290
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń969
  • Odpowiedzi280
  • Ocen na +0
290 ppt ?

Różaniec- pogańska praktyka?... (281)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Różaniec- pogańska praktyka?...

Napisał(a): ~gosc -

cyklpo
~gosc
cyklpo twoim bogiem jest to na co patrzysz w trakcie modlitwy więc ja modlę się z zamkniętymi oczami a to znaczy że nie czynię sobie wizerunków Boga prawdziwego!!
Tobie nie tylko myslec zabronila sekta ale i WYOBRAZNIE odebrala!

Nawet mi ciebie nie zal.
bynajmniej nie jestem bałwochwalcą tak jak ty i już pisałem że nie należę do żadnej religii ani sekty ale widzę że ty nie chcesz czytać tego co do ciebie piszę! twoja sekta jak każda inna idzie na zatracenie wraz z waszymi kamiennymi drewnianymi i malowanymi bożkami przed którymi się tak namiętnie modlicie! i nawet nie wiecie że to pogański zwyczaj i zginiecie w raz z waszymi nic nie wartymi rzeźbami i obrazami ale to już mnie nic nie obchodzi bo ciebie krk uczy nienawiści do innych religii a zwłaszcza do ŚJ popatrz na własną mafię i sektę a potem mów o innych religiach !!!!
Bo co? Kogo chcesz tu krytykowac? Religie zalozona przez Jezusa?

Sprawdz najpierw kiedy powstala twoja sekta, kto i po co ja zalozyl, jaka byla jej poczatkowa nauka i co naucza obecnie. Bedziesz mial przynajmniej zajecie bo widze, ze nauki i praktyki kosciola znasz lepiej jak nauki stare i nowe i praktyki stare i nowe swojej nowozytnej sekty.

A czy chrzescijanie zgina? Poczekamy zobaczymy. Jak narazie to twoja sekta traci " wiernych ", ktorzy po zapoznaniu sie z historia, Biblia i zmiennymi naukami odchodza ze zborow.Byc moze dlatego jestescie tacy agresywni na forach a na tym szczegolnie.A wasza agresja spowodowana jest tym, ze ludzie pisza prawde z Biblia w rece czego nie mozecie strawic.

Napisał(a): ~uhh -

~gosc
cyklpo
~gosc
cyklpo twoim bogiem jest to na co patrzysz w trakcie modlitwy więc ja modlę się z zamkniętymi oczami a to znaczy że nie czynię sobie wizerunków Boga prawdziwego!!

Nawet mi ciebie nie zal.
bynajmniej nie jestem bałwochwalcą tak jak ty i już pisałem że nie należę do żadnej religii ani sekty ale widzę że ty nie chcesz czytać tego co do ciebie piszę! twoja sekta jak każda inna idzie na zatracenie wraz z waszymi kamiennymi drewnianymi i malowanymi bożkami przed którymi się tak namiętnie modlicie! i nawet nie wiecie że to pogański zwyczaj i zginiecie w raz z waszymi nic nie wartymi rzeźbami i obrazami ale to już mnie nic nie obchodzi bo ciebie krk uczy nienawiści do innych religii a zwłaszcza do ŚJ popatrz na własną mafię i sektę a potem mów o innych religiach !!!!

Sprawdz najpierw kiedy powstala twoja sekta, kto i po co ja zalozyl, jaka byla jej poczatkowa nauka i co naucza obecnie. Bedziesz mial przynajmniej zajecie bo widze, ze nauki i praktyki kosciola znasz lepiej jak nauki stare i nowe i praktyki stare i nowe swojej nowozytnej sekty.

A czy chrzescijanie zgina? Poczekamy zobaczymy. Jak narazie to twoja sekta traci " wiernych ", ktorzy po zapoznaniu sie z historia, Biblia i zmiennymi naukami odchodza ze zborow.Byc moze dlatego jestescie tacy agresywni na forach a na tym szczegolnie.A wasza agresja spowodowana jest tym, ze ludzie pisza prawde z Biblia w rece czego nie mozecie strawic.
Jezus nie zakładał żadnej religii

Napisał(a): ~gosc -

~vhh Celtyckie sznury modlitewne:

Zdjęcie
Zapomniałeś dodać że to współczesny sznur celtycki mający na celu propagowanie religii pogańskich. Jak chcesz propagować pogaństwo to twoja wola. Tu masz stronę gdzie możesz sobie taki sznur kupić i są nawet wymyślone "modlitwy."
http://www.pa(...)ds.com/

Napisał(a): ~gosc1 -

~uhh
~gosc
cyklpo
~gosc

Nawet mi ciebie nie zal.

