889
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67 tys.
  • Odpowiedzi154
  • Ocen na +250
889 ppt ?

rozwód i co dalej? (155)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

rozwód i co dalej?

Napisał(a): ~karolina -

jestem świeżą rozwódką - czuję że ogromny ciężar spadł mi z pleców i przez kilka tygodni zastanawiałam się co dalej? mam 50 lat więc jedyne co myślałam to praca, bo dzieci już dawno odchowane a na randki czułam się już za stara. jakże się myliłam! własnie teraz czuję że żyje! poznałam fantastycznego faceta z którym mam niesamowity seks i nie tylko :) znalazłam nowe pasje takie jak bieganie, siłownia, pływanie i chcę obalić mity że w tym wieku to już wszystko boli - NIEPRAWDA! czuję się fantastycznie i jak wydaje wam się że po rozwodzie życie się kończy to jesteście w błędzie! korzystajcie bo świat jest piękny! a w moim wieku już szczególnie!
INTERIA.PL

Re: rozwód i co dalej?

Napisał(a): ~daria -

no to mnie pocieszyłaś :) również jestem świeżo po rozwodzie, jednak mam synka i na nim skupia się moja uwaga. kiedyś chciałabym się znowu zakochać i znaleźć sobie pasje.. na razie muszę się zając małym ale fajnie wiedziec że po rozwodzie może być tylko lepiej :)

Re: rozwód i co dalej?

Napisał(a): gość -

Znam takie pięciominutowe chwile u znajomych chwalipiętów którzy większość dnia płaczą w poduchę a na zewnątrz właśnie tak się zachowują .pisząc a może kilka razy napisane wydaje się prawdą. ja swoim szcżęściem małżeńskim się nie chwalę bo szczęście jest dla szczęściarzy a nie dla rozwodników sam rozwód to życiowa porażka nie wypada cieszyć się z takiego losu
« Wróć do tematów
Do góry strony: rozwód i co dalej?