31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +58
31 ppt ?

Rozmowa z Rebeccą Kiessling dziś o 21.30 w TV Republika! (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Rozmowa z Rebeccą Kiessling dziś o 21.30 w TV Republika!

Napisał(a): ~Franek -

madox66 No to dla czego żadna uczelnia nie wyraziła zgody na wyklad? Republika to tuba PIS
Marksistowskie je-bane uniwerki. Gęby pełne frazesów o wolności słowa a boją się poglądów amerykańskiej feministki -prawniczki, bo jest przeciw zabijaniu dzieci.
Nie rozumiesz de-bilu, że wielu ludzi nie kupuje poglądów w pakietach jak ty? Że można być ateistą, feministką i jednocześnie być za ochroną życia poczętego?
W Polsce już w kilka dni zgłosiło się już 2 mężczyzn poczętych z gwałtu i zadzwoniła kobieta poczęta przez gwałt sowieckich sołdatów na jej matce. Oni żyją i są normalni. Ty byś im kazał skakać z mostu, bo nie maja prawa żyć.

Re: Rozmowa z Rebeccą Kiessling dziś o 21.30 w TV Republika!

Napisał(a): madox66 -

Ciekawym czy chciałbyś dziecko poczęte przez psychopate o mózgu Ameby,hipokryto pierwszy pobieglbys do ginekologa aby usunąć ciąże.A na marginesie Ruscy saldaci w takim razie powinni zostać zrechabilitowani a zgwałcone przez tą dzicz Niemki dozgonnie im wdzieczne?

Re: Rozmowa z Rebeccą Kiessling dziś o 21.30 w TV Republika!

Napisał(a): gość -

U mnie proboszcz zrobił dziecko katechetce to zaraz pogonił aby się wyskrobala.Miał pecha bo żona ginekologa długi jezyk miała i się mleko wylalo.Za karę przeniesiona go na inną parafię a katechetke mąż z chałupy wyłonił bo rogaczem zostal.

Re: Rozmowa z Rebeccą Kiessling dziś o 21.30 w TV Republika!

Napisał(a): ~heh -

gość U mnie proboszcz zrobił dziecko katechetce to zaraz pogonił aby się wyskrobala.Miał pecha bo żona ginekologa długi jezyk miała i się mleko wylalo.Za karę przeniesiona go na inną parafię a katechetke mąż z chałupy wyłonił bo rogaczem zostal.
łżesz jak tusk.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rozmowa z Rebeccą Kiessling dziś o 21.30 w TV Republika!