822
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi368
  • Ocen na +90
822 ppt ?

samotni przystojni mężczyźni (369)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~miriam -

Moi kochani, drodzy i samotni :)
Czytam Wasze komentarze i jako kobieta dochodzę do wniosku, że większość z Was
to fajni, wrażliwi faceci z dużym poczuciem humoru ,uśmiałam się przy niektórych
komentarzach (zwłaszcza te o babkach z dużymi cyckami, zastawiającymi pułapki na facetów he he)
to niestety bywa też prawdą.
Jako kobieta z długoletnim , szczęśliwym stażem małżeńskim mogę powiedzieć Wam, że w związku najważniejsze jest zaufanie, miłość i dbanie o te uczucia. Musi się coś dziać, najgorsza jest rutyna, ona zabije nawet najlepszy związek. Pieniądze nie są najważniejsze , zawsze można je zarobić ,najważniejsze to dobrze ulokować swoje uczucia to jest lokata na całe życie.
Czasy faktycznie są niesprzyjające romantycznym miłością , ale na każdego z Was może gdzieś tam czeka fajna kobieta , nie wszystkie kobiety to materialistki i cwaniary.
Szukajcie zwykłych dziewczyn , a nie tych sztucznych bab.
Panowie życzę Wam powodzenia i nie załamywać się .Nowy Rok, nowe kobitki, nowe wyzwania. Najlepsze roczniki to takie , jak mój :) ale już pozajmowane i za stare dla Was:)
Pozdrawiam cieplutko :)

Napisał(a): ~ponad 30 -

Mój kolega pojechał do pracy do Wielkiej Brytanii, przyjechał po miesiącu i mówi: "Jeszcze tydzień bym tam został, a zacząłbym się oglądać za chłopami, takie paskudne są tam baby..." W Polsce też są coraz gorsze. Odraza nie pozwala się do nich zbliżyć, a że chłopy nie lepsze, to lepiej w pojedynkę życie prowadzić.

Napisał(a): ~łon -

Mam trochę za dużo lat i wspaniale trafiłem swoją 2 połówkę. Niestety po sąsiadach widzę jak bogaci faceci trafiają 1-27 bogaty, żona chciała siekierą poczęstować biedaka. 2- 32 lata żonka się pisząc wprost puszcza a on naiwniak jej wierzy. 3-32 lata bogaty ojciec lekarz matka prawnik w wieku 18 lat mafia go dopadła za długi rozwalona głowa i poprzetrącane palce rozbita głowa sztuczna szczęka bez zębów. Coraz bardziej zdegenerowani są niestety.

Napisał(a): gość -

Panowie, bo najlepsze są roczniki kobiet 40+ tylko, że za takimi byście się nie uganiali. Te młodsze, to rzeczywiście kobiety wychowane na Instagramach i mających poczucie pępków świata, a to niestety nie wróży dobrze przyszłym związkom na dobre i złe. Czasy nastały teraz nieciekawe dla przyszłych pokoleń. Sama mam 13 letniego syna i już z przerażeniem myślę, jaki los spotka mojego syna, czy będzie w czym wybierać kandydatkę na żonę...

Napisał(a): ~łon -

gość Panowie, bo najlepsze są roczniki kobiet 40+ tylko, że za takimi byście się nie uganiali. Te młodsze, to rzeczywiście kobiety wychowane na Instagramach i mających poczucie pępków świata, a to niestety nie wróży dobrze przyszłym związkom na dobre i złe. Czasy nastały teraz nieciekawe dla przyszłych pokoleń. Sama mam 13 letniego syna i już z przerażeniem myślę, jaki los spotka mojego syna, czy będzie w czym wybierać kandydatkę na żonę...
A ja z przerażeniem patrzę co czeka moją córkę 12 lat i 2 synów 16 lat 17 lat. Jak trafią równie paskudnie to nie wiem co jako ojciec zrobię.
« Wróć do tematów
Do góry strony: samotni przystojni mężczyźni