823
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi369
  • Ocen na +90
823 ppt ?

samotni przystojni mężczyźni (369)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): Rad4k -

Odpowiedz na Twoje pytanie jest oczywista! Bo seks z kurtyzaną może być przyjemniejszy, a jak często się później dowiadujemy tańszy. Miałem kolegę zakochanego w takiej jednej. Był gościu przy kasie ożenił się. Po roku rozwód. Teraz żonka walczy w sądzie o jego dom samochód i pół miliona za to że była żoną przez niecały rok. A i jeszcze alimenty na pogorszenie warunków bytu.
Liczyłem i wyszło, że mógłby mieć przez prawie 7 lat codziennie Panią do towarzystwa. I co dalej będziecie kochać?

Napisał(a): ~as1 -

Ja takich gości rozumiem, są WOLNI a żonaci są niewolnikami, zawsze !!
I takich gości seks kosztuje wielokroć taniej niż seks w małżeństwie gdzie buli się od pierwszego do ostatniego dnia (pełna pula) nawet jak seksu nie ma latami !!
Nikt im się nie pluje nad uchem jak przyjdzie do domu godzinę później, nie muszą słuchać wiecznego bełkotu i pretensji swoich głupawych bab, robią co chcą a nie tylko na rozkaz małżonki, którą wiecznie coś boli a najczęściej oczywiście głowa !

Napisał(a): ~Realizm -

W przyrodzie samice ustawiają sobie swoich wybranków jak chcą i kiedy chcą.Lwice walczą i zabijają,mąż jest w sumie tylko do obrony terytorium.U ludzi jest podobnie: Kobiety w związku muszą być na 1 miejscu,bo inaczej żadnej facet Kobiety nie uświadczy.Samotni faceci jak i Kobiety robią najlepszą możliwą rzecz: sami decydują o swoim życiu i decyzjach. Prócz samych sterujących życiem osobiście nikt inny nie wtrąca się i nie robi uwag i pieprzniętych rad.Ludziew związku są skazani na siebie,zawsze jedna osoba musi się podporządkować drugiej.Najczęściej tą drugą osobą jest Kobieta.Po za tym nie zapominajmy,że inteligencjonizm jest naukowo bardziej wyższy u Kobiet niż u mężczyzn.Nie ma już szarych myszek które same nie wiedzą czego chcą,są Kobiety w większości co wiedzą czego od życia wymagać,od siebie i od innych.Zdecydowane,pewne siebie,wiedzące jakie atuty mają i umiejące te atuty wykorzystać do swoich celów.W Większości dzisiejsza Kobieta nie potrzebuje faceta do przetrwania,bo sama dzięki karierze,uporowi charakteru może zdobyć więcej niż facet.Prać po swoim wybranku?Gotować mu obiadki?A czy ów wybranek ma ręce i nogi i rozum?Od czego je ma?Do oporządzania swoich spraw wokół siebie.Od obiadu dla siebie,po pranie,po sprzątanie po sobie aż w końcu łeb na karku by zarobił na siebie.Kobieta w nielicznych przypadkach liczy na majątek ukochanego,bo jeśli ma tylko upór,zaciętość to szybciej zajdzie daleko w sukcesie zawodowym niż mężczyzna.Bo umie sterować innymi,ma większą wyobraźnię,więcej pomysłów na wykorzystanie zasobów ludzkich.Tak zakręci,że inny człowiek będzie myślał że robi to z siebie samego,a tak naprawdę robi to z inicjacji Kobiety.Kobiety nie zginą,są zbyt na to inteligentne.Nas mężczyzn to może prędzej spotkać.W badaniach naukowych na Ziemi obecnie przypada 1 facet na 3 kobiety.Życie intymne i zdrada: żyjecie w odrealnionym świecie,prędzej czy później nawet w małżeństwach z 40 letnim stażem znajduje sie rysa zdrady.Bo zdradę mamy zapisaną w genach. A DNA nie da sie oszukać.Faceci płączą w postach obok,że: Kobita mnie zdradziła,mam ból w sercu dlatego jestem sam.Ludzie otrząśnijcie się,taka jest rzeczywistość,przyrody,DNA nie da sie oszukać.Zdrady były,są i będą.Jeśli nie chcesz zdrad nie wiąż się dożywotnio,poświęć się sferze zawodowej i żyj sam dla siebie.Jak się z kimś człowieku wiążesz to musisz się z tym liczyć,że zdrada zawsze będzie.Może o tym nie będziesz wiedział,bo najczęściej zdrady są przemilczane,ale nie znaczy że ich nie było.Także żonaci biegają po świecie jako rogacze,a Kobiety jak rogaczki.Tego sie zmienić nie da.Wyplenić kradzieże się da,wykorzystywanie inych do swoich celów się da poprzez wychowanie,kłamstwa się da wyplenić,ale natury nie da się wykorzenić i najwyższa pora do tego dorosnąć.