Jezus nie zakładał żadnej religii
Założył chrześcijaństwo i Kościół.

cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
Iwona19
cyklpo
~gosc1
cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo w Biblii nie ma słowa różaniec więc różaniec to pogańka praktyka Napisz jeszcze że modlitwa do Boga to pogański zwyczaj bo ludzie modlili się już przed powstaniem chrześcijaństwa :) Napisz jeszcze że Biblia też jest pogańska w treści Biblia nie ma słowa Biblia :) no widzę że dla ciebie różaniec = Bóg i Biblia Biblia Jest słowem Boga i a modlitwa to dar możliwość wysławiania Boga ale nie różaniec to bożek martwy przedmiot pogański symbol i nie porównuj go z ani z Bogiem ani z Biblią ani z Modlitwą !!Bredzisz waść...Bóg to nie różaniec to modlitwa do Boga a to różnica. Faktem jest że skoro różaniec uznajecie za pogański bo poganie też go uznają to i modlitwę też musicie uznać za pogański zwyczaj bo i poganie ją mieli. A słowa Biblia nie ma w Biblii podobnie jak i różaniec. :) Takie są fakty. jak się modlisz do różańca to jest on jest twoim bogiem takie są fakty:P modlitwa do/na różańcu/a to złamanie Bożego zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Nadal waść bredzisz... nie modlę się do różańca tylko z różańcem. To że poganie też się modlą nie oznacza iż jest to pogaństwo i powinniśmy przestać się modlić. Nie mówiąc już że wersy które podajesz nie mają nic wspólnego z modlitwą do Boga. do różańca czy z różańcem to na jedno wychodzi i tak łamiesz Boży zakaz z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Dlaczego modlitwa do Boga i omawianie Biblii to łamanie zakazu wykonywania figur? widzę że celowo przekręcasz moje słowa ale to nic powtórzę to dużymi literami to może zrozumiesz W BIBLII PISZE, ŻE BÓG ZABRANIA LUDZIOM MODLIĆ SIĘ PRZY POMOCY OBRAZÓW I WIZERUNKÓW" Wj 20:4,5 ZROZUMIAŁEŚ PO POLSKU CZY MAM PISAĆ PO UKRAIŃSKU Przeczytaj wers który dałeś i to co napisałeś. Biblia Warszawska
II Księga Mojżeszowa 20:4
Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.
20:5
Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą. jak sam widzisz nie będziesz czynił wizerunków i nie będziesz modlił się do nich!!!
No właśnie. To jest fragment pierwszego przykazania Bożego zakazującego bałwochwalstwa.
Jest tam zakaz wykonywania wizerunków i oddawania im boskiej czci a nie zakaz modlenia się do Boga. My nie modlimy się do różańca i nie uważamy go za bożka jak tu próbujesz wciskać ludziom kłamstwa.
to po modlisz się przed Krzyżem skoro wiesz że Biblia zabrania bałwochwalstwa ????
Dobrze zauważyłeś, że modlę się przed Krzyżem a nie do tego przedmiotu. Rzecz bogiem nie jest.
to i tak naruszenie zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5 bo modlisz sie przed martwym przedmiotem
Ściana też jest martwym przedmiotem.
a co ma piernik do wiatraka ?
Skoro jest martwym przedmiotem to modlitwa przed ścianą według twojej teorii jest bałwochwalstwem.
twoim bogiem jest to na co patrzysz w trakcie modlitwy więc ja modlę się z zamkniętymi oczami a to znaczy że nie czynię sobie wizerunków Boga prawdziwego!!
Bluźnisz! Bogiem jest Jezus Chrystus. Ja wiem lepiej od ciebie w co wierzę. Nie rozpowiadaj kłamstw.

