66
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń307
  • Odpowiedzi58
  • Ocen na +21
66 ppt ?

Rzad chce sprywatyzowac lasy (59)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
-

Zlikwidowano stocznie, oddano w obce rece media i banki, handel w wiekszosci obcy, sprzedano juz miliony hektarow ziemi obcym a teraz chca sprzedac nasz skarb, czyli POLSKIE LASY PANSTWOWE..Idac na grzyby mozemy spotkac napis "HALT - las prywatny - zakaz wstepu" i okaze sie, ze wlascicielem naszego, polskiego lasu jest teraz niemiec. Czy my Polacy mamy sie na to zgodzic ?
INTERIA.PL
-

Jestem absolutnie negatywnie nastawiona do tej prywatyzacji, ale co można zrobić, to rząd podejmie decyzję, nie my.
-

Jestem absolutnie negatywnie nastawiona do tej prywatyzacji, ale co można zrobić, to rząd podejmie decyzję, nie my.
-

Nie, nie musimy się godzić. Możemy napisać votum nieufności do rządu , pisać pisma z protestem , wyjść na ulice z transparentami, domagać się powstrzymania od decyzji tego rządu itd itp. Wyjść jest kilka tylko społeczeństwo śpi i jest bierne, widzi, że jest nie tak jak być powinno i nic nie robi.
-

w roku 2016 zagraniczni inwestorzy będą mogli legalnie nabywać grunty rolne oraz leśne , ta ustawa jest napisana aby dostosować się do prawa unijnego które w traktacie akcesyjnym "chroniło" do tej pory Polskie tereny leśne oraz rolne przed "skupem" państw członkowskich UE .
w roku 2016 furtka otwarta , kupowanie gruntów bez słupów stanie się legalnie .

do -

Ale co my możemy zrobić, powiedz, bo moim zdaniem nic, lasy państwowe i Nadleśnictwa robią co mogą by do tego nie dopuścić, nam pozostaje tylko czekać i obserwować tą sytuację.
do -

Właśnie! Już w tej chwili powinny być codziennie ogromne manifestacje z protestem, dla rządów tego rządu. Powinniśmy żądać zmiany ordynacji wyborczej i rozliczenia złodziei. I wszystkiego co nam nie pasuje.
A jak trzeba to i walka do ostatniego naboju!
Brakuje orgnizacji Polaków i ochoty do osiągania swoich celów.
do -

Witaj Esik :)))
Toż to bezsens, przecież wiadomo, że zagraniczni inwestorzy postawią tam supermarkety i fabryki, z których nasz kraj nie będzie miał żadnych korzyści.
do -

Dzięki za informację :) , dla mnie to bardzo ważna informacja, to pozostaje tylko czekać i obserwować, a Polak głupi nie jest, co innego nasz rząd, a Komorowski stracił od teraz mój szacunek dogłebnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rzad chce sprywatyzowac lasy