882
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń51 tys.
  • Odpowiedzi214
  • Ocen na +626
882 ppt ?

Rozłam w Nowoczesnej (215)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Rozłam w Nowoczesnej

Napisał(a): egon131 -

~gulaszko Jaki tam rozłam ??? Przecież każdy uczciwy i mądry Polak wie że nowoczesna to nic innego jak PO - tam są ludzie z PO i reprezentują ten sam poziom co ludzie z PO czyli niski.
Wypowiedzi Petru przypominają wypowiedzi pani Pitery i Niesiołowskiego - ten sam pusty bezowocny monolog bezsensu i rozumowania.
Ludzie mają już dość tych oszustów i złodziei - to są już partie marginalne i upadające w niebyt.
Cierpliwości, następna władza pokaże jak to naprawdę wyglądała ta dzisiejsza "SEKTA SMOLEŃSKA".
INTERIA.PL

Napisał(a): ~rycho5910 -

[cytat][/cytat]
~Gość
~gulaszko Jaki tam rozłam ??? Przecież każdy uczciwy i mądry Polak wie że nowoczesna to nic innego jak PO - tam są ludzie z PO i reprezentują ten sam poziom co ludzie z PO czyli niski.
Wypowiedzi Petru przypominają wypowiedzi pani Pitery i Niesiołowskiego - ten sam pusty bezowocny monolog bezsensu i rozumowania.
Ludzie mają już dość tych oszustów i złodziei - to są już partie marginalne i upadające w niebyt.
Niestety to prawda. A najgorsze, że wszystkie obecne partię w Polsce prezentują strasznie niski poziom. Rządzący to jest obraza dla inteligentnego obywatela tego kraju. Opozycja to poziom intelektualnie bardzo podobny, a może nawet gorszy. Smutne to.
Nie wiem dlaczego wszyscy są zaskoczeni , że władze są takie czy inne, głupie czy mądre, złodziejskie czy prawe "(pobożne)", no przecież są wybrane z pośród kwiatów polskiego narodu!!!

Napisał(a): ~Róża -

~rycho5910
Nie wiem dlaczego wszyscy są zaskoczeni , że władze są takie czy inne, głupie czy mądre, złodziejskie czy prawe "(pobożne)", no przecież są wybrane z pośród kwiatów polskiego narodu!!!
Pisowcy lubią powtarzać, że "polityczny kwiat polskiego narodu" zginął w
"zamachu" smoleńskim. I w zasadzie jest to prawda, więc teraz rządzą nami plewy i popłuczyny.

Napisał(a): ~arek -

Brawo Pani Premier! już od długiego czasu patrząc na komedię PO kopaczową a była panią premier , min zdrowia i patrząc na jej wypowiedzi i to co dokonała ? patrząc co rząd PO zrobił "dobrego dla Polski" stracilem już dawno nadzieję , teraz widzę światełko w tunelu dużo bym jeszcze zmienił jeszcze w rządach pisu Ale teraz widzę zmiany na plus dla polski , widzę chęci . A przykro mi i krew mnie zalewa na Kodo wców ,UB eków skomlających , na wypowiedzi pseudo polityków typu petru, schetyna to jest wstyd !

Napisał(a): ~Róża -

~arek Brawo Pani Premier! już od długiego czasu patrząc na komedię PO kopaczową a była panią premier , min zdrowia i patrząc na jej wypowiedzi i to co dokonała ? patrząc co rząd PO zrobił "dobrego dla Polski" stracilem już dawno nadzieję , teraz widzę światełko w tunelu dużo bym jeszcze zmienił jeszcze w rządach pisu Ale teraz widzę zmiany na plus dla polski , widzę chęci . A przykro mi i krew mnie zalewa na Kodo wców ,UB eków skomlających , na wypowiedzi pseudo polityków typu petru, schetyna to jest wstyd !
A mógłbyś nieszczęśniku wskazać gdzie widzisz te dobre zmiany dla Polski?
Może w górnictwie? Albo w przemyśle, w modernizacji polskiej armii lub w ochronie przyrody? Lub w szkolnictwie i lecznictwie? A może w naszych stosunkach międzynarodowych?
Nie widzisz biedaku, że to wszystko jest systematycznie rozmontowywane, rozkradanie i niszczone przez PiS, i że Polski mamy coraz mniej i w coraz gorszym gatunku!

Napisał(a): ~PLI -

~Gość
Niestety to prawda. A najgorsze, że wszystkie obecne partię w Polsce prezentują strasznie niski poziom. Rządzący to jest obraza dla inteligentnego obywatela tego kraju. Opozycja to poziom intelektualnie bardzo podobny, a może nawet gorszy. Smutne to.
Przecież to ludzie na nich głosują więc może ci politycy odzwierciedlają poziom naszego społeczeństwa. Wystarczy posłuchać jakim prostym językiem mówi do swoich odbiorców TVN szczując codziennie na PiS, i to działa na, ludzie to oglądają. Wystarczy poczytać co ludzie piszą po internecie, porozmawiać na ulicy.

Napisał(a): ~qwerty -

~PLI
Przecież to ludzie na nich głosują więc może ci politycy odzwierciedlają poziom naszego społeczeństwa. Wystarczy posłuchać jakim prostym językiem mówi do swoich odbiorców TVN szczując codziennie na PiS, i to działa na, ludzie to oglądają. Wystarczy poczytać co ludzie piszą po internecie, porozmawiać na ulicy.
Grunt, to obiektywizm, prawda? :-)
PiS w ogóle nie używa mowy nienawiści, a odzywki w stylu: "Cała Polska się z was śmieje - komuniści i złodzieje", "Oni stoją tam, gdzie stało ZOMO", "gorszy sort" i tym podobne, to oczywiście domena opozycji! :-)
Pisowska szczujnia bez ustanku zniesławia, obraża i pomawia każdego, kto jej nie potakuje. Lecz natychmiast się obraża, gdy Naród odpłaca jej pięknym za nadobne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rozłam w Nowoczesnej