Napisał(a): gość -

Mężczyźni żenią się i robią sobie krzywdę bo później taka żona ma męża w rękach.Zdradzi poniży a obciąży tym męża że to niby on ją krzywdzi później rozwód i obdzieranie z majątku bo jej się nalerzy bo ma ŚLUB ,chociaż sama wkładu żadnego nie wniosła.Teraz w tym czasie to ślub jesto ogromnym ryzykiem dla mężczyzny.

Napisał(a): ~Michał -

Na pewno duża część z nich to po prostu geje. Sam jestem takim gejem sobie, mam 30 lat, dobrą pracę i myślę, że nie najgorszą aparycję. Większość ludzi z pracy i dalsi znajomi nawet nie wiedzą (no, przynajmniej nie ode mnie), że jestem gejem bo nie czuję potrzeby ogłaszać tego wszem i wobec - wychodzę z założenia, że to moja sprawa. Uważam też, że w zachowaniu, wyglądzie i sposobie bycia nie odbiegam za bardzo od przeciętnego hetero rówieśnika i z pewnością duża cześć osób z którymi się stykam bierze mnie po prostu za hetero kawalera.

W samym tylko ubiegłym roku miałem 3 propozycje randek (!) od dziewczyn, którym nie przyszło do głowy, że jestem homo. (Jedna nawet kilka dni przed propozycji randki w mojej obecności chwaliła się, że umie bez problemów odgadnąć który facet jest gejem... heh).

Gejów jest znacznie więcej, niż osobie która nie jest w temacie (nie ma w kręgu znajomych lub rodziny geja) może się wydawać.

Mężczyźni żenią się i robią sobie krzywdę bo później taka żona ma męża w rękach.Zdradzi poniży a obciąży tym męża że to niby on ją krzywdzi później rozwód i obdzieranie z majątku bo jej się nalerzy bo ma ŚLUB ,chociaż sama wkładu żadnego nie wniosła.Teraz w tym czasie to ślub jesto ogromnym ryzykiem dla mężczyzny.

Napisał(a): ~samWdomu1 -

gość Ja jestem sam mam 26lat mam firme kase i tak naprawdę nie chce byc sam
Ale samotność nie boli tak bardzo jak zdrada która przeżyłem
-samotność nie boli tak jak kłamstwa które słyszę i chodź wiem ze klamie mowie jej to w oczy to i tak sie nie przyzna
-Samotność nie boli tak jak bardzo jak odrzucenie
Samotność nie boli tak bardzo jak uczucie w sercu kiedy wkoncu wyrzucasz ja z domu
-Samotność nie boli tak bardzo jak to ze ja piwa z kolegami nie moge wypic wojna "Ty pijaku"(a naprawdę pije rzadko) ale kobiety moga wypic butle wina przecież to nic takiego
-Samotność nie boli tak bardzo jak to ze o wszystko dbam Ja :) poco? zeby ona miala wszystko a na końcu nawet obiadu nie zjem bo nie miala czasu Kurwa jak bym siedział w domu to z nudów bym go zrobil

Samotność jest jaka jest ale przynajmniej nikt mnie nie krzywdzi !!!

