjonalisty, bo zwyczajnie nigdzie i nigdy nie głosiłem jego idei. Zatem łżesz kolego. Tak jak łżesz, że brzydzisz się komunizmem, gdyż właśnie jego doktryny zawiera twój post. I każdy kto czytać umie takie wnioski wyciągnie.

niepokorny1970
Valdemar
niepokorny1970

Ze słowem "wyżynać" ładnie uciekłeś (obaj wiemy, że przypadku w jakim go użyłeś świadczy o tym, że powinno być wyrzynać). Z resztą już dużo gorzej. Niestety bowiem te idee, o które postulujesz są propagowane przez najnowszą wersję komunizmu, nazywaną liberalną demokracją, generalnie lewactwem, którego doktrynę tworzyli ludzie typu Altiero Spinelli czy Antonio Gramsci. Więc jakimż to sposobem komunizm napawa cię odrazą, skoro propagujesz idee bezpośrednio z nim związane?
We mnie widzisz nacjonalistę, a u siebie komunizmu nie dostrzegasz? Albo jesteś lub starasz się być cwany, albo zwyczajnie rozumu ci nie staje. To co tutaj głoszę jest patriotyzmem w czystej postaci. Nie zrobisz ze mnie nacjonalisty, bo zwyczajnie nigdzie i nigdy nie głosiłem jego idei. Zatem łżesz kolego. Tak jak łżesz, że brzydzisz się komunizmem, gdyż właśnie jego doktryny zawiera twój post. I każdy kto czytać umie takie wnioski wyciągnie.
...
Nie śledzę wymiany zdań .
W odniesieniu o którym on napisał , wyraz pisze się - wyżyMać

Co ja się będę do swojej podstawówki odwoływał , proszę -https://sjp.p(...)Cymanie
PiŻamę czyli pidŻamę teżpidać ?
Za spóźnianie się na lekcje w podstawówce brałem wskaźnikiem na czery litery !

Ja wiele potrafię zrozumieć. Wiem, że w chmurze informacji jaka nas otacza łatwo się pogubić, zwłaszcza gdy nie ma żadnych drogowskazów jakimi są etyka czy religia, a w zasadzie jedno i drugie. Ale kiedy ktoś po raz n-ty powtarza te same kłamstwa jako prawdę objawioną to traktuję go albo jako upośledzonego na umyśle, albo człowieka złej woli. Z pierwszym nie dyskutuję ze względów oczywistych. Drugiego zwalczam jako ewidentnego szkodnika.

Napisał(a): RF1 -

buc1 A ty jesteś, jakim szamanem. Słyszałem, że ma się pojawić prorok w narodzie PiS. Papieża Rydzyka już macie i prezesa smoleńskiego.
Człowieku! Niemcy to potężne mocartwo, więc od nich zależy, czy
wypłacą odszkodowanie, no chyba, że tacy jak ty wypowiedzą im wojnę.
To wtedy nastąpi wielki gniew niemiecki i powtórzy się powstanie warszawskie. Nikt nie kazał nam sprzedawać majątku narodowego, tylko
trzea się było wziąć do pracy, a nie mówić, że się nie opłaca. Polacy potrafią pracować na zachodzie, ale u siebie nie, dlaczego??
Pewnie potrzebują bata, bo nie potrafią rządzić. To odbierz teraz siłą
i znacjonalizujcie gospodarkę, przecież władza PiS już jest, o krok do
komunizmu, prawda? Dlaczego, akurat teraz PiS myśli, o reparacjach?
A no dlatego, że PiS usiłuje wprowadzić teokrację i dyktaturę, a Unia i Niemcy, w tym procesie przeszkadzają, zatem jest to swoisty szantaż.
Bądźcie spokojni, bo wystąpimy, o reperacje, takie oto jest przesłanie.
Oto pisowska moralność i hipokryzja, ale przez takie rządy szaleńców
, stracą nie rząd szaleńców z PiS- lecz my Polacy.
Nie zapominaj człowieku, że Polska nie jest potęgą, w żadnej dziedzinie
lecz biednym krajem, który powstał z kolan dzięki Unii i zachodowi, ale PiS robi wszystko, żeby Polska nie wstała, lecz upadła. I nie pomoże tu
propaganda TVP info, ani twoje puste elaboraty. A wolny rynek jest na całym świecie i różne obce firmy są właścicielami gospodarki, w różnych
krajach, na tym polega wspólnota europejska.

