823
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi369
  • Ocen na +90
823 ppt ?

samotni przystojni mężczyźni (369)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~SamWdomu1 -

Karolina Kobiety które szukają facetów ustawionych to jest stereotyp podyktowany przez nasze mamusie. Nie powinni brać pod uwagę czy jest wykształcona. Ważna jest inteligencja, kultura osobista umiejętności ( sprzątanie gospodarka finansowa czy potrafi trzymać przy sobie pieniądze) . Uważam że nasi rodzice nie mają prawa żądać od nas dzieci żebyśmy byli tymi których oni nas chcą prezentować . Jak wychowani jesteśmy to o tym swiadczy a nie pozycja i wykształcenie . W jaki sposób postrzega się innych.
Czyżby Ja znam przynajmniej 3 takie dziewczyn i i nie są to kurtyzany ,to nie stereotyp niestety takie osoby się zdarzają .A co z uczuciami . Ja chciałbym poznać taką kobietę która będzie mnie kochać , a nie będzie kierować się kryteriami czy np, umiem gotować i czy nie chrapę w nocy . Oczywiście potrafię i lubię gotować z zawodu jestem mechatronikiem (dla tych co jeszcze nie wiedzą to zawód połączony z robotyką i elektrotechniką ) . I co z tego ,że naprawię telefon cz laptop ,jak jestem sam bo spotykam materialistki ,i jak widzą mój portfel to im się oczy świecą jak znicze . Ja natomiast zostaje samotny > Jak poznasz takie osoby to się przekonasz że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Ja biorę życie takie jakie jest nie jestem sfrustrowany ,często potrafię się wyluzować i zaszaleć .Pozdrawiam.

Napisał(a): gość -

Free ja mam 40 i 3 fakultety maz 34 i niepełne wyzsze...zarabiam więcej...wspolne hobby..zabawa..rozmowy..git:)nie pisałam o wykształceniu żeby komuś zrobić źle...tylko uświadomić że przyjaźń w związku to podstawa nie jakąś kasa

Napisał(a): ~SamWdomu1 -

gość Free ja mam 40 i 3 fakultety maz 34 i niepełne wyzsze...zarabiam więcej...wspolne hobby..zabawa..rozmowy..git:)nie pisałam o wykształceniu żeby komuś zrobić źle...tylko uświadomić że przyjaźń w związku to podstawa nie jakąś kasa
Racja . Również uważam że w związku najważniejsza jest miłość zaufanie i wzajemne wspieranie się a nie kasa ,lecz nie wszyscy tak uważają ,cóż każdy ma prawo do swojego zdania i krytyki.

Napisał(a): gośćdeddee -

no bo niestety założenie rodziny, a potem bycie bdb ojcem, mężem to b. ciężki kawałek chleba. Ale niestety wiekszość tych przystojniaków to zadufani w sobie materialiści. Miałem takich kumpli co tylko myśleli jak laske wy. a tutaj chodzi o miłość , sczerość i zaufanie. Druga ważna sprawa to też teściowie czy są normalni i uczciwi czy szukają córeczce i sobie sponsora.Nie każdy na to się godzi. Wiele tych ładnych to pustaki z którymi ciężko wytrzymać.Aha i myślą o sobie dużo bo po studiach bo zna angielski itd ale do życia się nie nadaje. Ja już dawno wyleczyłem się z takich kobiet, a taki przystojniak to tylko ładnej szuka więc siedzi w gó. a lata lecą.Z resztą ja nigdy mojej córce nie pozwoliłbym wyjść za takiego amancika i cwaniaczka.Wiem niestety to po kumplach jacy są i Ci mało atrakcyjni z których kiedyś się naśmieealiśmy teraz są szczęśliwi bo mają związki niecstworzone na seksie tylko na miłości , szacunku i prawdzie. Wtedy i dzieci są normalne i szczęśliwe.Z resztą z tego co wiem to kobiety nie lecą tak na urodę jak na męskość,siłę no i status.Znam kumpli co uchodzą za przystojniaków alw są leniami i nic nie potrafią, a przy tym są tempi no to kobiety nie chcą takich do związku.

