33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń176
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +23
33 ppt ?

Reżimowa telewizja publiczna bojkotuje WOŚP (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Reżimowa telewizja publiczna bojkotuje WOŚP

Napisał(a): grom1 -

Agresywnie nastawieni dziennikarze ostro krytykują partie opozycyjne i fundację Jurka Owsiaka. Jasno widać, że media publiczne są pod kontrolą reżimowych władz PiS. Oczywistym jest, że w Polsce nie ma wolności dziennikarskiej. Dla mnie już telewizja publiczna nie istnieje. Szanowni forumowicze, co myślicie o wolności słowa w Polsce??
INTERIA.PL

Re: Reżimowa telewizja publiczna bojkotuje WOŚP

Napisał(a): Blandare51 -

Od czasu, gdy wladze objeli kaczysci mamy podobny marsz dozla, jaki Niemcom zgotowal tej jeden nieomylny.....

Napisał(a): irusio -

Blandare51 Od czasu, gdy wladze objeli kaczysci mamy podobny marsz dozla, jaki Niemcom zgotowal tej jeden nieomylny.....
teraz bóg nie tylko z nami ale rządzi nami, po królewsku.

Napisał(a): grom1 -

sarna Przecież, piszesz to co chcesz wygłaszasz swoje poglądy, wiec wg/mnie jest wolność słowa.
Piszę, bo jeszcze mogę, ale PIS sukcesywnie realizuje swój plan dyktatury. A zatem nic nie wiadomo, jak będzie.

Napisał(a): sarna -

grom1
sarna Przecież, piszesz to co chcesz wygłaszasz swoje poglądy, wiec wg/mnie jest wolność słowa.
Piszę, bo jeszcze mogę, ale PIS sukcesywnie realizuje swój plan dyktatury. A zatem nic nie wiadomo, jak będzie.
No bez przesady,- demonizujesz.

Napisał(a): irusio -

~Pierre Dolepis
irusio
~Pierre Dolepis Co myślimy?

Zdjęcie
może inaczej - musi kłamać.
Może i tak, ale efekt końcowy jest taki sam.
W finale, Kurski może się bronić, że musiał. Choćby po to by zachować emeryturę., jak ci z Wermachtu.

Napisał(a): banita53 -

++++++++++++
Jesteś pewna ?
Forum gromadzi dowody a internet to zbiór wiadomości i o Tobie .

Napisał(a): Blandare51 -

Telewizja publiczna, gdy jest zarzadzana przez wladze - to staje sie wylacznie tuba propagandowa! To koniec wolnosci slowa!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Reżimowa telewizja publiczna bojkotuje WOŚP