840
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44 tys.
  • Odpowiedzi376
  • Ocen na +90
840 ppt ?

samotni przystojni mężczyźni (377)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): jestry -

bardzo czesto jest tak ze dzisiejsza kobieta meza chce bardzo ale z mezem spac juz nie chce rozchodza sie idzie do partnera kochanka kochankowi nie odmowi sexu i razem spania dziwny ten swiat nie do zrozumienia strasznie namieszane w glowie jak nie chciala spac z mezem unikala sexu to mezczyzna maz poszedl do drugiej gdzie niema tych problemow czlowieku zrozum kobiete powodzenia wolny lat 32

Napisał(a): Michał -

Ja mam 28 lat, dom, samochód, pracę dosłownie wszystko. Do tej pory miałem kilka znajomości które skończyły się. Nie dochodzę z czyjej winy ale jedno mogę powiedzieć że partnerki były toksyczne- albo prowadziły że mną rywalizację albo matka nimi sterowała. Do tego wieczne pretensje o byle drobne rzeczy. Niektóre zachowywały się jak księżniczki. Wiele z nich mówiły wprost i nawet się z tym nie kryły że faceci to mięczaki. Wiele cech uniemożliwiało normalny kontakt- udowadnianie mi że jestem głupi, nic nie potrafię a do tego poniżanie. Wiele z dziewczyn przejawiało skłonnośći do intryg i manipulacji mną. Jeśli coś nie szło po ich myśli to wpadały w złość. Do tego tzw. foch jako jedna z form szantażu emocjonalnego.
Myślę że dobre kobiety istnieją tylko są "schowane" w domach i niektóre nie szukają aktywnie partnera. Są to często dziewczyny z wartościami i zasadami. My faceci często wpadamy w sidła tych "złych" rozpuszczonych, pięknych. Bo nas to przyciąga. A na te szare myszki zwykle nie zwracamy uwagi i tu jest błąd.

Napisał(a): ~Mama -

Mój syn ma 35 lat, jest bardzo przystojny, ma pracę, mieszkanie, a kobiety ma na zawołanie. Dzisiejsze dziewczyny czekają na kasę, nie chcą nic robić, nęci ich tylko dobre towarzystwo, itd..... to nie kandydatki na żony i Matki, więc lepiej niech zostanie sam. Chciała bym aby się ożenił, ale nie ponaglam, bo widzę jakie sa dzisiejsze kobiety, dziewczyny.

Napisał(a): ~Jędro -

[cytat kogo=Michał]Ja mam identyczne doświadczenia z kobietami, dlatego nie chcę żeby mi ktoś psuł zdrowie i zarażał nienawiścią. Masz rację te wartościowe dziewczyny nie sa widoczne, tak jak te manipulantki. Kompromis nie wchodzi w grę, to wszystko musi być po ich myśli.

Napisał(a): keloimi -

~Mama Mój syn ma 35 lat, jest bardzo przystojny, ma pracę, mieszkanie, a kobiety ma na zawołanie. Dzisiejsze dziewczyny czekają na kasę, nie chcą nic robić, nęci ich tylko dobre towarzystwo, itd..... to nie kandydatki na żony i Matki, więc lepiej niech zostanie sam. Chciała bym aby się ożenił, ale nie ponaglam, bo widzę jakie sa dzisiejsze kobiety, dziewczyny.
No jasne taka mamusia mu wystarczy :-)

Napisał(a): ~gość -

~Mama Mój syn ma 35 lat, jest bardzo przystojny, ma pracę, mieszkanie, a kobiety ma na zawołanie. Dzisiejsze dziewczyny czekają na kasę, nie chcą nic robić, nęci ich tylko dobre towarzystwo, itd..... to nie kandydatki na żony i Matki, więc lepiej niech zostanie sam. Chciała bym aby się ożenił, ale nie ponaglam, bo widzę jakie sa dzisiejsze kobiety, dziewczyny.
TO NIECH SIĘ OŻENI Z DAWNIEJSZĄ DZIEWCZYNĄ TAK W WIEKU MAMY DLA PRZYKŁADU, UGOTUJE POSPRZĄTA PODA TALERZ Z DOBRYM JEDZONKIEM ODEJMUJĄC SOBIE. WSZYSTKO WYBACZY , ZAPŁACI ZA WSZYSTKO..........

Napisał(a): ~Borowiec -

Bo to są najprawdopodobniej geje. Tacy którzy jeszcze boją się ujawnić. Znam kilka takich przypadków, najpierw udawali heteryków bez śmiałości do kobiet, tylko na wakacyjnych wyjazdach ktoś im robił mnóstwo zdjęć, a na kawiarnianym stoliku stały 2 filiżanki.