Z szacunkiem dla oponentów.
"Z szacunkiem do oponentów", tak? Na prawdę? Masz dość ciekawe pojmowanie terminu "szacunek". Reszta twoich poglądów też jest ciekawa, ale nie zaskakująca- podobne "argumenty" słyszę i czytam już od końca 2015 roku, od czasu, kiedy koło historii wykonało niespodziewany dla was obrót, i walnęło was między oczy powodując ataki padaczki protestacyjnej i histerii wiecowej, z silnymi objawami charakterystycznymi dla syndromu Touretta. Wybacz, że stosuję takie na wpół medyczne porównania, ale skoro jestem, według ciebie, szamanem, to chyba mi wolno, prawda? No i nie chciałbym cię dodatkowo rozczarować, nie zgadzając się z twoim określeniem mojej skromnej osoby. Piszę "dodatkowo", bo po twoim wpisie widzę, że już i tak jesteś mocno rozczarowany rzeczywistością i faktami, wiec tworzysz jakąś rzeczywistość alternatywną, która daje ci, najwidoczniej, jakieś urojone poczucie bezpieczeństwa- jeśli ci z tym dobrze, to nie śmiem ci tej ułudy zaburzać. I jeszcze jedna rada od szamana- kompleksy da się leczyć, naprawdę, nawet te wielkie, międzynarodowe. Wiem, bo sam wyleczyłem się z nich dobre 25 lat temu, i jakoś żyję, bez zastanawiania się, co też sobie pomyślą o nas tacy, na przykład, Niemcy. Ty, jak widzę, masz przed sobą jeszcze długą drogę, ale jak już zrobisz pierwszy krok, to potem już pójdzie. Na początku będzie bolało, będziesz cierpiał na stany lękowe, będziesz odruchowo zniżał głos, mówiąc to, co myślisz, ale to z czasem mija. I któregoś pięknego dnia obudzisz się i stwierdzisz, że potrafisz myśleć samodzielnie- wspaniałe uczucie, możesz mi wierzyć. Spróbuj, naprawdę warto.

Z szacunkiem na jaki zasługujesz.

No ! I żeby mi to było przedostatni raz :-))). Witaj, Dziewczyno.

wielokropek Oczywicie,ze RFku, jak moglam inaczej : ]

RF1
wielokropek RFie, nawet nie wiesz jak ja Cibie lubie, no!!!
Dobrze napisane. Bardzo dobrze.
A napisz "eReFku" :-))) Witaj, Dziewczyno, i dziękuję.

Medalista wręcz, czysty rasowo. Czekaj, czekaj, Dziewczyno, czy to nie przypadkiem dziś odbywa się aukcja koni czystej krwi arabskiej w Janowie Podlaskim? A może podsunąć komuś pomysł na aukcję lemingów czystej krwi michnikowskiej? Nie dorocznej, bo jest takich osobników tylu, że można by je co tydzień urządzać, i starczyłoby na lata. Gdyby pomysł chwycił, to byłyby z nich jakieś pieniądze- może nie za duże, ale na program "cela+" dla oberlemingów powinno wystarczyć :-)

wielokropek
Oto wzorcowy kandydat do Klubu Anonimowego Leminga : ]