Napisał(a): banita53 -

~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
Iwona19
cyklpo
~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo w Biblii nie ma słowa różaniec więc różaniec to pogańka praktyka Napisz jeszcze że modlitwa do Boga to pogański zwyczaj bo ludzie modlili się już przed powstaniem chrześcijaństwa :) Napisz jeszcze że Biblia też jest pogańska w treści Biblia nie ma słowa Biblia :) no widzę że dla ciebie różaniec = Bóg i Biblia Biblia Jest słowem Boga i a modlitwa to dar możliwość wysławiania Boga ale nie różaniec to bożek martwy przedmiot pogański symbol i nie porównuj go z ani z Bogiem ani z Biblią ani z Modlitwą !!Bredzisz waść...Bóg to nie różaniec to modlitwa do Boga a to różnica. Faktem jest że skoro różaniec uznajecie za pogański bo poganie też go uznają to i modlitwę też musicie uznać za pogański zwyczaj bo i poganie ją mieli. A słowa Biblia nie ma w Biblii podobnie jak i różaniec. :) Takie są fakty. jak się modlisz do różańca to jest on jest twoim bogiem takie są fakty:P modlitwa do/na różańcu/a to złamanie Bożego zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Nadal waść bredzisz... nie modlę się do różańca tylko z różańcem. To że poganie też się modlą nie oznacza iż jest to pogaństwo i powinniśmy przestać się modlić. Nie mówiąc już że wersy które podajesz nie mają nic wspólnego z modlitwą do Boga. do różańca czy z różańcem to na jedno wychodzi i tak łamiesz Boży zakaz z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Dlaczego modlitwa do Boga i omawianie Biblii to łamanie zakazu wykonywania figur? widzę że celowo przekręcasz moje słowa ale to nic powtórzę to dużymi literami to może zrozumiesz W BIBLII PISZE, ŻE BÓG ZABRANIA LUDZIOM MODLIĆ SIĘ PRZY POMOCY OBRAZÓW I WIZERUNKÓW" Wj 20:4,5 ZROZUMIAŁEŚ PO POLSKU CZY MAM PISAĆ PO UKRAIŃSKU Przeczytaj wers który dałeś i to co napisałeś. Biblia Warszawska
Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.
Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą. jak sam widzisz nie będziesz czynił wizerunków i nie będziesz modlił się do nich!!!
No właśnie. To jest fragment pierwszego przykazania Bożego zakazującego bałwochwalstwa.
Jest tam zakaz wykonywania wizerunków i oddawania im boskiej czci a nie zakaz modlenia się do Boga. My nie modlimy się do różańca i nie uważamy go za bożka jak tu próbujesz wciskać ludziom kłamstwa.
to po modlisz się przed Krzyżem skoro wiesz że Biblia zabrania bałwochwalstwa ????
Dobrze zauważyłeś, że modlę się przed Krzyżem a nie do tego przedmiotu. Rzecz bogiem nie jest.
to i tak naruszenie zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5 bo modlisz sie przed martwym przedmiotem
Skoro jest martwym przedmiotem to modlitwa przed ścianą według twojej teorii jest bałwochwalstwem.
twoim bogiem jest to na co patrzysz w trakcie modlitwy więc ja modlę się z zamkniętymi oczami a to znaczy że nie czynię sobie wizerunków Boga prawdziwego!!
Bluźnisz! Bogiem jest Jezus Chrystus. Ja wiem lepiej od ciebie w co wierzę. Nie rozpowiadaj kłamstw.
++++++++++++++
To jedno zdanie dyskwalifikuje cię jako chrzescijanina .

Jezus jest SYNEM BOŻYM a BÓG jest nieśmiertelny .