Napisał(a): ~IZA -

Bardzo proste. Tacy mężczyżni mają pieniądze, żeby zjeść w restauracji, często sami potrafią gotować, mogą oddać pranie do pralni i jak im się zechce, mogą mieć kobietę na zawołanie, niekoniecznie za pieniądze. Po prostu nie mają ochoty utrzymywania żony, bo taka, jako tako jest im zbędna, skoro potrafia sami coś zrobić, albo sobie kupić. Nie każy dzisiaj chce mieć żonę, wrzeszczące dzieci, woli jeżdzić na wakacje i w spokoju posłuchać muzyki po powrocie do domu, zamiast słuchać rowrzaszczanych bachorów, dzisiaj na tyle zmieniły sie czasy, że owe bachory coraz rzadziej na starość szklankę wody podadzą, częściej to studnia bed dna, jeśłi chodzi o czepranie pieniędzy z rodziców. Żony najczęściej wybierają albo brzydcy, albo niezaradni faceci, którzy przywykli, że mama dużo rzeczy robi, więc potem musi być ktoś na etacie, czyli jakby żona, coraz częściej związki się rozpadają, a była żóna i dzieci, to też kasa, więc po co? Szczególnie jeśli się jest przystojnym i bogatym. Mojego 46 letniego szefa jakiś czas temu pobił syn, ukochany synek, który kończył za ciężkie pieniądze architekturę, 22 latek, który sie "na@bał" dopalaczami. Dzieci to coraz częście kula u nogi.

Napisał(a): ~Mniszek Lekarski -

Dobrze to ująłeś, ale czy przeciętna kobitka z "tych roczników" zrozumie Twój sarkazm? Pytanie, czy wie, co to "sarkazm" ;) Nie no - na pewno wie, tylko pewnie uważa, że bycie księżniczką na ziarnku grochu to rzecz normalna w XXI wieku... Mam do czynienia z taką "księżniczką" od lat. Znaczy od lat wyznaję Jej miłość, ale szukała księcia z bajki i podejmowała niemądre decyzje, w niemądry sposób się rozstaliśmy i nie miałem "drugiej szansy" - ot, "bo zupa była za słona" - znaczy "urażona była Ona". No i teraz ma pretensję do całego świata i kiedy jej się "obstrukcjowało" w życiu, ode mnie oczekuje, że będę ją, po tych latach, "nosił na rękach", "koczował na lotnisku" i tym podobne! Nie dała mi nic w tych ostatnich kilkunastu latach, innemu dała dwójkę dzieci, ale jak przyszła bida, mam "koczować" i "nosić". Ot, całe wy - księżniczki. Jakby kto pytał - jadę do Czech, bo to nieprawda, że Polki są najładniejsze. Nieprawda, chociaż znam kilka, które są naprawdę bardzo ładne, ale... Jedna za młoda, inna to druga "księżniczka" w okolicy 37 roku życia, więc za chwilę się obudzi, gdy będzie już za późno. Za dużo w Was księżniczki, za mało kobiety dla mężczyzny. A potem dziwicie się, że my, mężczyźni jesteśmy samotni... Nie wszyscy do tych Czech mają blisko ;)

Napisał(a): ~Mniszek Lekarski -

Dzieci świadczą o rodzicach. W przypadku, który opisujesz widzę, że Twój szef nie dorósł do roli ojca i nie wychował sobie syna - pewnie robił karierę i tyle go w domu widziano! Prawda jest taka, że tak, jak nie każdy nadaje się na szefa firmy, tak nie każdy nadaje się na rodzica, ale większość tak ma, że zakłada rodziny, a potem "ewolucja" robi swoje - część takich "nierodorbionych" ojców, czy matek sama dorastała w rodzinach, gdzie rodzice też byli nieprzygotowani do tej roli, albo nie potrafili przygotować do niej swoich dzieci...

Napisał(a): Tomek Wawa -

Po pierwsze, bo mogą.
Po drugie, bo chcą.
Po trzecie, bo kobiety są niestety coraz mniej kobiece.
Po czwarte, po co?
Po piąte, bo spotkać kobietę z poczuciem humoru, zainteresowaniami i jednocześnie kobiecą to w dzisiejszych czasach prawdziwy CUD.

Oczywiście nie piszę tu o homo czy innych psychicznie niedostosowanych do życia w społeczeństwie, samotnych z wyboru itd...

« Wróć do tematów
Do góry strony: samotni przystojni mężczyźni