1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń66 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Rydzyk przyłapany na kłamstwie (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rydzyk przyłapany na kłamstwie

Napisał(a): ~Baśka -

PO chciało ruszyć z akcją billboardową, wymierzoną w PIS i politycznych beneficjentów partii, a więc i w Tadeusza Rydzyka. PO zarzuca Rydzykowi, że wziął 94 mln zł z państwowych dotacji. Oburzony i zgorszony taką zniewagą Rydzyk chciał więc wyjaśnić krępującą sprawę i udzielił wywiadu. Zamiast jednak się wybielić, został przyłapany na kłamstwie:

Fundacja Lux Veritatis nie otrzymała żadnych prezentów od PiS. Przypomnę, że 26 mln zł przyznał nam sąd, który zaakceptował ugodę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wzięliśmy też pożyczkę na wysoki procent na rozwój geotermii, więc nie są to żadne darowane pieniądze -
Rydzyk przekonywał, że pożyczka na wysoki procent koniecznością była, że na wysoki procent udzielona została (6%). Więcej nawet, bo Rydzyk stwierdził, że został pokrzywdzony, ponieważ inni dostawali pożyczki tylko na 1,5%. No i jednak, oliwa rychliwa, ale sprawiedliwa, bo udowodniono Rydzykowi, że po negocjacjach pożyczkę dostał, ale jedynie na 2,6%.

To jak w końcu? Dostał? Nie dostał? Pożyczkę wziął? Tak czy siak, pewne jest jedno, że Rydzyk kłamie. I w końcu udało mu się to udowodnić.
INTERIA.PL

Re: Rydzyk przyłapany na kłamstwie

Napisał(a): Lilith1 -

Nie ma winnych, wszyscy święci.

Być może PiS miał dobre intencje, być może Ojdyr jest świątobliwym zbawcą.
Być może, a jednak nie może, jedna banda jadąca na grzbietach biedaków omotanych siecią kłamstw, przeinaczeń i manipulacji.
Czyżby jednak ciemny i głupi wszystko kupi?
Ludu mój ludu...

Napisał(a): taie -

Lilith1 Nie ma winnych, wszyscy święci.

Być może PiS miał dobre intencje, być może Ojdyr jest świątobliwym zbawcą.
Być może, a jednak nie może, jedna banda jadąca na grzbietach biedaków omotanych siecią kłamstw, przeinaczeń i manipulacji.
Czyżby jednak ciemny i głupi wszystko kupi?
Ludu mój ludu...
Mówią że "dobrymi chęciami piekło wybrukowane"
A pytasz o "ciemny lud" ?
" 5 mln wyznawców NRS wierzy w każde słowo Papieża z Torunia i Faraona z Żoliborza jak w PRAWDĘ OBJAWIONĄ PRZEZ BOGA.

Napisał(a): taie -

~rosołowski No przecież oszust nigdy się nie przyzna że oszukuje ....... A złodziej że kradnie .... Zawsze siedzą w pace za niewinność ...
Zdarzają się wyjątki -
raz usłyszałem od takiego artysty że siedział bo dał się złapać.
a gdy zapytałem ile razy się nie dał , to mi odparł -Tajemnica.

Napisał(a): ~Jaro -

Pisiaki - potraficie wskazać inny kraj, w którym ksiądz, zamiast zajmować się swoją profesją legalnie zajmuje się biznesem, dostaje oficjalne wysokie dotacje od rządu i jeszcze znaczna częśc społeczeństwa (wy) nie widzicie w tym sprzeczności ? Takie rzeczy tylko w ciemnogrodzie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk przyłapany na kłamstwie