246
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi199
  • Ocen na +135
246 ppt ?

REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE. (200)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.

Napisał(a): KarolP12 -

BezNicka Wg mnie zaczyna się na poważnie . Trzy Tuzy przy jednymstole w tym samym czasie .
Michalkiewicz, Brzeski , Karoń .... niemieckie reparacje .
U pana Michalkiewicza - że PiS chce to wykorzystać w omówiony sposób , mam podobne zdanie . Zadziwiony jestem drugą częścią Jego zdania w temacie reparacji .
https://m.you(...)9UI0GBg
Złoty skład
INTERIA.PL

Re: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.

Napisał(a): RF1 -

BezNicka
RF1
BezNicka RF , już wiem . Ty zostaniesz naczelnym rabinem , ja cadykiem . A pozdrawiać się będziemy - haj ... jak starożytni rzymianie 😂😂😂😂
Czekaj, bo nie bardzo się orientuję, który ważniejszy, a muszę to wiedzieć, żeby ustalić, który z nas będzie pierwszy łapę do góry wyciągał- inaczej paluchy sobie połamiemy, jeśli zrobimy to równocześnie, i się grabami w powietrzu zderzymy. Albo wyjdzie na to, że przybijamy sobie "piątkę", co może sprawić, że będziemy wyglądać cokolwiek głupio, jak jacyś, nie przymierzając, KOD-omici...
...
Na poprzedniej stronie doczytałem , że nie dość że zostaniesz przez demokratyczne głosoeanie , mianowany Żydem i naczelnym rabim , to jesteś już naczelnym szamanem PiS , czyli ja pietwszy się Tobie kłan..... wrrróć ! hajki oddaję .
( na ucho - jako szaman powiedz mi , brać parasol ? zamawiałeś deszcz ? )/
Naczelny rabinoszaman PiSraela....Matko jedyna, ależ to brzmi, aż ciary przechodzą :-) Witaj, BezNicka. I to jeszcze w moherowej mycce ze swastyką sterczącą zamiast antenki- CZY TY TO SOBIE WYOBRAŻASZ ??? Normalnie na pomnikach będę stał, nie może inaczej być :-) A jeśli chodzi o parasol, to odpowiem Ci, jak przystało osobie na moim nowym stanowisku- Ty nie kombinuj, Ty weź, jak nie będzie padać, to będzie słońce- w obu przypadkach będziesz do przodu :-) A, jeszcze jedno- jak będziesz miał parasol w ręku, to nie hajkuj- jeszcze komu oko szpicem wybijesz, i będą pyszczyć, że wojujący nazionalizm po ulicach chodzi i próbuje oślepić demokrację, żeby kaczyści mogli tym łatwiej dyktaturę wprowadzić...

Napisał(a): banjaluka -

BezNicka Wg mnie zaczyna się na poważnie . Trzy Tuzy przy jednymstole w tym samym czasie .
U pana Michalkiewicza - że PiS chce to wykorzystać w omówiony sposób , mam podobne zdanie . Zadziwiony jestem drugą częścią Jego zdania w temacie reparacji .
Brzeski postawił najciekawsze pytania i ciekaw jestem odpowiedzi , dodatkowo odpowiada mi jego sugestia , aby politycy wyleźli wreszcie z piaskownicy i zajęli się na poważnie sprawami państwa.

Napisał(a): wielokropek -

ale kto by ich nabywal? : ]

RF1 Medalista wręcz, czysty rasowo. Czekaj, czekaj, Dziewczyno, czy to nie przypadkiem dziś odbywa się aukcja koni czystej krwi arabskiej w Janowie Podlaskim? A może podsunąć komuś pomysł na aukcję lemingów czystej krwi michnikowskiej? Nie dorocznej, bo jest takich osobników tylu, że można by je co tydzień urządzać, i starczyłoby na lata. Gdyby pomysł chwycił, to byłyby z nich jakieś pieniądze- może nie za duże, ale na program "cela+" dla oberlemingów powinno wystarczyć :-)

wielokropek
Oto wzorcowy kandydat do Klubu Anonimowego Leminga : ]

