Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Napisał(a): jan -

Redaktor i korektor winien jednak wrócić do czasu obecnego! Cytuję pierwsze zdanie: Rząd RFN z myślą o osobach dojeżdżających .... . Od czasów RFN urosło nam juz jedno pokolenie polaków! Gratulacje!

Załączniki:
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): kkk -

a po tych drogach będą się pałętać kozy
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): karolek -

A Polacy mają w ogóle jakieś ścieżki rowerowe?
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Patriota -

W Polsce budują trasy rowerowe z kostki brukowej czy można było wymyślić coś bardziej debilnego, coś droższego w budowie i w konserwacji, coś bardziej nie komfortowego dla rowerzystów ? Generalnie wyłożony chodnik czerwoną kostka brukową nazywa się trasą rowerową.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Gość -

Dojazd do pracy musi być stworzony przez Metro, Pociąg, lub autobusy a nie rowery którymi powinno się jeździć po pracy jeden autobus zabiera około 50 pasażerów . Policzcie ile samochodów ubędzie z autostrady . To artykuł jakiegoś debila a nie naukowca. Co wam da trasa rowerowa jak spadnie śnieg, czy deszcz leje kilka dni? Pomyślcie ile ludzi w Tokio czy Nowym Yorku korzysta z komunikacji miejskiej . Bez niej to byłby dramat a nie jazda . Rower jest świetny na weekend poza miasto do sklepu po bułki albo tylko dla relaksu a nie gdy musisz cały rok być zawsze gotowy na konkretna godzinę do pracy. Samochody osobowe to chora opcja, zrobiono modę a nie środek transportu
Odpowiedź (0)

Napisał(a): rowerzysta -

Miło się czyta takie wiadomości kiedy w Polsce nasz rząd zacznie tak myśleć o rowerzystach u nas tylko się słyszy skargi na rowerzystów budujcie ścieszki rowerowe i wszystko bęndzie OK.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): wladek -

w moim miescie zrobili z chodnika sciezke rowaerowa no i juz jest co prawda z przerwanmi i kocimi lbami ale jest ratusz zadowolony zadanie wykonana a tak naprawde to to jest nic nie warte bo na tych chodnikach stoja zaparkowane samochody kolesi z urzedu
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lodzianin -

nie wiem kto to pisal ale nie ma juz panstwa rfn !!!!!!!!!!!!!!!!!!! widac polsko jezyczni dziennikarze o tym nie wiedza :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): wynalazca -

Najlepsze autostrady rowerowe powinny być wyłożone tzw 'kocimi łbami" tj bruk z okrągłych kamieni. Idealne dla samochodow, motocykli i rowerow. Trwale ne wymagające konserwacji i co najważniejsze bezpieczne, nikt nie przekroczy dozwolonej prędkości..
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz