86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +8
86 ppt ?

Rozstępy i blizna po cesarce (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rozstępy i blizna po cesarce

Napisał(a): ~cecylka29 -

Moje Drogie doradźcie w jaki sposób mogę pozbyć się blizny po cesarskim cięciu oraz rozstępów? Niestety blizna jest na tyle duża, a rozstępy głębokie, że kremy nie mogą sobie z nimi poradzić. Wszystko za sprawą bliźniaczej ciąży, przytyłam ponad 30 kg, a moja skóra bardzo się rozciągnęła. Rozumiem, że wiele kobiet zapewne powie, że mam jakąś fanaberię i powinnam być dumna z mojej blizny i rozstępów... Jednak u mnie jest inaczej. Chcę znowu czuć się atrakcyjna, móc ubrać bikini i wyjść z koleżankami na basen. Niestety to co widzę w lustrze bardzo mi przeszkadza... Znacie jakieś sposoby, dzięki którym pozbędę się mojego problemu?
INTERIA.PL

Re: Rozstępy i blizna po cesarce

Napisał(a): stevn -

Jest tu taka jedna " ekspertka " od wszystkiego, niejaka Lilith.
Do niej się zwróć z tym pytaniem, s pewnością coś Ci przyklei, zamiast uradzić, bo taki ma styl wypowiedzi...

Napisał(a): ~yolka -

Na rozstępy jest tylko jeden skuteczny sposób – mezoterapia igłowa, sama poddałam się jej rok temu i nie mam śladu po tym szpecącym problemie. Wychodzi na to, że jednak warto korzystać z dobrodziejstw dzisiejszej medycyny estetycznej. Odnośnie blizny po cesarce, to z tego co wiem koleżanka usuwała przy pomocy lasera frakcyjnego i jest zadowolona, bo wcześniej przez rok używała jedynie kremów, które w żaden sposób jej nie pomogły.

Napisał(a): karolinakk -

Też miałam problem z rozstępami i blizną po cesarce. Nie chciałam pokazywać się mężowi aż któregoś dnia powiedział mi, że zupełnie nie rozumie, czemu nie chcę mu się pokazywać, przecież sam się do tego przyczynił, a te rozstępy do historia naszej miłości. Mam najlepszego męża na świecie!

Napisał(a): ~cecylka29 -

Stosowałam już kremy oraz żele, o których wspominacie i niestety w żaden sposób nie pomogły. Czy ta mezoterapia igłowa pomoże także na bliznę po cesarce? Nazwa tego zabiegu brzmi bardzo groźnie... Ale mam nadzieję, że ból nie jest jakoś mocno odczuwalny... Po tych wszystkich próbach wyeliminowania rozstępów i blizny, tracę wiarę w to, że coś może mi pomóc. Ale może warto jednak spróbować. Mogłabyś dać jakiś namiar na gabinet, w którym wykonywano Ci tą mezoterapię? Wolę wybrać się w sprawdzone miejsce.

Napisał(a): ~aca -

Rozumiem cię doskonale, ja po ciąży też bardzo fizycznie się zmieniłam i mimo tego, że inni mówili „jest ok”, to po prostu czułam się źle sama ze sobą. Mąż widział jakiego mam doła, oddaliliśmy się od siebie przez to. W końcu umówił mnie do lekarza medycyny estetycznej ☺ Byłam w Estell Enel-Medu i powiem ci, że o niebo lepiej się czuję. Zrobiłam coś dla sibie i to jest najważniejsze. Tobie też polecam ☺ I trzymam kciuki, nie łam się, będzie dobrze ☺
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rozstępy i blizna po cesarce