Kobiety potrafią tak kłamać masakra facet dawno w ryj by dostal ona wie ze jej nie uderzysz

Kobieta wykorzysta Ciebie potem wszystko co masz tylko po to zeby Cie upokorzyc bo uslyszala prawde której nikt nie chce sluchac
Kobieta =Intryga rzeczewistosc
Niestety mnie kobieta też zniszczyła życie . Okazuje się że miłość to za mało . Kochałem ją a na tamten czas to wskoczył bym za nią w ogień . Niestety wybrała innego . Złamała mi serce zupełnie nie wiem dlaczego, przecież Ją kochałem i bardo się starałem . Wszystko robiłem dla niej i z myślą o niej . Może przez to że zarabiałem niewiele i nie miałem samochodu . Nie chciała ze mną być , odeszła z innym. Może to dla kogoś być śmieszne , ale potem załamałem się psychicznie i przez cały następny rok nie mogłem się pozbierać , często płakałem bo cierpiałem . Miałem gdzieś że ktoś w pracy powiedział Nie bądź fraj...er , jest przecież wiele innych kobiet .

Jakoś udało mi się pozbierać, wyjechałem zagranicę, znalazłem też lepszą pracę za granicą i kupiłem samochód za 30 tyś, kasę też mam. Ale jak dla mnie to nie powód do dumy i nic niezwykłego ,bo nie jestem materialistą . Mam serce i wiem że pieniądze to ne wszystko . Tylko Cieszę się że udało mi się przeżyć w sensie przetrwać to załamanie nerwowe i uratowali mnie z próby samo...bój....stwa .Cierpiałem

Nadal jestem sam ale teraz już z wyboru , przeżyłem wiele złego . Znam też wiele ładnych kobiet ale nie wiem czy kiedykolwiek znów zaufam jakiejkolwiek kobiecie na tyle żeby jej zaproponować małżeństwo - nie chcę związku . Odrzucenie i zdrada bardo mnie bolała .Mam 30 lat i jestem sam bo nie chcę znowu cierpieć zdradzony i odrzucony . Może kiedyś będę miał dziewczynę , która będzie mnie naprawdę kochać , nie zabawi się mną i nie porzuci ...

A może po prostu znają swoją wartość,może mają tyle kobiet wokół siebie, że nie chcą zdradzać tej jedynej,wolą się bawić dopóki ta uroda jest. Niestety prędzej czy później czar pryśnie i będzie wredna na karku, starość się wspierać. Przydałby się wówczas ktoś, kto zrobiłby smaczny posiłek, podmył spocony tyłek,ale cóż tego kogoś raczej nie będzie, bo kto pójdzie na brudne gatki,gdy uroda przeminie XD

Ja taka jestem. Oprócz wymienionych zalet(naprawdę wszystko się zgadza) mam tylko problem z biciem po głowie ale się poprawię. Mam też dług ale go spłacę sama. Niestety mam tylko 156 cm ale jestem piękna. Chętnie wyrzucę wianuszek nawet przed zaproszeniem Boga do związku, tak dla sprawdzenia.

Napisał(a): ~hela -

Oh dear, widocznie nie byla Ciebie warta. Jestem stara baba, wiele w zyciu widzialam i wiem jedno, romantyczne myslenie o milosci nigdy nie jest dobre. Mysl praktycznie, tzn. nie czy jest pieknai ci sie podoba, tylko, czy chcialbys zeby byla matka twoich dzieci. Czy potrafi prowadzic dom, czy mysli tylko o sobie? Nie ma nic gorszego iz matka, ktora jest egoistka i nie stawia dobra dzieci i rodziny na perwszym miejscu. Tak powinni myslec mlodzi mezczyzni, nieststy oni tylko czy jest pieknai czy koledzy beda mu jej zazdroscili. Sorry za pisowanie, lece spowrotem do garow ;-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: samotni przystojni mężczyźni