Reklama

177
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +2
177 ppt ?

Rozwód z orzeczeniem o winie (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rozwód z orzeczeniem o winie

Napisał(a): pollita -

Co mi daje taki zapis? I jak tę "winę" udowodnić.Mój mąż przyznał mi się do zdrady ale słownie.I w któejś z kłótni powiedział, że nie zamierza tego powtarzać przez sądem i że zrobi wszystko żeby mi tę winę udowodnić, że zaniedbałam pożycie małżeńskie. co zrobic teraz? nie stać mnie na super adwokata
INTERIA.PL

Re: Rozwód z orzeczeniem o winie

Napisał(a): gość -

Najwiekszym wynagrodzeniem bedzie dla Ciebie ze ta wyprana scierka nie jest juz w Twoim zyciu.. Po co to udowadniac... przeciez to wyprany ciuch z lumpeksu... daj sobie na spokoj i zacznij ukladac sobie zycie z normalna osoba a nie dorozwinieta do zwiazku i zycia wsrod ludzi..

Jeżeli dochodzi do rozwodu wina zawsze jest po obu stronach. Rozwód sam w sobie jest wyczerpującym zdarzeniem, więc po co się szarpać i prać brudy przed obcymi ludźmi lepiej rozejść się jak cywilizowany człowiek.

Witam:)
Proponuję rozwód za porozumieniem stron, nie ma sensu prać brudów w sądzie, poza tym, jest jedna rozprawa i jesteście wolni.
Przypuszczam, że bez świadków ani on Tobie nie udowodni winy, jeśli zaś będą świadkowie, to będziecie się rozwodzić latami...
Ja rozwiodłam się 2,5 roku temu za porozumieniem stron, była tylko jedna rozprawa, miałam świadka ( mojego tatę), żeby poświadczył, że córce się krzywda nie dzieje, mieliśmy również ustaloną między sobą kwestię alimentów, wszystko trwało raptem 30 min.
Obecnie chcę się zająć podziałem majątku, ponieważ były mąż nie wywiązał się z obietnicy i chciał mnie wyrolować.

gość Witam:)
Proponuję rozwód za porozumieniem stron, nie ma sensu prać brudów w sądzie, poza tym, jest jedna rozprawa i jesteście wolni.
Przypuszczam, że bez świadków ani on Tobie nie udowodni winy, jeśli zaś będą świadkowie, to będziecie się rozwodzić latami...
Ja rozwiodłam się 2,5 roku temu za porozumieniem stron, była tylko jedna rozprawa, miałam świadka ( mojego tatę), żeby poświadczył, że córce się krzywda nie dzieje, mieliśmy również ustaloną między sobą kwestię alimentów, wszystko trwało raptem 30 min.
Obecnie chcę się zająć podziałem majątku, ponieważ były mąż nie wywiązał się z obietnicy i chciał mnie wyrolować.
a widzisz, czyli jednak nie trzeba było tak pobłażać...

gość Jeżeli dochodzi do rozwodu wina zawsze jest po obu stronach. Rozwód sam w sobie jest wyczerpującym zdarzeniem, więc po co się szarpać i prać brudy przed obcymi ludźmi lepiej rozejść się jak cywilizowany człowiek.
Ehe, jak u mojej koleżanki, ona uwalona trójką dzieci, rzadko śpiąca, dbająca o mezusia i dom, jak o bogów jakichś, po kilku latach okazało się, że on zawsze taki zajęty, bo nieźle sie zabawiał na boku, do niej miał tylko pretensje , że żle wygląda (na przykład) zamaist trochę kobicie pomoc. Mialaby pozowlic winowajcy pozowlic odejsc, dając mu poczucie, że jej cacy i bez zabezpieczenia alimentami? A dlaczego?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Rozwody forum
  • rozwod forum
  • forum rozwody
  • po rozwodzie forum
  • rozwod z orzeczeniem o winie forum
  • rozwd z orzeczeniem o winie bez wiadkw
  • rozwd forum opinie
  • rozwd z orzekaniem o winie forum
  • orzekania o winie podzia majtku
  • rozwd z orzekaniem o winie podzia majtku