36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń970
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +-6
36 ppt ?

Ryszard Rumianek przeżył katastrofę smoleńską? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ryszard Rumianek przeżył katastrofę smoleńską?

Napisał(a): wsi48 -

Efekt w postaci zmniejszenia szumów, dając tym samym możliwość zrozumienia słów księdza kierowanych do tajemniczej kobiety, która tak jak on, przeżyła katastrofę. Osób żyjących po upadku samolotu było 6 do 7. Tyle można się doliczyć dzięki głosom tych osób zarejestrowanych na filmie Koli.

Dla porównania oryginalne nagranie z wypowiedzią, głosem księdza Rumianka.

Tutaj wypowiedź Szeląga z 2010 roku na temat filmu z głosem księdza

http://www.tv(...)25.html

Co słychać na filmach ze Smoleńska? http://www.tv(...)55.html

Komunikat Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie w sprawie katastrofy samolotu Tu-154M 101 dnia 10 kwietnia 2010 roku.

Do Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie wpłynęła również opinia Biura Badań Kryminalistycznych ABW dotycząca nagrania filmowego miejsca katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 roku opublikowanego w Internecie. Z opinii wynika, że w nagraniach znajdują się krótkie wypowiedzi mężczyzn i kobiety w języku rosyjskim oraz wypowiedzi mężczyzn w języku polskim. Niektórych słów nie zdołano odtworzyć ze względu na dużą ilość zakłóceń oraz mały odstęp sygnału od szumu. W trakcie badań nie znaleziono dowodów na dokonywanie ingerencji w ciągłość zapisu, stwierdzono jednak fakt modyfikacji formatu nagrania i powtórny zapis do pliku. Należy zauważyć, iż materiał przekazany do badań stanowiły nagrania niskiej jakości. Zdaniem biegłych nie można wykluczyć, że nadesłane zapisy były wielokrotnie poddawane kompresji, co mogłoby spowodować zatarcie nawet bardzo widocznych śladów ingerencji w ich ciągłość. Odnośnie ewentualnych odgłosów wystrzałów, biegli stwierdzili, że z uwagi na występowanie silnych zakłóceń, w tym pochodzących prawdopodobnie od podmuchów powietrza, małym stosunkiem sygnału do szumu, podejrzeniem modyfikacji formatu nagrania, nie była możliwa jakakolwiek pomiarowa analiza odgłosów przypominających wystrzał. Kwestia ta będzie przedmiotem dalszych czynności procesowych.

Ustalenia Zespołu Parlamentarnego

Sprawa została zamieciona pod dywan a prokuratura ukrywa dowody?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Ryszard Rumianek przeżył katastrofę smoleńską?

Napisał(a): madox66 -

[cytat kogo=Mysia3006]Na pewno ktoś przeżył tę katastrofę, ale nikt tego publicznie nie powie.[/cytat

Mysiu uważam cię za poważną kobietę więc nie burz tego wizerunku....to nad Ukrainą też ktoś przeżył? Jestem fascynatem lotnictwa i teksty rodem z S/F lub Antoniego M. po prostu mnie śmieszą,pozdrawiam:))

Napisał(a): Mysia3006 -

madox66][cytat kogo=Mysia3006 Na pewno ktoś przeżył tę katastrofę, ale nikt tego publicznie nie powie.[/cytat

Mysiu uważam cię za poważną kobietę więc nie burz tego wizerunku....to nad Ukrainą też ktoś przeżył? Jestem fascynatem lotnictwa i teksty rodem z S/F lub Antoniego M. po prostu mnie śmieszą,pozdrawiam:))
:-)). A czy ja zawsze muszę być poważna??? :-)))

Mysia3006]
madox66 [cytat kogo=Mysia3006 Na pewno ktoś przeżył tę katastrofę, ale nikt tego publicznie nie powie.[/cytat

:-)). A czy ja zawsze muszę być poważna??? :-)))
No nie ale powiem ci jedno,kilka miesięcy temu zginął mój kolega,podchodził Cessną do lądowania kiedy nawalił silnik,spadł z 15 metrów i spłonął z samolotem,było o tym głośno w TV

Napisał(a): ~Pani Dąb -

Wojskowa Prokuratura - łże i to w sposób perfidny
Za to łgarstwo nic innego jej nie może spotkać jak SZUBIENICA bo to jest ZDRADA STANU.
Panowie wiedzieli co robią z pewną świadomością
Wiedzieli na czyje zlecenie w ten sposób postępują, dla kogo pracują.

