9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń104
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Rocznica śmierci bohatera - Ernesto Che Gevary. (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Rocznica śmierci bohatera - Ernesto Che Gevary.

Napisał(a): GorolspozaTatyr -

Przez propagandę komunistyczną z Che Guevary uczyniono bohatera.
W rzeczywistości degenerat, okrutny oprawca tysięcy ofiar i zbrodniarz dzieci.

Nie trzeba mi dowodu, aby rozstrzelać człowieka. Potrzebuję jedynie dowodu, że koniecznym jest go rozstrzelać! Ernesto Che Guevara

Nie zabijajcie mnie, jestem dla was więcej wart żywy niż martwy! błagał na kolanach,
tuż przed rozstrzelaniem.

Napisał(a): yeti48 -

~HIV A jak zdobywano kontynent amerykański? Poprzez zabicie indian prawda? To była największa zbrodnia w historii ludzkości, bo wymordowano ogromne ilości ludzi. Resztę nieuku zrobił kościół w inkwizycji, wojnach religijnych. To byli komuniści? Pajacu sam byłeś w partii i ja o tym wiem.
Toś dowalił...
Ile milionów Indian wymordowano, by aspirowało to do najwiekszej zbrodni w dziejach ludzkości?
Bo twego Che obarcza się odpowiedzialnością za eksterminację co najmniej miliona ludzi...

A przy okazji, nie zapomnij o dzielnym kapitaliscie co sie zwał Francesco Pizarro. Sam jeden do spółki ze swoimi 190 kompanami zlikwidowali caly potężny naród Inków...
:))

Napisał(a): Lilith1 -

Gratuluję wspaniałego idola, zapewne jesteś dumna z siebie... zacznij jeszcze piać peany ku czci Hitlera, Stalina, dr Mengele i całej rzeszy "zasłużonych dla ludzkości".
Co, w ubecji się było? Absolwentka wyższej uczelni w Związku Radzieckim?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rocznica śmierci bohatera - Ernesto Che Gevary.