8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń83
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Rozbudowa mięśni do wakacji (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rozbudowa mięśni do wakacji

Napisał(a): ~markus -

Zwracam się do Was o radę w sprawie rozbudowy tkanki mięśniowej. Trenuję dopiero dwa miesiące, sam układałem dietę i zestaw ćwiczeń. Znacie może jeszcze jakieś inne sposoby, które będą w stanie przyśpieszyć progres? Zależy mi na sprawdzonych rozwiązaniach. Chciałbym do wakacji zrobić konkretną formę.
INTERIA.PL

Re: Rozbudowa mięśni do wakacji

Napisał(a): ~Stramow -

Jak wygląda twoja dieta? Jakie ćwiczenia głównie wykonujesz? Wiesz to jest ważne, jeżeli chcesz żeby ktokolwiek ci pomógł. Możliwe, że to co aktualnie robisz jest po prostu nieprawidłowe, albo potrzebujesz dodatkowego stymulatora np. jakiejś suplementacji.

Napisał(a): ~markus -

Dieta jest pudełkowa, więc wydaje mi się, że problem nie tkwi w nieprawidłowym odżywianiu. Odnośnie treningu to głównie FBW i split. Pilnuję regularności i staram się ćwiczyć 5 razy w tygodniu. Zaciekawił mnie temat suplementacji. Znasz jakieś preparaty, które na bank by się sprawdziły? Kompletnie nie znam się na tej branży, więc ciężko byłoby mi dobrać jakiś odpowiedni.

Napisał(a): ~Stramow -

W moim przypadku sprawdził się LargoMass, którego podrzucił mi trener personalny. Wcześniej miałem problemy z rozrostem tkanki mięśniowej, bo mój organizm nieprawidłowo przyswajał większość molekuł pochodzących z diety. Od kiedy biorę tego supla moja masa mięśniowa regularnie przyrasta. Dodatkowo zawiera naturalny booster testosteronu, a jak wiadomo ten hormon jest potrzebny każdemu facetowi.

Napisał(a): ~Edwin -

Ten suplement serio działa. Biorę go już od 4 miesięcy i mój progres w budowaniu masy mięśniowej znacznie się polepszył. Wcześniej nie osiągałem takich efektów. Jednak arginina i booster testosteronu idealnie stymulują tkankę mięśniową do rozrostu. Z reszta jak spróbujesz, to sam się przekonasz.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rozbudowa mięśni do wakacji