To jest prawda że kilka osób a dokładnie - trzy osoby przeżyły zamach .
Które to osoby wkrótce się dowiecie.
Usłyszycie,co oni mają wam do powiedzenia.

Pani Dąb

Napisał(a): ~Pani Dąb -

[cytat kogo=Mysia3006]Na pewno ktoś przeżył tę katastrofę, ale nikt tego publicznie nie pow

Tak ,nikt nie powie , nikt się nie ujawnił bo zaraz byłby zamordowany jak wielu. innych.
To, że ci ludzie przeżyli i się nie ujawnili zawdzięczają Bogu.

CZAS BOGA NADCHODZI A CZAS CZŁOWIEKA SIĘ KOŃCZY !!!!! Pani Dąb

Napisał(a): prowincjusz2 -

MATYLDA2012 Upsssssssss to mamy kolejna aferę. Ciekawe co na to jaśnie nam panujący pan premier ????
Nie !!! Mamy kolejne rewelacje Macierewicza. A co z bombą próżniową, sztuczną mgłą itd,
Na wszystkie te teorie Macierewicz ma niepodważalne dowody.
Tylko ludzie zarażeni chorobą Zespół Macierewicza jeszcze go słuchają. Tworki są za małe. Niestety.

Napisał(a): Iwona19 -

Mysia3006 Na pewno ktoś przeżył tę katastrofę, ale nikt tego publicznie nie powie.
Może tych co przeżyli to dobito na miejscu?

Niezależnie od tego jednak popieram tezę o zamachu. Dużo za tym przemawia. Między innymi wygląd wraku samolotu i to że Rosjanie nam tego wraku nie chcieli dać. Drzewa nie powodują katastrof lotniczych aż takich. Mogą zrobić jakiś np. wgniecenia czy coś, ale bez przesady, gdyby skrzydło miało się odłamać po zderzeniu z brzozą to znaczy, że było tak słabo zrobione, że
groziłoby odpadnięciem w trakcie lotu bo wtedy znacznie większe siły działają na nie.

Iwona19
Mysia3006 Na pewno ktoś przeżył tę katastrofę, ale nikt tego publicznie nie powie.

Niezależnie od tego jednak popieram tezę o zamachu. Dużo za tym przemawia. Między innymi wygląd wraku samolotu i to że Rosjanie nam tego wraku nie chcieli dać. Drzewa nie powodują katastrof lotniczych aż takich. Mogą zrobić jakiś np. wgniecenia czy coś, ale bez przesady, gdyby skrzydło miało się odłamać po zderzeniu z brzozą to znaczy, że było tak słabo zrobione, że
groziłoby odpadnięciem w trakcie lotu bo wtedy znacznie większe siły działają na nie.
Iwcia wierzyć to ty możesz i w Marsjan twoja sprawa ale na prawa fizyki nie ma mocnych,przeczytaj sobie mój post z 16 tego i nie dobijaj mnie,pozdrawiam:)))

Napisał(a): prowincjusz2 -

Iwona19

Jeszcze tylko tak wyedukowani ludzie jak Ty upierają się przy zamachu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ryszard rumianek przey katastrof
  • ksidz ryszard rumianek przey
  • rumianek ryszard
  • ksiadz przezyl katastrofe snolenska
  • film koli smolesk
  • smolensk ryszard rumianek
  • ksiadz przezyl w smolensku
  • katastrof w smolesku przey ksidz
  • ryszard rumianek przeżył
  • ksiadz przeżył katastrofe w smoleńsku
  • ksiadz rumianek przezyl
Do góry strony: Ryszard Rumianek przeżył katastrofę smoleńską?