Napisał(a): cyklpo -

~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
Iwona19
cyklpo
~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo w Biblii nie ma słowa różaniec więc różaniec to pogańka praktyka Napisz jeszcze że modlitwa do Boga to pogański zwyczaj bo ludzie modlili się już przed powstaniem chrześcijaństwa :) Napisz jeszcze że Biblia też jest pogańska w treści Biblia nie ma słowa Biblia :) no widzę że dla ciebie różaniec = Bóg i Biblia Biblia Jest słowem Boga i a modlitwa to dar możliwość wysławiania Boga ale nie różaniec to bożek martwy przedmiot pogański symbol i nie porównuj go z ani z Bogiem ani z Biblią ani z Modlitwą !!Bredzisz waść...Bóg to nie różaniec to modlitwa do Boga a to różnica. Faktem jest że skoro różaniec uznajecie za pogański bo poganie też go uznają to i modlitwę też musicie uznać za pogański zwyczaj bo i poganie ją mieli. A słowa Biblia nie ma w Biblii podobnie jak i różaniec. :) Takie są fakty. jak się modlisz do różańca to jest on jest twoim bogiem takie są fakty:P modlitwa do/na różańcu/a to złamanie Bożego zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Nadal waść bredzisz... nie modlę się do różańca tylko z różańcem. To że poganie też się modlą nie oznacza iż jest to pogaństwo i powinniśmy przestać się modlić. Nie mówiąc już że wersy które podajesz nie mają nic wspólnego z modlitwą do Boga. do różańca czy z różańcem to na jedno wychodzi i tak łamiesz Boży zakaz z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Dlaczego modlitwa do Boga i omawianie Biblii to łamanie zakazu wykonywania figur? widzę że celowo przekręcasz moje słowa ale to nic powtórzę to dużymi literami to może zrozumiesz W BIBLII PISZE, ŻE BÓG ZABRANIA LUDZIOM MODLIĆ SIĘ PRZY POMOCY OBRAZÓW I WIZERUNKÓW" Wj 20:4,5 ZROZUMIAŁEŚ PO POLSKU CZY MAM PISAĆ PO UKRAIŃSKU Przeczytaj wers który dałeś i to co napisałeś. Biblia Warszawska
ja ci powiem w wierzysz!, ty wierzysz w to że Matka Jezusa = obraz/rzeźba Jezus = krzyż/obraz/rzeźba i tylkotyle wiesz o Bogu

cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
ja ci powiem w wierzysz!, ty wierzysz w to że Matka Jezusa = obraz/rzeźba Jezus = krzyż/obraz/rzeźba i tylkotyle wiesz o Bogu
Pewnie wyczytałeś to w Strażnicy która jest dla ciebie ważniejsza i od Biblii i od Boga.

banita53
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
Iwona19
cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo w Biblii nie ma słowa różaniec więc różaniec to pogańka praktyka Napisz jeszcze że modlitwa do Boga to pogański zwyczaj bo ludzie modlili się już przed powstaniem chrześcijaństwa :) Napisz jeszcze że Biblia też jest pogańska w treści Biblia nie ma słowa Biblia :) no widzę że dla ciebie różaniec = Bóg i Biblia Biblia Jest słowem Boga i a modlitwa to dar możliwość wysławiania Boga ale nie różaniec to bożek martwy przedmiot pogański symbol i nie porównuj go z ani z Bogiem ani z Biblią ani z Modlitwą !!Bredzisz waść...Bóg to nie różaniec to modlitwa do Boga a to różnica. Faktem jest że skoro różaniec uznajecie za pogański bo poganie też go uznają to i modlitwę też musicie uznać za pogański zwyczaj bo i poganie ją mieli. A słowa Biblia nie ma w Biblii podobnie jak i różaniec. :) Takie są fakty. jak się modlisz do różańca to jest on jest twoim bogiem takie są fakty:P modlitwa do/na różańcu/a to złamanie Bożego zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Nadal waść bredzisz... nie modlę się do różańca tylko z różańcem. To że poganie też się modlą nie oznacza iż jest to pogaństwo i powinniśmy przestać się modlić. Nie mówiąc już że wersy które podajesz nie mają nic wspólnego z modlitwą do Boga. do różańca czy z różańcem to na jedno wychodzi i tak łamiesz Boży zakaz z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Dlaczego modlitwa do Boga i omawianie Biblii to łamanie zakazu wykonywania figur? widzę że celowo przekręcasz moje słowa ale to nic powtórzę to dużymi literami to może zrozumiesz W BIBLII PISZE, ŻE BÓG ZABRANIA LUDZIOM MODLIĆ SIĘ PRZY POMOCY OBRAZÓW I WIZERUNKÓW" Wj 20:4,5 ZROZUMIAŁEŚ PO POLSKU CZY MAM PISAĆ PO UKRAIŃSKU Przeczytaj wers który dałeś i to co napisałeś. Biblia Warszawska
Jest tam zakaz wykonywania wizerunków i oddawania im boskiej czci a nie zakaz modlenia się do Boga. My nie modlimy się do różańca i nie uważamy go za bożka jak tu próbujesz wciskać ludziom kłamstwa. to po modlisz się przed Krzyżem skoro wiesz że Biblia zabrania bałwochwalstwa ????
++++++++++++++

A po dniu nastaje noc. No i? Fakt jest faktem skoro uznaję Jezusa za Boga to jestem chrześcijaninem a ty jak w niego nie wierzysz to nie jesteś.

