1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń66 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Rydzyk przyłapany na kłamstwie (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Rydzyk przyłapany na kłamstwie

Napisał(a): ~In Formator -

Czytam o tej "ogromnej aferze" w internecie na temat tych "maybachów"
o. Rydzyka i się zagotowałem. Widzę jak "ciemny lud" masowo daje się
podpuścić na o. Rydzyka.
No i dlatego nie wytrzymałem,
więc poczytajcie:

Człowiek, który podarował te dwa samochody (małolitrażowe Volkswageny)
Radiu Maryja w 2003 r.
nazywał się Stanisław Krukowski (ur. 28.02.1951 w Malborku) .
Już nie żyje, zmarł na raka w 2007 r. .. Mieszkał w owym czasie
w Warszawie ul. Dembego 10 m. 198. Wcześniej przez 6 lat był
warszawskim kloszardem, bezdomnym, grzebał w poszukiwaniu pożywienia
po śmietnikach, ponieważ jego córka Anna (c. Alicji ur. 15.03.1978 r.)
- obecne nazwisko Ceballo Hechavarria - obecnie dość znana osoba
w Warszawie, prawie przyszła celebrytka - wyrzuciła go wtedy z jego domu
i obrabowała z dobytku podczas gdy jej ojciec przebywał chory w szpitalu.
Stanisław wyszedł ze szpitala i będąc od tego czasu
kloszardem modlił się codziennie na różańcu podczas modlitw emitowanych
w Radiu Maryja i prosił o odmianę swojego losu. No i w końcu wygrał
dużą sumkę w totolotku. To właśnie wtedy jako szczery dar wdzięczności
za wysłuchanie jego modlitw natychmiast gdy stał sie bogaty kupił
i podarował te dwa samochody Radiu Maryja.
A co z córką? Co byście na jego miejscu zrobili? A córkę oczywiście
wydziedziczył w testamencie notarialnie i podał w nim dokładnie przyczynę.
Czy nie przyznacie, że suka gorsza od zwierzęcia?... (nie ublizajac tu
żadnemu zwierzęciu).
Chcecie wiedzieć dalszy ciąg? Bo oczywiście jest ciąg dalszy...
Może się doczekacie ..... ha ha ...
Ot i taki był POCZĄTEK tej historii. Historii, która w dalszym ciągu trwa.
Historii, który żaden z najwybitniejszych scenarzystów na świecie
w życiu by nie wymyślił. Ani tym bardziej żaden z wybitnych autorów
artykułów na internecie - o tej rzekomej straszliwej "aferze" -
szkalujących i wyśmiewających tę historię i samą osobę o. Rydzyka.
Dajcie ten post o. Tadeuszowi, bo nie jestem pewien czy zna
wszystkie wątki tej historii. Dobrze, żeby i Prokuratura skorzystała
z powyższych informacji. Dajcie Jej tę wiadomość. Koniecznie! Sprawa jest rozwojowa...
Pozdrawiam wszystkich miłośników Maybachów.
p.s.: Drodzy internauci, zróbcie w końcu ten szumnie zapowiadany
Zjazd Maybachów i Bezdomnych-Posiadaczy Maybachów -
na pewno osobiście przyjadę i pooglądam wszystko.
Wasz szczerze oddany - Informator prawdy.

Napisał(a): KingHenryHappy -

iiiiiii Złodziej łapie złodzieja?
Odczep się od ojca Tadeusza i PiS !
To uczciwi Polacy !!!

Napisał(a): Marcin65 -

KingHenryHappy
iiiiiii Złodziej łapie złodzieja?
Odczep się od ojca Tadeusza i PiS !
To uczciwi Polacy !!!
ojca?
już nie długo Taduesza R.

Napisał(a): pintapalec -

A co w tym dziwnego przecież KRK od początku swego istnienia stoi na kłamstwie ,obłudzie i pazerności.A zaczęło się od z fałszowania tzw, "" Donacji Konstantyna ""..

