105
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +0
105 ppt ?

Salon strzyzenia psow (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Salon strzyzenia psow

Napisał(a): ~ania -

~klient polecam salon na Orła Białego 61 w Poznaniu,pani jest bardzo sympatyczna i gołym okiem widać jak kocha psy,ceny są przystępne,ja byłam już dwa razy w tym salonie i jestem naprawde zadowolona bo mój pies jest zawsze pięknie ścięty,cała usługa wykonana jest profesjonalnie,pozdrawiam Panią Sylwię i życzę zdrowych i spokojnych świąt.

zgadzam się z poprzedniczką,chodzę do tego salonu jestem stałym klientem,mogę z czystym sumieniem polecić każdemu nawet bardzo wymagającym,bo Pani Sylwia zna się na rzeczy.pozdrawiam ania
INTERIA.PL

Napisał(a): ~KaśkaDog -

Hej,

bardzo się ciesze, że ludzie zaczynają chodzić z psami do fryzjerów!
Uważam, że wygląd psa jest tak samo ważny jak wygląd właściciela.
Ja byłam kilka razy z psem u fryzjera, ale już go zlikwidowali.
Jednak jeżeli ktoś jeszcze nie rozumie dlaczego warto zadbać o psa w ten sposób to zachęcam do lektury :)

Pozdrawiam
Załączniki:

Napisał(a): fookkka1 -

Ile płacicie w Bydgoszczy za strzyżenie psa? Ja upatrzyłam sobie ten salon [url=http://yorkie-saloon.pl/psi_fryzjer_bydgoszcz.html]http://yorkie-saloon.pl/psi_fryzjer_bydgoszcz.html[/url] , mam zamiar się wybrać ale ciekawa jestem ile kosztuje taka przyjemność dla mojego pieska ;) Mowa o maltańczyku, to będzie jego pierwsza wizyta :)

Napisał(a): ~Celina -

Warszawska Klinika Az Wethttp://www.azwet.pl oferują kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne. Jak dla mnie super sprawa. Mam pieska, którego ciężko wykąpać, obciąć, od razu się trochę denerwuje i zaczyna swój taniec. Tam właśnie w Az Wecie sobie bardzo dobrze radzą z nim, piesek jakoś dziwnie łagodnieje 😊

Napisał(a): Klient -

Polecam salon w Poznaniu na Orła Białego 61 chodzę już tam od jakiegoś czasu jestem zadowolony ponieważ mój bolończyk był bardzo trudnym psiakiem a ta pani tak sobie z nim poradziła że teraz jak siedzę i czekam to nie mogę się nadziwić jakiego mam grzecznego psa.To jest jednak prawda że nie wszyscy nadają się na psiego fryzjera ta kobieta ma takie podejście naprawdę.Polecam w 100% orła białego 61

Napisał(a): ~Tekla -

jesli chodzi o Warszawę to ja na strzyżenie z psem jeżdzę do A-Z WET na Zamiejskiej. To jest klinika weterynaryjna, ale oprócz badań i leczenia to oferują też własnie takie usługi :) chodząc tam z psem mam pewność, że zajmuje się nim profesjonalista, z odpowiednimi szkoleniami i podejściem :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • psi fryzjer pozna opinie
  • dobryfryzjerdlapsawpoznaniu
  • ile kosztuje kpiel psa w salonie
  • strzyenie sznaucera poznan
  • ile kosztuje strzyenie psa w poznaniu
  • strzyenie psw forum
  • strzyzenie psow sznaucerow w poznaniu
  • fryzjer dla psw opinie
  • salon dla psow poznan forum
  • salon strzyenia psw dobra reklama