~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
Pewnie wyczytałeś to w Strażnicy która jest dla ciebie ważniejsza i od Biblii i od Boga.
13lat byłem w krk więc wiem co piszę i nie potrzebuję strażnicy aby to wiedzieć ślepy nie jestem i widzę co się dzieje w krk 13 lat w tej mafii i sekcie to o 13 lat za długo modlicie się do martwych przedmiotów i mówicie to jest nasz Bóg!! po drugie nie czytam strażnicy bo nie jestem ŚJ już od dawna moja wiedza opiera się na Biblii a nie na bredniach z katechizmu!

~gosc1
banita53
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
Iwona19 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo w Biblii nie ma słowa różaniec więc różaniec to pogańka praktyka Napisz jeszcze że modlitwa do Boga to pogański zwyczaj bo ludzie modlili się już przed powstaniem chrześcijaństwa :) Napisz jeszcze że Biblia też jest pogańska w treści Biblia nie ma słowa Biblia :) no widzę że dla ciebie różaniec = Bóg i Biblia Biblia Jest słowem Boga i a modlitwa to dar możliwość wysławiania Boga ale nie różaniec to bożek martwy przedmiot pogański symbol i nie porównuj go z ani z Bogiem ani z Biblią ani z Modlitwą !!Bredzisz waść...Bóg to nie różaniec to modlitwa do Boga a to różnica. Faktem jest że skoro różaniec uznajecie za pogański bo poganie też go uznają to i modlitwę też musicie uznać za pogański zwyczaj bo i poganie ją mieli. A słowa Biblia nie ma w Biblii podobnie jak i różaniec. :) Takie są fakty. jak się modlisz do różańca to jest on jest twoim bogiem takie są fakty:P modlitwa do/na różańcu/a to złamanie Bożego zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Nadal waść bredzisz... nie modlę się do różańca tylko z różańcem. To że poganie też się modlą nie oznacza iż jest to pogaństwo i powinniśmy przestać się modlić. Nie mówiąc już że wersy które podajesz nie mają nic wspólnego z modlitwą do Boga. do różańca czy z różańcem to na jedno wychodzi i tak łamiesz Boży zakaz z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Dlaczego modlitwa do Boga i omawianie Biblii to łamanie zakazu wykonywania figur? widzę że celowo przekręcasz moje słowa ale to nic powtórzę to dużymi literami to może zrozumiesz W BIBLII PISZE, ŻE BÓG ZABRANIA LUDZIOM MODLIĆ SIĘ PRZY POMOCY OBRAZÓW I WIZERUNKÓW" Wj 20:4,5 ZROZUMIAŁEŚ PO POLSKU CZY MAM PISAĆ PO UKRAIŃSKU Przeczytaj wers który dałeś i to co napisałeś. Biblia Warszawska
Jest tam zakaz wykonywania wizerunków i oddawania im boskiej czci a nie zakaz modlenia się do Boga. My nie modlimy się do różańca i nie uważamy go za bożka jak tu próbujesz wciskać ludziom kłamstwa. to po modlisz się przed Krzyżem skoro wiesz że Biblia zabrania bałwochwalstwa ????Dobrze zauważyłeś, że modlę się przed Krzyżem a nie do tego przedmiotu. Rzecz bogiem nie jest.
++++++++++++++

A po dniu nastaje noc. No i? Fakt jest faktem skoro uznaję Jezusa za Boga to jestem chrześcijaninem a ty jak w niego nie wierzysz to nie jesteś.
++++++++++++
Twoja wiara różni się tym że wierzysz w tradycję i doktryny .

Moja wiara opiera się tylko li na wersetach Biblijnych.

O Jezusie wiem wszystko ale i o jego OJCU a ty masz 3w1 czyli paranoje teokratyczną heheheh

