Odpowiadasz na:
Salon strzyzenia psow

Temat dodał(a):
Gość -
Hej. Mam yorka, i chciałabyum go ostrzyc mieszkam w Poznaniu. Czy ktos moze polecic mi dobry salon strzyzenia psow??? I ile kosztuje taka wizyta strzyzenie pieska z kapiela???

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Salon strzyzenia psow

Napisał(a): ~Magda -

ja na strzyżenie i zabiegi pielęgnacyjne chodzę z psem do A-Z Wet na Zamiejskiej w Warszawie :) świetni specjaliści. Zawsze odpowiednio zadbają o skórę psa, fajnie przytną a do tego mają odpowiednie podejście :) zwierzak w ogóle się nie stresuje!!

Napisał(a): martynakotas -

W Warszawie w Przychodni weterynaryjnej na ul.Danusi u pani Joanny Kołodziejskiej-Lesisz,jest też salon strzyżenia dla piesków.Jest możliwość strzyżenia i zabiegów/kąpieli leczniczych przy chorobach skóry . Także bardzo fajna sprawa i udogodnienie.

Napisał(a): ~Michał Wacław -

Na terenie przychodni Help znajduje się salon piękności dla zwierząt tel.: 531 457 636, 511 134 673.
Polecamy:
Strzyżenie psów i kotów.Zabiegi pielęgnacyjne również w znieczuleniu ogólnym,
Czesanie,
Kąpiele,
Czyszczenie uszu,
Obcinanie pazurów.

Lek. Wet. Seydou Zan Diarra

PL 31-323 Kraków, ul. Gdyńska 11a
tel. 12 636 02 06

Polecam http://diarra.pl/