14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń101
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +15
14 ppt ?

rodzić po ludzku (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

rodzić po ludzku

Napisał(a): Ewunia3Zosia -

jestem mama trzech wspaniałych zdrowych córek.Pierwsze dziecko przyszło na świat w dużym miejskim szpitalu,gdzie rodzących było tyle ile dostępnych łóżek.Opieka fachowa chociaż wszystko załatwiły położne bo była zmiana dyżuru i chwilowo lekarza było brak.Wspaniałe położne pozwoliły mi chodzić itd.Na sali było nas 8 lezących przy każdej noworodek i rodzinka ok 5 osób.to był dworzec.ludzi ,kwiatków,brak intymności.
kolejne dwie córki rodziłam w małych powiatowych szpitalach,gdzie każdy miał swoja sale,fachową opiekę lekarzy i położnych.Młode mamy wybierajcie nierozsadzenie tam-gdzie monitoring i nowoczesne szafki w pokojach.Warto rodzić po ludzku ,bo to zostaje w człowieku na całe życie.
INTERIA.PL

Re: rodzić po ludzku

Napisał(a): iiiiiii -

- ładnie napisane.
Nie było mi dane rodzic, ale współczuję wszystkim rodzącym w polskich porodówkach.
Naciska się na te biedne kobiety, aby rodziły, a jak już są w ciąży, albo rodzą lub urodziły, to są pozostawione same sobie - bo przecież spełniły swój psi obowiązek, a ciąża to nie choroba i nie powinny się uskarżać.

Napisał(a): prywatyzator -

Saira
prywatyzator A poród naturalny, albo po demokratycznemu były cesarki?
Jaki preferujesz ?
Oczywiście naturalny, ale lekarze nakłaniają do cesarki, bo dla nich jest taki korzystniejszy ze względu na finanse. Naukowcy stwierdzili jednak, że jak kobiety rodzą przez cesarskie cięcia, to ich córki też będą tak rodzić, bo to przechodzi przez geny i koduje się taki obraz porodu u człowieka. Czyli w przyszłości kobiety mogą wcale nie być zdolne do naturalnych porodów, szczególnie córki tych które rodziły wszystkie porody, każdy przez cesarskie cięcie.

Napisał(a): ~ZOSIEK -

oj to fajnie, że tak rodzisz zdrowe dzieci. chętnie zrobiłbym ci jeszcze jedno? Załatwię, że poród będziesz miała w eleganckich godnych warunkach. To co robimy dzidziusia? jeśli masz ochotę, to zaloguj się, a ja napiszę do ciebie. OK?

Napisał(a): ~gosc -

~ZOSIEK oj to fajnie, że tak rodzisz zdrowe dzieci. chętnie zrobiłbym ci jeszcze jedno? Załatwię, że poród będziesz miała w eleganckich godnych warunkach. To co robimy dzidziusia? jeśli masz ochotę, to zaloguj się, a ja napiszę do ciebie. OK?
A ty kto desperat ?i chcesz płacić alimenty :D

Napisał(a): ~ZOSIEK -

~gosc
~ZOSIEK oj to fajnie, że tak rodzisz zdrowe dzieci. chętnie zrobiłbym ci jeszcze jedno? Załatwię, że poród będziesz miała w eleganckich godnych warunkach. To co robimy dzidziusia? jeśli masz ochotę, to zaloguj się, a ja napiszę do ciebie. OK?
A ty kto desperat ?i chcesz płacić alimenty :D
za mnie zapłaci PiS 500+

Napisał(a): pawjol -

Jeśli nie wiecie komu przekazać swój 1% podatku gorąco zachęcam do wsparcia Fundacji Pociecha we Wrocławiu -http://www.fu(...)cha.pl/
Fundacja Pociecha pomaga dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Nie tylko dają wsparcie dzieciakom i szansę na lepsze życie, ale także gwarantują im opiekę, ciepły posiłek, schronienie. To wspaniała inicjatywa - pomóżmy! Polecam również skorzystanie z programu PIT do rozliczenia swojego PITu ze strony www.pit.FundacjaPociecha.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: rodzić po ludzku