buc1
To ty masz problemy z percepcją. Gdzie widzę teokrację, prawda? A gdzie są wydawane decyzje, jak nie u papieża Rydzyka? A gdzie jechał Macierewicz rządową limuzyną na koszt podatnika, jak nie do papieża PiS- Rydzyka. A zatem kto sprawuje władzę​ pośrednią i czerpie profity, jak nie duchowny papież Rydzyk. Powiedz mi człowieku, czy broni ktoś broni Pisowi wspierač rodzime zakłady i interesy polskich firm, a czy zostały obniżone podatki, bo to jest wsparciem? Ale MON Macierewicza, ma iwigilować i monitorować finanse prywatnych przedsiębiorstw, ustawa w trakcie realizacji, czy to jest wsparcie? Człowieku! cały świat twierdzi, że w Polsce jest łamana praworządność i wolność, a kler z dyktatorem Kaczyńskim sprawuje władzę. Ale ty i PiS nie widzi tego.
Dlaczego upartyjnianie sądy? Bo tu nie chodzi, o usprawnienie ich działania. Dlatego, żeby wsadzać do więzień przeciwników politycznych wskazanych przez dyktatora i Toruński kler. Nie róbcie z narodu idiotów, a za straty finansowe i kary unijne, za łamanie prawa zapłaci prywatnym majątkiem PiS i jego moherowi fanatycy. Zrobiliście Polsce wstyd, na arenie międzynarodowej, a Polska jest porównywalna do Wenezueli, na którą Trump już nałożył sankcje gospodarcze. Prezydent Wenezueli też identycznie reformował kraj, jak wasz dyktator. Jeśli już o nickach mowa, to dołączyłem do pozostałych dyktatorów, żeby nas było więcej. Przecież wy pragniecie dyktatury, no nie ograniczony człowieku? Nie masz pojęcia, o ekonomii, lepiej nie pisz na ten temat.

Napisał(a): BezNicka -

KarolP12
Złoty skład
...
Wg mnie , przekaz do dupy . Ze strony Michalkiewicza .

banjaluka
Brzeski postawił najciekawsze pytania i ciekaw jestem odpowiedzi , dodatkowo odpowiada mi jego sugestia , aby politycy wyleźli wreszcie z piaskownicy i zajęli się na poważnie sprawami państwa.
....
Kiedyś dr Przybył zauważył - nikogo takiego do TV nie zaproszą, bo ludzie zobaczą, że opozycja nie ma nic do powiedzenia . Mówił w innym czasie . Brzeski tutaj to powtórzył.
NIBYLADIA polityczna .

banjaluka
..
W odcinku pierwszym filmu który podałem , pan Karoń pozamiatał .
Gdzieś słyszałem , że telewizję Republika mocno osłabiono z różnych powodów .
Albo ten program ma na celu dźwignięcie telewizji , albo ...
Tak czy siak , Karoń albo stanie się stałym pkt telewizji , albo długo obiektywu kamery nie zobaczy .

No, na początku to pewnie kolekcjonerzy, bo na pierwszy ogień poszłyby osobniki odpasione, takie gładkie i z błyszczącym futerkiem, w sam raz, żeby obróżkę założyć i kolegom zaimponować posiadaniem ładnego, niecodziennego zwierzątka te byłyby najdroższe. W drugim rzucie właściciele torów wyścigów konnych, do wyścigów właśnie- ci braliby osobniki młode, w dobrej formie, z rozrośniętymi barami, żeby było gdzie siodło założyć, a potem wypuścić ich do wyścigów- mogliby na Służewcu biegać, ku uciesze tłumu. W grę wchodzą też wyścigi rydwanów. Lemingi skoczne, od których w tym towarzystwie aż się roi, co na manifestacjach było widać, z Romanem Gie, czyli Koniem, Który Mówi, na czele, byłyby jak znalazł do wszechstronnych konkursów leminga wierzchowego- wystarczyłoby ich tylko dobrze wyczesać, wpleść parę kolorowych tasiemek w grzywy (bo to elegancki sport jest, nie jakaś tam orka na ugorze), przyciąć i wypolerować pazury, kopyta, czy co oni tam maja, i "włala". Część nada się do roboty- mogą na przykład bryczki z turystami po Tatrach ciągać, zamiast koni, którymi tak się wcześniej martwili, więc tych górale wezmą- ale dużo nie zapłacą, bo to spryciarze są, i trzeba się będzie ostro targować, a i bez zaglądania w zęby się nie obejdzie. A reszta? No cóż, reszta... Ci to już chyba tylko na mięso, o ile badania na obecność wścieklizny przejdą pomyślnie, z czym może być kłopot, albo do rezerwatów myśliwskich, o ile znajdzie się ktoś, kto będzie chciał sobie takie trofeum na ścianie zawiesić- chociaż u ministra Szyszki ktoś wyczaił ostatnio skórę Rysia, i to z głową (na cholerę Rysiowi głowa, to nie wiem, i tak jej nie używał), więc jakiś popyt jednak powinien być.