Napisał(a): Marek -

Cześć, powodów może być kilka. Pierwszy to poszukiwanie odpowiedniej kobiety, a dzisiaj zapewniam, nie jest to łatwe. Jeżeli facet jest po 30 i szuka madrej i zadbanej kobiety, to jest pewien problem. Sa to panie albo po rozwodzie z małymi dziećmi, lub kobiety, które z jakiegoś powodu nie znalazły mężczyzny (może charakter, nie chcę obrażać, ale może też być brak urody. Dużo łatwiej znaleźć kobiety po 40 bo w większości przypadków znika problem z dziećmi. Ja znalazłem swoja partnerkę w wieku 44 lat.

Napisał(a): gość -

Kochany wyobraź sobie, iż czytając Twoją wypowiedź odniosłam wrażenie, że świadomie wypisałes wszystkie cechy kobiety jako tylko mogły przyjść Ci do głowy... Na marginesie nawet nie mam pojęcia jak znalazłam się na tej stronie gdyż czytałam artykuł dotyczący dzieci. Jednak już jestem i targa mną by skomentować... Jestem kobietą, matką, okey niezbyt szczęśliwą lecz mam trójkę dzieci, męża hmmm wariata, niezbyt dobrego... I po za cechami, które wypisałes mam jeszcze z 50 innych równie dobrych... I co z tego??? Kobiety dzisiaj nie wszystkie czekają aż mężczyzna zrobi wszystko za nie... Naprawiam wszystko w domu, zajmuje się hydraulika, elektryką, malowaniem ścian, szkoła, lekarze, praca, dom... Nie jesteśmy biedni ani skrajnie bogaci. Mąż tylko tirem jeździ. Myślisz, że gdy kobieta robi dosłownie wszystko to jest to dobra droga do szczęścia? Otóż nie. Bądź gdy mężczyzna robi wszystko? No nie...
Racjonalne podejście do związku, rozłożenie obowiązków między partnerami, umiejętność komunikacji i te Twoje wyjścia do kina to jest sposób na udany, szczęśliwy związek. I może i masz rację, lepiej jest żyć samemu nie mylić samotnie niż być nieszczęśliwym i codziennie zastanawiać się dlaczego to mnie dotknęło, co zrobiłem źle, dlaczego nie dostaje miłości, którą sam okazuje... I niestety tutaj muszę przyznać Ci rację, jestem atrakcyjna lecz raczej normalna, nie staram się wyróżniać jednak zauważyłam, iż kobiety, które wypchną biust do przodu, podniosą spódniczki maja niestety łatwiej, gdyż mężczyźni są wzrokowcami. I takie oto lafiryndy, niestety potocznie mówiąc wyrywają mądrych, dobrych mężczyzn, którzy je utrzymują do momenty gdy nie dostrzegą z jaką marionetką i próżną lalką się ożenili. Natomiast te dobre kobiety, które dbają o męża, dom dzieci stają na głowie żeby wszystkich zadowolić dostają od życia z reguły niekończące się piekło bo mąż zaczyna myśleć, że nic nie musi... Zatem jak odnaleźć się w tym świecie? Na to pytanie zapewne nikt nie zna odpowiedzi. Patrząc na szczęśliwe małżeństwa zawsze zastanawiam się czy naprawdę tak między nimi cudnie czy to kolejne sztuczne miny i udawanie przed ludźmi. Szukaj dobra, serca, oczywiście urody nie patrz tylko w biust, gdyż mimo że sama małego nie mam nigdy nie używałam go do zdobycia mężczyzn, kobieta, która musi rzucać biustem ma tylko ten biust do zaproponowania. Godzinne niekończące się rozmowy i zrozumienie chyba to najlepszy test dla obojga. Jeśli i ty i ona będziecie swobodnie rozmawiać godzinami i to was nie znuży to znak, że każdy problem pokonacie. Jeśli będzie odwrotnie i kobieta bądź ty będziesz udawał, że jej dowcip niby jest śmieszny, to życie będzie takie samo... Lecz ten dowcip urośnie do rangi ogromnych problemów i wzajemnego udawania.

Napisał(a): Rad4k -

Odpowiedz na Twoje pytanie jest oczywista! Bo seks z kurtyzaną może być przyjemniejszy, a jak często się później dowiadujemy tańszy. Miałem kolegę zakochanego w takiej jednej. Był gościu przy kasie ożenił się. Po roku rozwód. Teraz żonka walczy w sądzie o jego dom samochód i pół miliona za to że była żoną przez niecały rok. A i jeszcze alimenty na pogorszenie warunków bytu.
Liczyłem i wyszło, że mógłby mieć przez prawie 7 lat codziennie Panią do towarzystwa. I co dalej będziecie kochać?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • samotni faceci
Do góry strony: samotni przystojni mężczyźni