buc1
To ty masz problemy z percepcją. Gdzie widzę teokrację, prawda? A gdzie są wydawane decyzje, jak nie u papieża Rydzyka? A gdzie jechał Macierewicz rządową limuzyną na koszt podatnika, jak nie do papieża PiS- Rydzyka. A zatem kto sprawuje władzę​ pośrednią i czerpie profity, jak nie duchowny papież Rydzyk. Powiedz mi człowieku, czy broni ktoś broni Pisowi wspierač rodzime zakłady i interesy polskich firm, a czy zostały obniżone podatki, bo to jest wsparciem? Ale MON Macierewicza, ma iwigilować i monitorować finanse prywatnych przedsiębiorstw, ustawa w trakcie realizacji, czy to jest wsparcie? Człowieku! cały świat twierdzi, że w Polsce jest łamana praworządność i wolność, a kler z dyktatorem Kaczyńskim sprawuje władzę. Ale ty i PiS nie widzi tego.
Dlaczego upartyjnianie sądy? Bo tu nie chodzi, o usprawnienie ich działania. Dlatego, żeby wsadzać do więzień przeciwników politycznych wskazanych przez dyktatora i Toruński kler. Nie róbcie z narodu idiotów, a za straty finansowe i kary unijne, za łamanie prawa zapłaci prywatnym majątkiem PiS i jego moherowi fanatycy. Zrobiliście Polsce wstyd, na arenie międzynarodowej, a Polska jest porównywalna do Wenezueli, na którą Trump już nałożył sankcje gospodarcze. Prezydent Wenezueli też identycznie reformował kraj, jak wasz dyktator. Jeśli już o nickach mowa, to dołączyłem do pozostałych dyktatorów, żeby nas było więcej. Przecież wy pragniecie dyktatury, no nie ograniczony człowieku? Nie masz pojęcia, o ekonomii, lepiej nie pisz na ten temat.

piotruchg .
A teraz pisiory serwują Polakom dyktaturę Kaczyńskiego. Tną drzewo w puszczy białowieskiej, niszcząc dziedzictwo narodowe. Rozwalają limuzyny narażają ojczyznę na straty. Macierewicz zamiast helikopterów
kupuje zabawki na szynach( pociąg dowodzenia) i wyrzutnie ulotek. Ludzie, co się dzieje, czyżby zaślepienie narodowe, same skandale i utrata dobrego wizerunku na świecie. Marzy ci się dyktaturą pisiorze??
Przewodnia rola partii i zamknięte granice, bieda i nędza
Ale ciebie to nie dotyczy, ty będziesz przy władzy, by przeciaż przewodnia partia PiS i rząd się wyżywi, a o resztę, co tam, prawda? Sądy partyjne, wojsko będzie strzelać ulotkami, a Ziobro będzie trzymać opozycję w więzieniach. Zapomnij o tym pisiorze, nie doczekaliśmy wasze. Teraz nagle reperacje, a gdzie PiS był, w poprzedniej kadencji? Ale teraz reparacjach jest potrzebna do szantażu Niemiec. A działanie jest proste, jeśli Unia i Niemcy nie pozwolą wprowadzić dyktatury, to my wystąpimy, o reperacje. Polska była prawie 30- lat wolnym krajem, przykładem demokracji, ale PiS zrobił z Polski drugą Wenezuelę.
Precz z PiS-em.
[/cytat]

Nie udało się jeszcze tak bardzo skondensować bałwaństwa...[/cytat]

Małmazja po prostu :-) Witaj, Piotruchu. Drzewa zżerane przez korniki dziedzictwem narodowym- Ty patrz, a ja przez całe życie myślałem, że dziedzictwem narodowym jest taki, na przykład, Wawel, albo inny Biskupin, a tu, o- świerk...Jak to jednak można przeżyć tyle lat w nieświadomości... A z tą Wenezuelą to nie wiem- uczyć się już hiszpańskiego, czy jeszcze nie? Chyba trzeba, tym bardziej, że jak nie wypali Wenezuela, to może załapiemy się na obywatelstwo Hiszpanii? W końcu mianowali Nas już żydami, a żydzi sefardyjscy dopominają się od Hiszpanii zwrócenia im obywatelstwa po 500 latach, więc i tak, i tak, hiszpański może się przydać. Sam nie wiem...

Wg mnie zaczyna się na poważnie . Trzy Tuzy przy jednymstole w tym samym czasie .
Michalkiewicz, Brzeski , Karoń .... niemieckie reparacje .
U pana Michalkiewicza - że PiS chce to wykorzystać w omówiony sposób , mam podobne zdanie . Zadziwiony jestem drugą częścią Jego zdania w temacie reparacji .
https://m.you(...)9UI0GBg
« Wróć do tematów
Do góry strony: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.