Napisał(a): janbuchcik -

Kordaszewski vel Rydzyk
Franciszek Rydzyk, pierwszy i jedyny mąż mamy Ojca Dyrektora, urodził się - według prowadzonej przez Niemców "Księgi Zmarłych Obozu Koncentracyjnego Buchenwald" - 3 kwietnia 1902 roku w Kwaśniowie, niewielkiej wiosce położonej 15 kilometrów na północ od Olkusza, Rydzyk senior poszukał więc pracy - a przy okazji rodzinnego szczęścia - w Olkuszu. Tam - według "Księgi Zmarłych..." - został zatrzymany przez Niemców 4 grudnia 1939 roku. Trafił do Dachau. W lipcu 1941 roku przetransportowano go do obozu w Buchenwaldzie pod numerem 8195. Zmarł 21 sierpnia 1941 roku w szpitalu więziennym (Haftlingskrankenbau). Tadeuszek Władysław Rydzyk urodził się cztery lata później - 3 maja 1945 roku, niespełna cztery miesiące po zajęciu Olkusza przez Armię Czerwoną. Nigdy nie zdradził publicznie, kim był jego biologiczny ojciec. Kordaszewski się nazywał. Bronisław. Ojciec Rydzyk nawet jest podobny do tego Kordaszewskiego - mówi nam pan Henryk, rocznik 1925, dziś mieszkaniec Olkusza. - Ten jej późniejszy Kordaszewski to był dobry człowiek. Za okupacji w obozie go zamknęli razem z Rydzykiem. Franek był starszy i mówi tak: "Ja już nie przeżyję, jak ty przeżyjesz, zaopiekuj się moją rodziną". No i ten się zaopiekował, a jak się zaopiekował, to się urodził ksiądz Tadeusz. Pani Rydzykowa przecież jeszcze młoda była. Historię umowy Rydzyka seniora i współwięźnia Kordaszewskiego opowiada w Olkuszu wiele osób. Można usłyszeć również, że nieślubne pochodzenie miało przykre następstwa dla Tadeuszka. - Przypominam sobie, jak do mszy posługiwał - wspomina Henryk. - Wtedy u nas proboszczem był ksiądz Marchewka. On był niedobry, bo powinien to jakoś inaczej... a ten Tadeuszkowi robił przez to trudności, że on jest nieprawowity... proboszcz to potępiał. A co Tadeusz był winny? Problemy z księdzem Marchewką ojciec Rydzyk tak wspomina podczas spotkania Rodziny Radia Maryja w czerwcu 2008 roku w olkuskiej bazylice: - Pamiętam, jak mnie jeden ksiądz wciągnął na ministranta. Pół roku tylko byłem ministrantem, muszę się przyznać. Bo mnie tak nieporządnie potraktował proboszcz i powiedziałem: "Nie, nie przyjdę". I stawałem [w kościele] gdzieś tam... - redemptorysta wskazuje dłonią kąt kościoła. Jeśli chodzi o cześć wobec własnego rodziciela, ojciec Tadeusz najwyraźniej jest w kłopocie. W urzędowych dokumentach z lat 80., do których dotarliśmy, ksiądz o swym tacie nie pisze wcale lub tylko zdawkowo. Wypełniając rubrykę "rodzice" w kwestionariuszu paszportowym, szczegółowo wypisuje dane mamy - jest data i miejsce urodzenia, adres, a także źródło utrzymania. Na drukach wypełnianych kolejno w 1982,1984 i 1988 roku o Kordaszewskim nie wspomina wcale. W innych formularzach wpisuje: "ojciec: Bronisław - nie żyje"; "ojciec nie żyje [zmarł w] 1978 roku"; "ojciec Bronisław zmarł w 1980 r.".

Napisał(a): ~jontek -

~123 najpierw zajmij sie mafia ktora rzadzila przez 8 lat,bo o tym jest co pisac,takiego zlodziejstwa korupcji przekretow i afer nie bylo dotad w historii Polski,w setkach miliardow wyprowadzonych z polski,antypolskimi kanaliami sie zajmij
Takie złodziejstwo, korupcja, przekręty i afery jakie są teraz, to przez poprzednie 8 lat były to wręcz niewinne czasy. I takich kretynów i kanalii, jacy rządzą tera, to świat nie widzial na pewno.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk przyłapany na kłamstwie