banita53
~gosc1
banita53
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo Iwona19 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo w Biblii nie ma słowa różaniec więc różaniec to pogańka praktyka Napisz jeszcze że modlitwa do Boga to pogański zwyczaj bo ludzie modlili się już przed powstaniem chrześcijaństwa :) Napisz jeszcze że Biblia też jest pogańska w treści Biblia nie ma słowa Biblia :) no widzę że dla ciebie różaniec = Bóg i Biblia Biblia Jest słowem Boga i a modlitwa to dar możliwość wysławiania Boga ale nie różaniec to bożek martwy przedmiot pogański symbol i nie porównuj go z ani z Bogiem ani z Biblią ani z Modlitwą !!Bredzisz waść...Bóg to nie różaniec to modlitwa do Boga a to różnica. Faktem jest że skoro różaniec uznajecie za pogański bo poganie też go uznają to i modlitwę też musicie uznać za pogański zwyczaj bo i poganie ją mieli. A słowa Biblia nie ma w Biblii podobnie jak i różaniec. :) Takie są fakty. jak się modlisz do różańca to jest on jest twoim bogiem takie są fakty:P modlitwa do/na różańcu/a to złamanie Bożego zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Nadal waść bredzisz... nie modlę się do różańca tylko z różańcem. To że poganie też się modlą nie oznacza iż jest to pogaństwo i powinniśmy przestać się modlić. Nie mówiąc już że wersy które podajesz nie mają nic wspólnego z modlitwą do Boga. do różańca czy z różańcem to na jedno wychodzi i tak łamiesz Boży zakaz z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Dlaczego modlitwa do Boga i omawianie Biblii to łamanie zakazu wykonywania figur? widzę że celowo przekręcasz moje słowa ale to nic powtórzę to dużymi literami to może zrozumiesz W BIBLII PISZE, ŻE BÓG ZABRANIA LUDZIOM MODLIĆ SIĘ PRZY POMOCY OBRAZÓW I WIZERUNKÓW" Wj 20:4,5 ZROZUMIAŁEŚ PO POLSKU CZY MAM PISAĆ PO UKRAIŃSKU Przeczytaj wers który dałeś i to co napisałeś. Biblia Warszawska
Jest tam zakaz wykonywania wizerunków i oddawania im boskiej czci a nie zakaz modlenia się do Boga. My nie modlimy się do różańca i nie uważamy go za bożka jak tu próbujesz wciskać ludziom kłamstwa. to po modlisz się przed Krzyżem skoro wiesz że Biblia zabrania bałwochwalstwa ????Dobrze zauważyłeś, że modlę się przed Krzyżem a nie do tego przedmiotu. Rzecz bogiem nie jest. to i tak naruszenie zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5 bo modlisz sie przed martwym przedmiotem
++++++++++++++

++++++++++++

O Jezusie wiem wszystko ale i o jego OJCU a ty masz 3w1 czyli paranoje teokratyczną heheheh
wiesz w krk to jedynie uczą tradycji zamiast słowa Bożego

cyklpo
banita53
~gosc1
banita53
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo
~gosc1 cyklpo Iwona19 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo w Biblii nie ma słowa różaniec więc różaniec to pogańka praktyka Napisz jeszcze że modlitwa do Boga to pogański zwyczaj bo ludzie modlili się już przed powstaniem chrześcijaństwa :) Napisz jeszcze że Biblia też jest pogańska w treści Biblia nie ma słowa Biblia :) no widzę że dla ciebie różaniec = Bóg i Biblia Biblia Jest słowem Boga i a modlitwa to dar możliwość wysławiania Boga ale nie różaniec to bożek martwy przedmiot pogański symbol i nie porównuj go z ani z Bogiem ani z Biblią ani z Modlitwą !!Bredzisz waść...Bóg to nie różaniec to modlitwa do Boga a to różnica. Faktem jest że skoro różaniec uznajecie za pogański bo poganie też go uznają to i modlitwę też musicie uznać za pogański zwyczaj bo i poganie ją mieli. A słowa Biblia nie ma w Biblii podobnie jak i różaniec. :) Takie są fakty. jak się modlisz do różańca to jest on jest twoim bogiem takie są fakty:P modlitwa do/na różańcu/a to złamanie Bożego zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Nadal waść bredzisz... nie modlę się do różańca tylko z różańcem. To że poganie też się modlą nie oznacza iż jest to pogaństwo i powinniśmy przestać się modlić. Nie mówiąc już że wersy które podajesz nie mają nic wspólnego z modlitwą do Boga. do różańca czy z różańcem to na jedno wychodzi i tak łamiesz Boży zakaz z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Dlaczego modlitwa do Boga i omawianie Biblii to łamanie zakazu wykonywania figur? widzę że celowo przekręcasz moje słowa ale to nic powtórzę to dużymi literami to może zrozumiesz W BIBLII PISZE, ŻE BÓG ZABRANIA LUDZIOM MODLIĆ SIĘ PRZY POMOCY OBRAZÓW I WIZERUNKÓW" Wj 20:4,5 ZROZUMIAŁEŚ PO POLSKU CZY MAM PISAĆ PO UKRAIŃSKU Przeczytaj wers który dałeś i to co napisałeś. Biblia Warszawska
Jest tam zakaz wykonywania wizerunków i oddawania im boskiej czci a nie zakaz modlenia się do Boga. My nie modlimy się do różańca i nie uważamy go za bożka jak tu próbujesz wciskać ludziom kłamstwa. to po modlisz się przed Krzyżem skoro wiesz że Biblia zabrania bałwochwalstwa ????Dobrze zauważyłeś, że modlę się przed Krzyżem a nie do tego przedmiotu. Rzecz bogiem nie jest. to i tak naruszenie zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5 bo modlisz sie przed martwym przedmiotem Ściana też jest martwym przedmiotem.
++++++++++++++