wielokropek

RF1 Medalista wręcz, czysty rasowo. Czekaj, czekaj, Dziewczyno, czy to nie przypadkiem dziś odbywa się aukcja koni czystej krwi arabskiej w Janowie Podlaskim? A może podsunąć komuś pomysł na aukcję lemingów czystej krwi michnikowskiej? Nie dorocznej, bo jest takich osobników tylu, że można by je co tydzień urządzać, i starczyłoby na lata. Gdyby pomysł chwycił, to byłyby z nich jakieś pieniądze- może nie za duże, ale na program "cela+" dla oberlemingów powinno wystarczyć :-)

wielokropek

buc1
To ty masz problemy z percepcją. Gdzie widzę teokrację, prawda? A gdzie są wydawane decyzje, jak nie u papieża Rydzyka? A gdzie jechał Macierewicz rządową limuzyną na koszt podatnika, jak nie do papieża PiS- Rydzyka. A zatem kto sprawuje władzę​ pośrednią i czerpie profity, jak nie duchowny papież Rydzyk. Powiedz mi człowieku, czy broni ktoś broni Pisowi wspierač rodzime zakłady i interesy polskich firm, a czy zostały obniżone podatki, bo to jest wsparciem? Ale MON Macierewicza, ma iwigilować i monitorować finanse prywatnych przedsiębiorstw, ustawa w trakcie realizacji, czy to jest wsparcie? Człowieku! cały świat twierdzi, że w Polsce jest łamana praworządność i wolność, a kler z dyktatorem Kaczyńskim sprawuje władzę. Ale ty i PiS nie widzi tego.
Dlaczego upartyjnianie sądy? Bo tu nie chodzi, o usprawnienie ich działania. Dlatego, żeby wsadzać do więzień przeciwników politycznych wskazanych przez dyktatora i Toruński kler. Nie róbcie z narodu idiotów, a za straty finansowe i kary unijne, za łamanie prawa zapłaci prywatnym majątkiem PiS i jego moherowi fanatycy. Zrobiliście Polsce wstyd, na arenie międzynarodowej, a Polska jest porównywalna do Wenezueli, na którą Trump już nałożył sankcje gospodarcze. Prezydent Wenezueli też identycznie reformował kraj, jak wasz dyktator. Jeśli już o nickach mowa, to dołączyłem do pozostałych dyktatorów, żeby nas było więcej. Przecież wy pragniecie dyktatury, no nie ograniczony człowieku? Nie masz pojęcia, o ekonomii, lepiej nie pisz na ten temat.

niepokorny1970 Ja wiele potrafię zrozumieć. Wiem, że w chmurze informacji jaka nas otacza łatwo się pogubić, zwłaszcza gdy nie ma żadnych drogowskazów jakimi są etyka czy religia, a w zasadzie jedno i drugie. Ale kiedy ktoś po raz n-ty powtarza te same kłamstwa jako prawdę objawioną to traktuję go albo jako upośledzonego na umyśle, albo człowieka złej woli. Z pierwszym nie dyskutuję ze względów oczywistych. Drugiego zwalczam jako ewidentnego szkodnika.
Wiesz, kiedy tak czytałem Twoją dyskusję z bucem, przypomniał mi się mój stary magnetofon Kasprzaka, i guziki do odtwarzania kaset- play, stop, przewijanie do tyłu, przewijanie do przodu- i jakbym buca zobaczył. Witaj, Niepokorny. On ma tak samo- mów, milcz, do tyłu, do przodu, możesz naciskać do upojenia, ale jeśli w "kieszeni" siedzi ta sama kaseta, to co byś nie nacisnął, w którą stronę nie przewinął, to i tak usłyszysz tą samą melodię. Do czego zmierzam- bez zmiany kasety niczego nowego nie usłyszysz. Problem w tym, że bucowi chyba się "kieszeń" zacięła, i to gdzieś tak w połowie lat osiemdziesiątych, więc bez wymiany całej "kieszeni" nic nie wskóramy- ale czy to się opłaca? Chyba nie...

Napisał(a): ollle -

niepewnaa Jeden z wielu cmentarzy warszawskich:
Zdjęcie
I zdjęcia, które napawają mnie smutkiem. Na kartkach napisane jest, że te groby zagrożone są likwidacją:
Zdjęcie
Zdjęcie

Odznaczeni Virtuti Militari.
ale kto, i dlaczego chce likwidować te groby?

