105
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +0
105 ppt ?

Salon strzyzenia psow (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Salon strzyzenia psow

Napisał(a): -

Nie wiem jaki jest sens strzyżenia psów w salonie fryzjerskim, lepiej zainwestuj w jakieś dobre kosmetyki do pielęgnacji sierści dla swojego psa. Np. na mają bardzo duży wybór karm i kosmetyków dla piesków, które potrzebują wyjątkowej pielęgnacji futerka, pielęgnacji więcej niż starannej. Także zajrzyj sobie tam.

Napisał(a): Gość -

Stalowy88 Nie wiem jaki jest sens strzyżenia psów w salonie fryzjerskim, lepiej zainwestuj w jakieś dobre kosmetyki do pielęgnacji sierści dla swojego psa. Np. na mają bardzo duży wybór karm i kosmetyków dla piesków, które potrzebują wyjątkowej pielęgnacji futerka, pielęgnacji więcej niż starannej. Także zajrzyj sobie tam.
nie wyobrażam sobie mojego psa niestrzyżonego, ma wyjątkową sierść, która jak jest długa, robi sie kołtuniasta. Nie mogę
jej wyczesać - mój sznaucerek miniaturka musi być strzyżony. Latem dla niego to raj.

Też mam yorka :) Zawsze chodzę z nim do psiego saloniku. Jest tam naprawdę super i panie miłe oraz cierpliwe - mój Bernie nie jest zbyt grzeczniutkim pieskiem, zwłaszcza gdy widzi nożyczki albo szampon. Teraz możesz złapać rabat do tego salonu na fastdeal. Polecam! Pamiętaj o ciastkach :)

Hmmm widzę, że powoli zaczyna się u nas (w sensie: w Polsce) wytwarzać moda na korzystanie z salonów dla psów. Ja osobiście jestem zwolenniczka pielegnacji naszych pupili i na pewno taka wizyta nie zaszkodzi. ALe też wyszto w granicach rozsądku ;)

Napisał(a): Gość -

Ja uważam, że najlepiej samemu strzyc pieska:) mniej stresu dla niego i więcej pieniędzy w portfelu właściciela. Wystarczy poznać podstawy a potem to już tylko fantazja:) Jak ktoś jest zainteresowany to go-work.pl organizuje bardzo fajne kursy groomingu i po przystępnej cenie:)polecam.(www.gowork.pl - bodajże w zakładce kursy)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • psi fryzjer pozna opinie
  • dobryfryzjerdlapsawpoznaniu
  • ile kosztuje kpiel psa w salonie
  • strzyenie sznaucera poznan
  • ile kosztuje strzyenie psa w poznaniu
  • strzyenie psw forum
  • strzyzenie psow sznaucerow w poznaniu
  • fryzjer dla psw opinie
  • salon dla psow poznan forum
  • salon strzyenia psw dobra reklama