882
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń51 tys.
  • Odpowiedzi214
  • Ocen na +626
882 ppt ?

Rozłam w Nowoczesnej (215)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rozłam w Nowoczesnej

Napisał(a): Teleol -

Rozłam w partii Nowoczesna! Część posłów przechodzi do PO. Członkowie tego ugrupowania przekonują, że to przez wybujałe i przerośnięte ego lidera oraz braku wewnętrznej demokracji. Ostatni sondaż CBOS dał Nowoczesnej 5 proc. poparcia, czyli partia jest na progu wyborczym. Ludzie wciąż jeszcze pamiętają wyjazd do Portugalii na Sylwestra, na który udał się razem z posłanką Joanną Schmidt, a co skutkowało załamaniem sondaży. Cytując jedną byłą posłankę Nowoczesnej - "Miałeś Rysiek złoty róg..." Czy to już koniec Nowoczesnej?
INTERIA.PL

Re: Rozłam w Nowoczesnej

Napisał(a): ~Gość -

~gulaszko Jaki tam rozłam ??? Przecież każdy uczciwy i mądry Polak wie że nowoczesna to nic innego jak PO - tam są ludzie z PO i reprezentują ten sam poziom co ludzie z PO czyli niski.
Wypowiedzi Petru przypominają wypowiedzi pani Pitery i Niesiołowskiego - ten sam pusty bezowocny monolog bezsensu i rozumowania.
Ludzie mają już dość tych oszustów i złodziei - to są już partie marginalne i upadające w niebyt.
Niestety to prawda. A najgorsze, że wszystkie obecne partię w Polsce prezentują strasznie niski poziom. Rządzący to jest obraza dla inteligentnego obywatela tego kraju. Opozycja to poziom intelektualnie bardzo podobny, a może nawet gorszy. Smutne to.

Napisał(a): ~Polak -

~gulaszko Jaki tam rozłam ??? Przecież każdy uczciwy i mądry Polak wie że nowoczesna to nic innego jak PO - tam są ludzie z PO i reprezentują ten sam poziom co ludzie z PO czyli niski.
Wypowiedzi Petru przypominają wypowiedzi pani Pitery i Niesiołowskiego - ten sam pusty bezowocny monolog bezsensu i rozumowania.
Ludzie mają już dość tych oszustów i złodziei - to są już partie marginalne i upadające w niebyt.
100/100

Napisał(a): ~dawid -

ekstra ciesze sie. Mam ekstra przeczucie wiedzialem ze ten caly kod i nowoczesna to sciema smierdzialo na kilometr farsa i propaganda. No i jeszcze tylko Ci z platformy jejku oni tylko istnieja bo ladnie wygladaja i sie usmiechaja ale argumentow i planu zadnego i zasług nic tylko sciema a zwolennicy PO cieszą sie ze dzieki nim sa w europie lub blizej europy haha normalnie ciemnota

Napisał(a): ~Niepokorny -

Nowoczesna ma potencjał bo jeszcze nigdy nie umoczona została w nic i nie ciągną się za nią problemy z przeszłości - Pan Petru nie jest dobrym politykiem bo on się w swej naiwności polityki dopiero uczy ,niestety na swoich własnych błędach, ale to go wzmacnia osobiście osłabiając wizerunek partii , ma natomiast wiedzę konstruktywną i merytoryczna w temacie finansów i zarządzaniu jest oczytany i wykształcony zna języki obce - trzeba dać szanse NOWOCZESNEJ !

Napisał(a): ~wtip -

Brak "wewnętrznej demokracji"?. Ależ oni podobno "walczą o demokrację"!. Głównie udając że chodzi im o coś sensowniejszego niż POwrót do koryta. To dlatego Balcerowicz wraca do Polski?. Bo Rysio Madera-Rubikoń-SpecEkonomiczny zawiódł. Cóż, uczeń wart swego "miszcza"!. Dzięki Ci Jezu Chryste że obnażasz prawdziwe oblicza antypolaków!. Tak wielu nadal daje się na ich kłamstwa nabierać!.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rozłam w Nowoczesnej