Saloniki - twoje greckie wakacje (22)

Saloniki - twoje greckie wakacje

Temat dotyczy artykułu: Saloniki - twoje greckie wakacje

Bizantyjskie zabytki, tureckie zaułki, festiwal wina i doskonała grecka kuchnia sprawią, że w Salonikach na pewno nie będziesz się nudzić. Możesz też odwiedzić Olimp - siedzibę greckich bogów i klasztory wzniesione na wysokich skałach.

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Napisał(a): marta -

My zawsze do Grecji wybieramy się poprzez biuro Grecos bo jako jedyni specjalizują się w tym kraju i znają najpiękniejsze miejsca
Odpowiedź (0)

Napisał(a): anka.m -

Teraz w Grecosie są wakacje w willach na Lefkadzie już od 1250 PLN za osobę. Byłam tam raz i cieszę się,że załapałam się na promocje i ponownie zwiedzę to piękne miejsce.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): maria -

W tym roku jadę do Grecji już dziewiąty raz i to do Leptokarii bardzo mi się tam podoba
Odpowiedź (0)

Napisał(a): turysta -

ja polecam nie Leptokarie lecz olimpic beach, piekna piaszczysta plaza,wszedzie bliskotzn do plazy bylem tam 6 razy i pojade w przyszlym roku
Odpowiedź (0)

Leptokaria - Kalampaka -Litohoro - Nei Pori

Napisał(a): yurkoS. -

Byłem tam , naprawde warto pojechać.....to tanie imprezy a jest co zwiedzać, jest klimat do wypoczynku -wspanaiła i pewna pogoda - tanie stosunkowo o niezłym standardzie kwaterunki. Napewno urlop dwutygodniowy jest tam tańszy niz na polskim morzem, biorąc pod uwage koszty przejazdu i koszty kwaterunku + wyzywienie. Jadąc na Bałtyk ryzykuje sie siedzenie w pokoju hotelowym, namiocie ....knajpie. Tam wchodzi sie do wody z przyjemnoscią i bez dreszczy z niej wychodzi . Nieprawdą jest iz w Salonikach jest brudno . Piekne i urocze miasto....zyczliwi ludzie , super klimat . Jak spróbujesz - nigdy juz nie zaryzykujesz polskiego morza i naszej plazy. Naprawdę warto .
Odpowiedzi (2)

jak najdalej

Napisał(a): lafi -

wielokrotnie tam byłem jako kierowca TIR.SAloniki piękne ale morze brud!!!!!!!!
Odpowiedzi (2)

Brud

Napisał(a): zuza -

To prawda że piękne miasto ale strasznie tam brudno
Odpowiedzi (3)

plus za darmo....

Napisał(a): Marek sweden -

smrud,brut i problemy z imigrantami! za darmo tam nie pojade!!! pozdrawiam dziewczyny z polskiego konsulatu w Patrze!!!!
Odpowiedzi (2)

Grecja

Napisał(a): bella -

Myślę o tej Grecji i myślę. Najbardziej chciałam lecieć na Rodos. Ale nie mam pomysłu czy na własną rękę czy z jakimś biurem. No a jak z biurem to z jakim. tui i Alfa star podobno mają niezłe wycieczki w atrakcyjnych cenach...
Odpowiedź (0)

grecja

Napisał(a): gaca -

Ja w tym roku byłam na wakacjach w Grecji. I szczerze powiedziawszy marzy mi się żeby jeszcze kiedyś tam pojechać. Wspaniałe chwile tam przeżyłam. Cały dzień wygrzewałam się na słońcu albo jeździłam na wycieczki a wieczorem szalałam w hotelowym barze. Cudowna sprawa i jedne z najcudowniejszych wakacji w moim życiu.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz