823
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi369
  • Ocen na +90
823 ppt ?

samotni przystojni mężczyźni (370)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~Dark Side -

Problemem jest natura. Tzn. kobiety jak wiadomo rodzą dzieci. Każdy facet chce swoje dzieci. Żaden facet nie chce w takim razie dziewczyny przechodzonej. Teraz druga strona kobieca : Dlaczego jemu wolno a mi nie? dlaczego mam wychodzić za pierwszego który mnie zbałamuci? każdy chce dziewice i każdy chce bzykać. Mogę sobie wybrać. Tak wybrać tak tylko każdy wybór wiąże się z bzykiem i według pan to jest ok. Natomiast według panów wybór jest ok tylko ilość bzyków już jest nie ok. Odpowiedz na to pytanie zawarte na początku jest bardzo proste i wywodzi się prosto od natury kora nas stworzyła i ukształtowała. Problemem jest to iż kobiety próbują to zmienić na swój kształt ten który im odpowiada. Niestety nie może im się to udać ponieważ druga strona i natura są przeciwko temu.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): gość -

Ja mam 30 lat też jestem sam powód jest oczywisty ludzie na ogół nie są mili wobec mojej osoby kiedy idę np ulicą to słyszę jak komentują na mój temat to jest chore ale ja nic nie poradzę, bo jeśli wynieśli patologie z domu to taką patologią są na ulicach. Poza tym mam niską samoocenę nie wyglądam jak DiCaprio, nie uważam się też za brzydkiego nigdy nie byłem patologią mówiąc skromnie można powiedzieć, że jestem ideałem, bo mam wiele zalet np. nie pije, nie pale, nie biorę żadnych używek i nie zadaje się oczywiście z patologią. Przez swoje lata doszedłem do wniosku, że nie warto było być dobrym dla ludzi, bo teraz widać jak oni ci odpłacają jak bym był jakimś złym człowiekiem, kryminalistą itp. to pewnie było by inaczej, bo ludzie by się mnie bali a ja bym miał przy tym święty spokój. Jak na razie nie zapowiada się nic co by się zmieniło w moim przypadku no cóż jak człowiek będzie musiał być sam to zostanie sam trudno na pewno nie będę reklamować się na internecie, bo też nie wierze w szczere intencje tych osób poza tym przez moje całe życie spotykał mnie pech a to ukradli mi raz jeden telefon komórkowy, raz drugi, gdzie miałem szanse na znalezienie dziewczyny w wieku 19 lat ale niestety jak mówiłem do kolegi by podał swój a ja jakoś telefon nowy kupie to on nie podał, chyba pozazdrościł mi, że to do mnie dziewczyna podeszła nie do niego i nie podał numeru. Ostatni raz szansa na znalezienie drugiej połówki była w 2007r. ale zniechęciła mnie, bo jak chciałem się z nią spotkać nawet zaprosiłem ją na koncert ona powiedziała, że ma inne plany i już ma zajęty ten dzień jak się okazało przyszła ze swoim kolegą starszym ode mnie i jeszcze do mnie miała pretensje, że dlaczego jej cześć nie powiedziałem, może byłem zazdrosny to wiem ja sobie już myślałem, że będę miał dziewczynę na dobre i złe a tu taki pech, więc zakończyłem z nią znajomość i tyle dlatego do dziś jestem sam. No cóż życiowy pech w moim przypadku. Więc nie zadawajcie głupich pytań dlaczego facet jest sam w takim wieku, bo już wiecie dlaczego.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): gość -

Ta ja się nie użalam nad sobą napisałem dlaczego jest tak nie inaczej np. w moim przypadku. A ty jak widać jesteś internetowym trollem, który jedyne co potrafi to komuś dopiec ale mniejsza o to, bo ja mam to gdzieś co ty piszesz w moją stronę.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~gość -

gość Ta ja się nie użalam nad sobą napisałem dlaczego jest tak nie inaczej np. w moim przypadku. A ty jak widać jesteś internetowym trollem, który jedyne co potrafi to komuś dopiec ale mniejsza o to, bo ja mam to gdzieś co ty piszesz w moją stronę.
baba jesteś czy facet?
albo zmien to i znajdz kogoś, albo zaakceptuj to i czerp z samotności korzyść i satysfakcję
ja pierdykam jakie maminsynki

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~tom88 -

Tak na moim przykładzie... Mam 30 lat nie jestem jakiś mega przystojny ale są dziewczyny którym się podobam, mam wielu przyjaciół i na ogół jestem lubiany. W wieku 18 lat miałem dziewczynę ale nic z tego nie wyszło, w sumie to ona stwierdziła że ja zasługuje na kogoś lepszego. Później mając 20 lat poznałem Izę, historia niezbyt długa, potrwało to może rok i mnie zdradziła. Postanowiłem w nic się nie angażować, bawiłem się i niczego sobie nie odmawiałem. Ale wiadomo każdy potrzebuje stabilizacji, wszyscy dookoła już pozakładali rodziny, mają dzieci... A więc i ja postanowiłem się ustatkować, poznałem Agę i jest z dnia na dzień coraz gorzej, może nie pasujemy do siebie, ja też jestem nieufny, bardzo ostrożny na każdym kroku, to może być drażniące dla drugiej osoby. Nie wiem co z tym wszystkim zrobić, powiem wam że będąc samemu byłem bardziej szczęśliwy, nie chciałbym tylko zranić Agi. Wydaje mi się że takich historii może być naprawdę wiele...

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~Argos -

Polki potrafią być bardzo urodziwe i na tym poprzestańmy. Czasu nie cofnę. Mam wątpliwą przyjemność pracy z kobietami we wszystkich przekrojach wiekowych. Masakra i horror. Czego żałuję? Że kiedykolwiek zbliżyłem się do jakiejkolwiek kobiety poza siłą rzeczy matką, babcią i ciotką. Od kobiet to z daleka. Zwierzaki, wolontariat, hobby, praca, podróże tylko nie kobiety. Dlaczego? Dużo opisywać. Jak są takie emancypantki to niech żenią się z kasą, bo o to im tak naprawdę chodzi. Wypasiony dom, samochód, ogród, prestiż, wygląd itd. żeby mogły go na okrągło pucować, odkurzać, nabłyszczać. Faceci są nieodpowiedzialni i wredni. Świetnie niech się zadowalają same.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): gość -

Masz racje w XXI wieku wszystko kręci się wokół pieniędzy jesteś biedny to dziewczyny mieć nie będziesz a jeśli już to taką, która ci się podobać nigdy nie będzie, więc jaki sens wiązać się z kimś takim? Nie ma żadnego kobiety w naszych czasach wierzą w pieniądze i rzeczy materialne a nie w miłość, więc nie ma co się dziwić, że większość facetów jest samych z wyboru, bo raczej nie z losowania!!!

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): gość -

Zapomniałem jeszcze dodać, że jak masz niedajboże dziecko z taką kobietą to już masz 18 lat prze rypane o ile dziecko nie będzie chciało dalej do szkoły chodzić. I weź tu się ożeń jak większość kobiet żeni się tylko z banknotami NBP.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): gość -

Zapomniałem jeszcze dodać, że jak masz niedajboże dziecko z taką kobietą to już masz 18 lat prze rypane o ile dziecko nie będzie chciało dalej do szkoły chodzić. I weź tu się ożeń jak większość kobiet żeni się tylko z banknotami NBP.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~Feb -

Mam +30 lat , uroda przecietna , bogaty tez nie. Po tym jak mnie zdradzila kobieta z ktora mam syna znalazlem po jakims czasie starsza kobiete od siebie z fajnym charakterem. Dogadywalismy sie , w lozku tez nam bylo dobrze ale z niej zrezygnowalem po paru latach tak poprostu , zeby nie angazowac sie za bardzo emocjonalnie. Taki uraz psychiczny po zdradzie.
Nie rozumiem tych facetow co sie tak uzalaja nad soba , ze nie moga znalezc drugiej polowki. Powiem wam , ze wystarczy chciec , troszke pewnosci siebie.
Dzis jestem sam , od paru lat. Nawet nie wiecie jak mi z tym dobrze. Nie chce mi sie szukac , wiazac z zadna kobieta - moze kiedys ale nie teraz.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~gość -

gość Masz racje w XXI wieku wszystko kręci się wokół pieniędzy jesteś biedny to dziewczyny mieć nie będziesz a jeśli już to taką, która ci się podobać nigdy nie będzie, więc jaki sens wiązać się z kimś takim? Nie ma żadnego kobiety w naszych czasach wierzą w pieniądze i rzeczy materialne a nie w miłość, więc nie ma co się dziwić, że większość facetów jest samych z wyboru, bo raczej nie z losowania!!!
bidulku
gdybym był złośliwy to bym powiedział, że ciągnie swój do swego
faceci też patrzą na zasobność portfela laski, więc nie biadol bo sami nie jesteśmy tacy święci
jak nie potrafisz szukać to nie narzekaj
są jeszcze laski normalne nienastawione na hajs, choć sporo też wygodnickich lasek szukających bogatych gości
« Wróć do tematów
Do góry strony: samotni przystojni mężczyźni