19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń155
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +-27
19 ppt ?

rosnie poparcie dla pisu (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: rosnie poparcie dla pisu

Napisał(a): irusio -

~toulee Panie profesorze dość tych bzdur ustawa z 25 czer. Nie ma mocy prawnej! Mówi konstytucja w art. 194 ustęp 1. Czy prezes Rzepliński jest prezydentem i sejmem?
czy sejm jest Trybunałem? przestań już klepać to samo na okrągło.
A co powiesz na ustawę o dożywociu posłów z punktem mówiącym, że zgodność tej ustawy może być badana za zgodą I Sekretarza KC PIS? To o której bredzisz właśnie tak ustawiła Trybunał.

Re: rosnie poparcie dla pisu

Napisał(a): zbigniew1933 -

Faktycznie rośnie bardzo szybko to poparcie...naPiSali

" 5 proc. badanych twierdzi, że ich poglądy i interesy najlepiej reprezentuje PiS; na Nowoczesną wskazało 14 proc., a na znajdującą się na trzecim miejscu PO - 10 proc. - wynika z najnowszego sondażu CBOS."

aż 5 procent badanych kocha PiSlam, niesamowite

http://wpolit(...)-wzrost

Załączniki:

Re: rosnie poparcie dla pisu

Napisał(a): zbigniew1933 -

ribbon Pewnie dlatego, że dużo dają 500 +, teraz znowu chyba z mieszkaniami coś ma być, itd. Tylko jak nasz budżet to wytrzyma?
Dla przeciętnego PiSlamisty budżet to puste słowo, zbyt trudne do zrozumienia.

Re: rosnie poparcie dla pisu

Napisał(a): Madzia222 -

[cytat kogo=ribbon]Pewnie dlatego, że dużo dają 500 +, teraz znowu chyba z mieszkaniami coś ma być, itd. Tylko jak nasz budżet to wytrzyma?[/cytat Spoko jak się wyeliminuje złodziei , którzy okradają WAT to i pieniądze na wszystko się znajdą. Ten rząd jest najlepszym rządem od 27 lat i dobrze sobie poczyna.

Re: rosnie poparcie dla pisu

Napisał(a): InterWojtek222 -

[cytat kogo=Madzia222][cytat kogo=ribbon]Pewnie dlatego, że dużo dają 500 +, teraz znowu chyba z mieszkaniami coś ma być, itd. Tylko jak nasz budżet to wytrzyma?[/cytat Spoko jak się wyeliminuje złodziei , którzy okradają WAT to i pieniądze na wszystko się znajdą. Ten rząd jest najlepszym rządem od 27 lat i dobrze sobie poczyna. [/cytat]
Tak jest !! Witaj Madziu, wystarczy że odbierzemy polskojęzycznym pełowcom to co wydarli Polakom....wystarczy na wszystko i jeszcze górka zostanie ! Pozdrawiam Madziu. POwiedziałem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: rosnie poparcie dla pisu