++++++++++++

++++++++++
Dlatego żal mi tych co całe życie bronią pasożytów .

banita53
cyklpo
banita53
~gosc1
banita53
~gosc1
cyklpo
~gosc1
cyklpo ~gosc1 cyklpo Iwona19 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo ~gosc1 cyklpo w Biblii nie ma słowa różaniec więc różaniec to pogańka praktyka Napisz jeszcze że modlitwa do Boga to pogański zwyczaj bo ludzie modlili się już przed powstaniem chrześcijaństwa :) Napisz jeszcze że Biblia też jest pogańska w treści Biblia nie ma słowa Biblia :) no widzę że dla ciebie różaniec = Bóg i Biblia Biblia Jest słowem Boga i a modlitwa to dar możliwość wysławiania Boga ale nie różaniec to bożek martwy przedmiot pogański symbol i nie porównuj go z ani z Bogiem ani z Biblią ani z Modlitwą !!Bredzisz waść...Bóg to nie różaniec to modlitwa do Boga a to różnica. Faktem jest że skoro różaniec uznajecie za pogański bo poganie też go uznają to i modlitwę też musicie uznać za pogański zwyczaj bo i poganie ją mieli. A słowa Biblia nie ma w Biblii podobnie jak i różaniec. :) Takie są fakty. jak się modlisz do różańca to jest on jest twoim bogiem takie są fakty:P modlitwa do/na różańcu/a to złamanie Bożego zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Nadal waść bredzisz... nie modlę się do różańca tylko z różańcem. To że poganie też się modlą nie oznacza iż jest to pogaństwo i powinniśmy przestać się modlić. Nie mówiąc już że wersy które podajesz nie mają nic wspólnego z modlitwą do Boga. do różańca czy z różańcem to na jedno wychodzi i tak łamiesz Boży zakaz z 2 Mojżeszowej 20:4,5!!Dlaczego modlitwa do Boga i omawianie Biblii to łamanie zakazu wykonywania figur? widzę że celowo przekręcasz moje słowa ale to nic powtórzę to dużymi literami to może zrozumiesz W BIBLII PISZE, ŻE BÓG ZABRANIA LUDZIOM MODLIĆ SIĘ PRZY POMOCY OBRAZÓW I WIZERUNKÓW" Wj 20:4,5 ZROZUMIAŁEŚ PO POLSKU CZY MAM PISAĆ PO UKRAIŃSKU Przeczytaj wers który dałeś i to co napisałeś. Biblia Warszawska
Jest tam zakaz wykonywania wizerunków i oddawania im boskiej czci a nie zakaz modlenia się do Boga. My nie modlimy się do różańca i nie uważamy go za bożka jak tu próbujesz wciskać ludziom kłamstwa. to po modlisz się przed Krzyżem skoro wiesz że Biblia zabrania bałwochwalstwa ????Dobrze zauważyłeś, że modlę się przed Krzyżem a nie do tego przedmiotu. Rzecz bogiem nie jest. to i tak naruszenie zakazu z 2 Mojżeszowej 20:4,5 bo modlisz sie przed martwym przedmiotem Ściana też jest martwym przedmiotem. a co ma piernik do wiatraka ?
++++++++++++++

++++++++++++

++++++++++
Dlatego żal mi tych co całe życie bronią pasożytów .
mi też ale robią to bo tego chcą
« Wróć do tematów
Do góry strony: Różaniec- pogańska praktyka?...