889
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +250
889 ppt ?

rozwód i co dalej? (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: rozwód i co dalej?

Napisał(a): ~jfdss -

~heinrich odpowiedni korzeń i już baba szczęśliwa--za kilka lat nowy korzń--tylko gdzie przyzwoitość i przysięga[b][/b]
chłopie nie moralizuj kobiet, ponieważ twoja płeć takie zachowania ma na porządku dziennym i się tym o zgrozo jeszcze chwali, pogadamy jak sam się poprawisz
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Ten kto nie doświadczył zawodu miłosnego w małżeństwie nie powinien się wypowiadać.Trudno jest się pogodzić z tym ze po tylu latach z człowiekiem którego kochasz i myślisz ze jest wszystko ok,dowiadujesz się ze spotyka się z koleżanką z pracy i mówi ci ,ze jego uczucie się zmieniło .Nadal jestesmy razem niby jest ok.Moje myśli cały czas prowadzą do tego aby się rozstać, ale bardzo się boje samotności.Mam dwójkę dzieci , jestem jeszcze młoda, ale strach jest

Napisał(a): ~GKw -

Lat Ci nie ubędzie natomiast przybędzie problemów ze zdrowiem, sprawnością. Kto Ci pomoże? Nie licz na przygodne znajome/znajomych. Ale jak Ci tak było źle, to lepszy jest rzeczywiście rozwód. Drugiej stronie, po tylu wspólnych latach , znającej Cię prawie tak jak siebie samą , też nie jest dobrze, widząc, jak się męczysz.. Szczęścia na nowej drodze!

Napisał(a): ~Mąż swej żony -

Boże, nie wiedziałem że rozwód to rozkosz. Chyba się rozwiodę. Polacy, rozwódźmy się, dość tej tyranii w małżeństwie. Od czego są rodziny zastępcze, domy dziecka i tp a poza tym pan Pejsikowski będzie szczęśliwy, że polskie bydło rozmnaża się pod jego nadzorem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: rozwód i co dalej?