RF1
No i zostaliśmy żydami... Kim to już nie byliśmy? Moherami byliśmy, "naziolami" byliśmy, "ruskimi trollami", zdaje się, też byliśmy (mnie ktoś kiedyś nazwał nawet "Putinjugend", czym bardzo mnie rozczulił, muszę przyznać, bo już dawno nikt mnie nie "wyzwał" od młodzieży, a tu proszę, nawet po niemiecku... :-) ) No i wreszcie przyszła kolej na żydów. Wiecie co? Jak się dobrze zakręcimy, to sobie dzięki temu załatwimy hiszpańskie obywatelstwo... I E VIVA ESPANIA, OLE !!!

OLE?
kto mnie wzywał? czego chciał? :)
oto jestem!

A serio - ależ temat, ależ czytania, bo ponad setka gęstych od treści komentarzy.
Udało mi się przebrnąć, bo dobrze i konkretnie napisane, choć ciężkie tematy poruszane.
Przy tym poczucie humoru... ech... :))))))

CUDNE :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

[cytat kogo=RF1]No, na początku to pewnie kolekcjonerzy, bo na pierwszy ogień poszłyby osobniki odpasione, takie gładkie i z błyszczącym futerkiem, w sam raz, żeby obróżkę założyć i kolegom zaimponować posiadaniem ładnego, niecodziennego zwierzątka te byłyby najdroższe. W drugim rzucie właściciele torów wyścigów konnych, do wyścigów właśnie- ci braliby osobniki młode, w dobrej formie, z rozrośniętymi barami, żeby było gdzie siodło założyć, a potem wypuścić ich do wyścigów- mogliby na Służewcu biegać, ku uciesze tłumu. W grę wchodzą też wyścigi rydwanów. Lemingi skoczne, od których w tym towarzystwie aż się roi, co na manifestacjach było widać, z Romanem Gie, czyli Koniem, Który Mówi, na czele, byłyby jak znalazł do wszechstronnych konkursów leminga wierzchowego- wystarczyłoby ich tylko dobrze wyczesać, wpleść parę kolorowych tasiemek w grzywy (bo to elegancki sport jest, nie jakaś tam orka na ugorze), przyciąć i wypolerować pazury, kopyta, czy co oni tam maja, i "włala". Część nada się do roboty- mogą na przykład bryczki z turystami po Tatrach ciągać, zamiast koni, którymi tak się wcześniej martwili, więc tych górale wezmą- ale dużo nie zapłacą, bo to spryciarze są, i trzeba się będzie ostro targować, a i bez zaglądania w zęby się nie obejdzie. A reszta? No cóż, reszta... Ci to już chyba tylko na mięso, o ile badania na obecność wścieklizny przejdą pomyślnie, z czym może być kłopot, albo do rezerwatów myśliwskich, o ile znajdzie się ktoś, kto będzie chciał sobie takie trofeum na ścianie zawiesić- chociaż u ministra Szyszki ktoś wyczaił ostatnio skórę Rysia, i to z głową (na cholerę Rysiowi głowa, to nie wiem, i tak jej nie używał), więc jakiś popyt jednak powinien być.

[cytat kogo=wielokropek]

[cytat kogo=RF1]Medalista wręcz, czysty rasowo. Czekaj, czekaj, Dziewczyno, czy to nie przypadkiem dziś odbywa się aukcja koni czystej krwi arabskiej w Janowie Podlaskim? A może podsunąć komuś pomysł na aukcję lemingów czystej krwi michnikowskiej? Nie dorocznej, bo jest takich osobników tylu, że można by je co tydzień urządzać, i starczyłoby na lata. Gdyby pomysł chwycił, to byłyby z nich jakieś pieniądze- może nie za duże, ale na program "cela+" dla oberlemingów powinno wystarczyć :-)

[cytat kogo=wielokropek]

[cytat]

Prowizorki są najtrwalsze, a przez przypadek wynajduje się to , pięęęękne logo portalu i kupa gnoju pod spidem . Obraz ,,mediów społecznościowych,, .
Są tam wyznania ruskiego capa, któremu marzy się Polska z Rosją jednym krajem .
Ciuro niemieckiego pana ... tak ciuro do ciebie mówię, mam kopię
http://forum.(...)e=pasek
« Wróć do tematów
Do góry strony: REPARACJE NA ROZDARTYM SERCU NARODU POLSKIEGO, CZYLI POLACY JAKO OFIARY NIEPOPRAWNE HISTORYCZNIE.